FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1151617181964»
axl16.05.2008 19:22

Unde sa intru, Doamne iarta-ma?!

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:23

:laugh: pe net

dangeor16.05.2008 19:23

Chiar, unde sa intre, m-ai facut curios si pe mine.

LE: m-am lamurit :(

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:24

:tongue:

 

curiosii mor repede

axl16.05.2008 19:25
:laugh: pe net

Draci baltati, pe barba lui Darwin si mii de tunete!!! Credeam ca spui vreo prostie.

dangeor16.05.2008 19:26

N-avea tu grija mea, la mine deja "repede" e la trecut :smile:

AdrianUltras2516.05.2008 19:26

baaaaaa

 

nu va luati de Darwin

 

ca io vreau sa fiu paleozoolog:D

axl16.05.2008 19:27

Paleozoologie, dulce melodie.

dangeor16.05.2008 19:27

Mama, Adriane, ce pretios suna.

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:28

de ce nu te numesti Fulger ca,calul lui Harap Alb?

AdrianUltras2516.05.2008 19:30

daca eram eu in statele unite...acum eram prin montana la vanatoare de fosile...da' asa...

 

gat facultatea si ma inrolez

dangeor16.05.2008 19:31

Unde te inrolezi? Legiune?

axl16.05.2008 19:31

@Adr

Du-te ba in Hateg c-avem si noi dinozauri. Mai mici, da-s ai nostri.

 

 

Adda, cu cine vorbesti?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:32

poti sa trimiti CV_ul la mine,arata_mi ce stii sa faci si poate..........poate ai o sansa

DelPiero1016.05.2008 19:32

Pe cine preferi Adda din atatia baieti :hmmm:

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:33

cu Dangeor

axl16.05.2008 19:33

Ce intrebare!!!

Marius16.05.2008 19:33
Adda, cu cine vorbesti?
ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:34

sincer?pe toti

 

numiti_ma Alba ca Zapada

AdrianUltras2516.05.2008 19:36

Ai dreptate Axl

 

Sunt dinozauri acolo dar din pacate nu exista fonduri ca sa poata merge cineva sa sape dupa ei....

 

Am lucrat la muzeu ca arheolog...am 4 morminte si 3 schelete excavate cu mainile mele.toate de secolul 10:D

 

hehe

 

vai de curu arheologilor romani

 

ca ce fac ei se numeste hobby, nu munca, si e platit la fel:|

 

Dangeor

Nu ma duc in legiune ca eu sunt patriot roman.

ma duc la aviatie ca sa pilotez si eu miguri 21:|

 

:((

 

sper sa cumpere aia avioane ca nu vreau sa mor intr-un mig 21:((

Joga Bonito16.05.2008 19:36

adda, nu mai ai si tu niste colege, prietene, tovarase de pahar.. alea alea... ca nu prea avem sanse cu "printul intunericului"... sau esti egoista?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:38

eu bea cu stelistii ;daca beau!

Marius16.05.2008 19:39

mai am 28 de minute si termin serviciul! vine week-endul! :yeahh:

 

P.S. a auzit careva de Luther Vandross?

AdrianUltras2516.05.2008 19:39

Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem

Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem

Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem

Hai sa bem cu Bin La-den

 

Bin Laden Bin Laden Bin Laden

Bin Laden Bin Laden Bin Laden

Bin Laden Bin Laden Bin Laden

Vino-n Ghencea ca sa bem

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:39

crezi tu ca eu ma incurc cu femei la baut cand ele nu sunt decat bune in dormitor?

«1151617181964»