Unde sa intru, Doamne iarta-ma?!
Unde sa intru, Doamne iarta-ma?!
:laugh: pe net
Chiar, unde sa intre, m-ai facut curios si pe mine.
LE: m-am lamurit ![]()
:tongue:
curiosii mor repede
:laugh: pe net
Draci baltati, pe barba lui Darwin si mii de tunete!!! Credeam ca spui vreo prostie.
N-avea tu grija mea, la mine deja "repede" e la trecut :smile:
baaaaaa
nu va luati de Darwin
ca io vreau sa fiu paleozoolog:D
Paleozoologie, dulce melodie.
Mama, Adriane, ce pretios suna.
de ce nu te numesti Fulger ca,calul lui Harap Alb?
daca eram eu in statele unite...acum eram prin montana la vanatoare de fosile...da' asa...
gat facultatea si ma inrolez
Unde te inrolezi? Legiune?
@Adr
Du-te ba in Hateg c-avem si noi dinozauri. Mai mici, da-s ai nostri.
Adda, cu cine vorbesti?
poti sa trimiti CV_ul la mine,arata_mi ce stii sa faci si poate..........poate ai o sansa
Pe cine preferi Adda din atatia baieti ![]()
cu Dangeor
Ce intrebare!!!
Adda, cu cine vorbesti?
sincer?pe toti
numiti_ma Alba ca Zapada
Ai dreptate Axl
Sunt dinozauri acolo dar din pacate nu exista fonduri ca sa poata merge cineva sa sape dupa ei....
Am lucrat la muzeu ca arheolog...am 4 morminte si 3 schelete excavate cu mainile mele.toate de secolul 10:D
hehe
vai de curu arheologilor romani
ca ce fac ei se numeste hobby, nu munca, si e platit la fel:|
Dangeor
Nu ma duc in legiune ca eu sunt patriot roman.
ma duc la aviatie ca sa pilotez si eu miguri 21:|
(
sper sa cumpere aia avioane ca nu vreau sa mor intr-un mig 21:((
adda, nu mai ai si tu niste colege, prietene, tovarase de pahar.. alea alea... ca nu prea avem sanse cu "printul intunericului"... sau esti egoista?
eu bea cu stelistii ;daca beau!
mai am 28 de minute si termin serviciul! vine week-endul! ![]()
P.S. a auzit careva de Luther Vandross?
Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem
Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem
Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem
Hai sa bem cu Bin La-den
Bin Laden Bin Laden Bin Laden
Bin Laden Bin Laden Bin Laden
Bin Laden Bin Laden Bin Laden
Vino-n Ghencea ca sa bem
crezi tu ca eu ma incurc cu femei la baut cand ele nu sunt decat bune in dormitor?