si voi urati ungurii sau nu?
dirigentele meu din liceu, profesor de matematica, era ungur. mi-a dat odata un 2, complet nejustificat (eu fiind chiar expert la materia asta). de atunci imi sunt antipatici ungurii... ![]()
si voi urati ungurii sau nu?
dirigentele meu din liceu, profesor de matematica, era ungur. mi-a dat odata un 2, complet nejustificat (eu fiind chiar expert la materia asta). de atunci imi sunt antipatici ungurii... ![]()
nu plecati pe traseu?
nesuferito!
de ce sunt eu nesuferita?
ma gandeam si eu ....bautura si femei ?poate!
sunteti pensionari,ce Dumnezeu?
de ce raspunzi asa greu?
Cam singurica Ada...
adda,cum stai cu banii?
care are mancare?
am 4008 .sunt "BUNA"sau nu?
Depinde ce intelegi prin buna!
nu am bani oameni buni si nici mancare(sunt la dieta)
nu esti!
de ce trebuie sa intelegi tu de fiecare data altfel decat ceilalti?
4008 ce, adda?
:tongue: ![]()
of
foame mi-i
N-ai mah si tu un non-stop langa tine?Eu am mancare,da' n-am beutura... ![]()
4042 vizualizari,ca-s buna ![]()
de ce trebuie sa intelegi tu de fiecare data altfel decat ceilalti?
a avut probleme cu bautura in trecut, a facut ulcer si iata-l... nesuferit si cu o perceptie diferita.
adda, lucrez. :laugh:
adriane, iti recomand o ciorba de oase, din alea "culese" de tine ... :laugh:
eu am bautura da frigiderul e goooooooollll
bunoaca se zice
eu am bautura da frigiderul e goooooooollll
Ne-am completa de minune,nu-i asa? ![]()
ce ai de beut?
vodka/red bull (te tine ?)
cum adica ma tine?
eu sunt un om de tequilla dar...beau orice.
Mi se spune Stifler intre prieteni.
Nu sunt eu Iron Liver Stifler dar tin la fel de bine bautura:D
iti faci reclama?
Adrian ai dreptate
DA! ![]()
La un moment dat petrecerile mele erau faimoase...![]()
Da' dup-aia s-o trezit colegu de apt si noa...