acum ma duc definitiv la somn.ne vedem maine,da?distractie placuta in continuare,poate aruncati o petrecere in pijamale sau ceva.hai,pup la toata lumea
acum ma duc definitiv la somn.ne vedem maine,da?distractie placuta in continuare,poate aruncati o petrecere in pijamale sau ceva.hai,pup la toata lumea
faci pofta si pleci....urat din partea ta...![]()
@joga tu la mine te refei cu ulcerul ala?
@Adrian
tequila
Bodanelu
cum sa nu iti placa ma tequilla?!!!
vai!!!!
ce a ajuns lumea?!
dupa un metru de tequilla baut singur... mi-am
si stomacul si ficatul. si am dormit si pe niste mese in camin langa usa..
de atunci, cum vad pe cineva doar ca bea..
instantaneu
s-o treazasca cineva pe addaaaaaaaaaaaaaaaaaa
neatza !
Bodanelu
cum sa nu iti placa ma tequilla?!!!
vai!!!!
ce a ajuns lumea?!
Nici mie nu-mi place!Prefer ceva mai 'usor' gen whisky!Neaparat cu Red Bull sau orice alta bautura de genu'!
Eu am baut odata tequilla si in mare,am patit ca bodanelu...sa-i ia naiba pe mexicani cu tot cu bautura lor! ![]()
cea mai prosta combinatie, whisky cu redbull. alcoolul iti ia mintile si redbull-ul ala iti da energie. un fel de cocaina lichida. ultima data cand am baut, probleme de schimbare de personalitate. Si nu doar la mine, ci la tot grupul care bausem. Eu devenisem sailor moon si ii transformam pe toti in sobolani, un alt prieten la 110 KG incerca sa zboare, un tip din bacau vorbea doar in engleza si zicea ca e mare traficant international de arme, si daca am nevoie de la un simplu pistol pana la un tanc el imi aduce.
incearca whisky cu suc de mere verzi, natural (nu timbark sau alte genuri). dar whisky putin si mai mult suc, ii da o aroma extraordinara si bei pana nu te mai poti ridica de pe scaun
prefer berea, vodka cu un nectar de portocale rosii si vinul homemade de la bunicu`
beti ma ceva natural. horinca de maramu
beti ma ceva natural. horinca de maramu
Asta cum e?
beti ma ceva natural. horinca de maramuAsta cum e?
dute ma nai baut veci ?
are intre 45- 60 de grade. de pruna. facuta natural. fara conservanti.
bei 300 ml esti praf. se bea numai pur
beti ma ceva natural. horinca de maramu
aia intr-adevar o bautura interesanta:)
Buna dimineata lume!
TEQUILLA!!!
iar venisi?
:wall:
te bucuri?bodanelu?nu cumva sa te bucuri prea devreme
Iar 2 fete!
Sweet!
Saru' mana tanti Adda.
Saru' mana tanti Nico.
AdrianUltras25
Intre doua nu te ploua...
Cred ca ar exista sinucideri in masa daca s-ar inchide topicul asta :laugh:
Cred ca ar exista sinucideri in masa daca s-ar inchide topicul asta :laugh:
tru...
:tongue:
Da' Nico de ce nu zice nimic?
peste o luna vin acasa ![]()
![]()
![]()
![]()
dai de beut!
ce oras?