vino in BT sa bem pana vine ambulanta
![]()
vino in BT sa bem pana vine ambulanta
![]()
nu zi de 2 ori:P
Erau odata niste tigari bulgaresti BT...
vino in BT sa bem pana vine ambulanta
![]()
ce-mi aduci din Deutschland?
le-am fumat cand aveam 7
prezervative si bomboane pentru toata lumea
sweet!![]()
te bucuri?bodanelu?nu cumva sa te bucuri prea devreme
am editat postul acela. acum e adevarul!
pentru tine, un site cu printese
Da' Nico de ce nu zice nimic?
ai grija.. ai grija...
mi-i dor de Adda ![]()
Mie mi-e dor sa beau ceva!
si mie mi-e dor de Romania ![]()
io beau vin:D
eu beau apa ![]()
Addaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
adda,cand folosesti prezervativele pui si bomboanele in ele ?
Eu zic s-o uitati pe Ada,fata nu cred ca mai intra in seara asta!Adi,vezi,ce vin bei?Sangre de Toro? :biggrin:
Cel mai tare topic de pe toti site-ul . ![]()
offf
ca s-o terminat bautura...![]()
si mie imi este dor de voi,frumosilor
![]()
mie nu
mie nu mie mi-e dor de fotbal
ce plictiseala ![]()
bai chiar ca azi e plictiseala.....
Adda?!
e duminica seara, cred ca e iesita la o plimbare sau poate e la vreo terasa la o ![]()
da,Adrian?