FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1181920212264»
ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:37

acum ma duc definitiv la somn.ne vedem maine,da?distractie placuta in continuare,poate aruncati o petrecere in pijamale sau ceva.hai,pup la toata lumea

AdrianUltras2516.05.2008 21:39

faci pofta si pleci....urat din partea ta...:|

bodanelu16.05.2008 21:49

@joga tu la mine te refei cu ulcerul ala?

 

@Adrian :puke: tequila

AdrianUltras2516.05.2008 21:53

Bodanelu

 

cum sa nu iti placa ma tequilla?!!!

 

vai!!!!

 

ce a ajuns lumea?!

bodanelu16.05.2008 22:48

dupa un metru de tequilla baut singur... mi-am :puke: si stomacul si ficatul. si am dormit si pe niste mese in camin langa usa..

de atunci, cum vad pe cineva doar ca bea.. :puke: instantaneu

puyol17.05.2008 07:08

s-o treazasca cineva pe addaaaaaaaaaaaaaaaaaa

metzzz17.05.2008 07:44

neatza !

DelPiero1017.05.2008 09:23
Bodanelu

 

cum sa nu iti placa ma tequilla?!!!

 

vai!!!!

 

ce a ajuns lumea?!

Nici mie nu-mi place!Prefer ceva mai 'usor' gen whisky!Neaparat cu Red Bull sau orice alta bautura de genu'! :rolleyes: Eu am baut odata tequilla si in mare,am patit ca bodanelu...sa-i ia naiba pe mexicani cu tot cu bautura lor! :thumbdown:

bodanelu17.05.2008 09:34

cea mai prosta combinatie, whisky cu redbull. alcoolul iti ia mintile si redbull-ul ala iti da energie. un fel de cocaina lichida. ultima data cand am baut, probleme de schimbare de personalitate. Si nu doar la mine, ci la tot grupul care bausem. Eu devenisem sailor moon si ii transformam pe toti in sobolani, un alt prieten la 110 KG incerca sa zboare, un tip din bacau vorbea doar in engleza si zicea ca e mare traficant international de arme, si daca am nevoie de la un simplu pistol pana la un tanc el imi aduce.

incearca whisky cu suc de mere verzi, natural (nu timbark sau alte genuri). dar whisky putin si mai mult suc, ii da o aroma extraordinara si bei pana nu te mai poti ridica de pe scaun

prefer berea, vodka cu un nectar de portocale rosii si vinul homemade de la bunicu`

dr.adrian917.05.2008 09:45

beti ma ceva natural. horinca de maramu

DelPiero1017.05.2008 10:46
beti ma ceva natural. horinca de maramu

Asta cum e?

dr.adrian917.05.2008 11:02
beti ma ceva natural. horinca de maramu

Asta cum e?

 

dute ma nai baut veci ?

are intre 45- 60 de grade. de pruna. facuta natural. fara conservanti.

bei 300 ml esti praf. se bea numai pur

MoWeed17.05.2008 11:23
beti ma ceva natural. horinca de maramu

aia intr-adevar o bautura interesanta:)

ADDA PRINTZESA17.05.2008 11:37

Buna dimineata lume!

AdrianUltras2517.05.2008 11:37

TEQUILLA!!!

bodanelu17.05.2008 11:37

iar venisi? :wall: :wall:

ADDA PRINTZESA17.05.2008 11:38

te bucuri?bodanelu?nu cumva sa te bucuri prea devreme

AdrianUltras2517.05.2008 11:40

Iar 2 fete!

 

Sweet!

 

Saru' mana tanti Adda.

Saru' mana tanti Nico.

MoWeed17.05.2008 11:42

AdrianUltras25

 

Intre doua nu te ploua...

Marius17.05.2008 11:43

Cred ca ar exista sinucideri in masa daca s-ar inchide topicul asta :laugh:

MoWeed17.05.2008 11:44
Cred ca ar exista sinucideri in masa daca s-ar inchide topicul asta :laugh:

tru...

ADDA PRINTZESA17.05.2008 11:46

:tongue:

AdrianUltras2517.05.2008 11:47

Da' Nico de ce nu zice nimic?

ADDA PRINTZESA17.05.2008 11:56

peste o luna vin acasa :clap::clap::clap::drunk:

AdrianUltras2517.05.2008 11:57

dai de beut!

 

ce oras?

«1181920212264»