FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1171819202164»
Joga Bonito16.05.2008 21:01
si voi urati ungurii sau nu?

 

dirigentele meu din liceu, profesor de matematica, era ungur. mi-a dat odata un 2, complet nejustificat (eu fiind chiar expert la materia asta). de atunci imi sunt antipatici ungurii... :D

Joga Bonito16.05.2008 21:03
nu plecati pe traseu?

 

nesuferito!

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:09

de ce sunt eu nesuferita?

 

ma gandeam si eu ....bautura si femei ?poate!

 

sunteti pensionari,ce Dumnezeu?

 

de ce raspunzi asa greu?

DelPiero1016.05.2008 21:15

Cam singurica Ada...

puyol16.05.2008 21:15

adda,cum stai cu banii?

AdrianUltras2516.05.2008 21:19

care are mancare?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:21

am 4008 .sunt "BUNA"sau nu?

DelPiero1016.05.2008 21:22

Depinde ce intelegi prin buna!

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:23

nu am bani oameni buni si nici mancare(sunt la dieta)

bodanelu16.05.2008 21:23

nu esti!

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:23

de ce trebuie sa intelegi tu de fiecare data altfel decat ceilalti?

dangeor16.05.2008 21:24

4008 ce, adda?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:25

:tongue: :clap:

AdrianUltras2516.05.2008 21:25

of

foame mi-i

DelPiero1016.05.2008 21:26

N-ai mah si tu un non-stop langa tine?Eu am mancare,da' n-am beutura... :huh:

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:27

4042 vizualizari,ca-s buna :thumbup:

Joga Bonito16.05.2008 21:28
de ce trebuie sa intelegi tu de fiecare data altfel decat ceilalti?

 

a avut probleme cu bautura in trecut, a facut ulcer si iata-l... nesuferit si cu o perceptie diferita.

 

adda, lucrez. :laugh:

 

adriane, iti recomand o ciorba de oase, din alea "culese" de tine ... :laugh:

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:28

eu am bautura da frigiderul e goooooooollll

dangeor16.05.2008 21:28

bunoaca se zice

DelPiero1016.05.2008 21:29
eu am bautura da frigiderul e goooooooollll

Ne-am completa de minune,nu-i asa? :whistle:

AdrianUltras2516.05.2008 21:30

ce ai de beut?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:31

vodka/red bull (te tine ?)

AdrianUltras2516.05.2008 21:33

cum adica ma tine?

 

eu sunt un om de tequilla dar...beau orice.

 

 

Mi se spune Stifler intre prieteni.

Nu sunt eu Iron Liver Stifler dar tin la fel de bine bautura:D

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:35

iti faci reclama?

 

Adrian ai dreptate

AdrianUltras2516.05.2008 21:35

DA! :P

 

La un moment dat petrecerile mele erau faimoase...:|

Da' dup-aia s-o trezit colegu de apt si noa...

«1171819202164»