Marius, asta-i un cantaret?
Adda, de ce sa ma cheme Fulger, ca n-am inteles?
Marius, asta-i un cantaret?
Adda, de ce sa ma cheme Fulger, ca n-am inteles?
Am lucrat la muzeu ca arheolog...am 4 morminte si 3 schelete excavate cu mainile mele.toate de secolul 10:D
Am plans juma' de ora cand am dat peste un schelet de copil de 1 an cu depozit coprofilic langa el, la baza unei locuinte din sec. XII. Sacrificiu ritual, Mesteru' Manole, l-au ingropat de viu, nenorocitii!
nu e ceva cantaret?
Axl
funny thing,
unul din scheletele mele era o femeie si in zona pelvisului am descoperit niste coji ciudate.
la inceput am crezut ca sunt oua.dar aia puneau ouale la picioare(ca sa aibe pe lumea cealalta) si era tare ciudat.
dupa vreo 10 minute am sarit toti ca arsi.
nu erau oua.
era o bucata din craniul unui copil nenascut ![]()
deci am practic 4 schelete la activ:D
mai are cineva intrebari?
Axl
funny thing,
unul din scheletele mele era o femeie si in zona pelvisului am descoperit niste coji ciudate.
la inceput am crezut ca sunt oua.dar aia puneau ouale la picioare(ca sa aibe pe lumea cealalta) si era tare ciudat.
dupa vreo 10 minute am sarit toti ca arsi.
nu erau oua.
era o bucata din craniul unui copil nenascut
deci am practic 4 schelete la activ:D
Pe ce santier?
E cantaret...
Inseamna ca au mai auzit si altii de el...
Langa Alba Iulia
Santierul se numeste "Dealul Furcilor-Monolit" ![]()
Pe voi cu ce va batea mama cand va jucati cu tiganii? Pe mine cu batatorul de covoare si, din cand in cand, c-o lingura mare de lemn, artizanala.
mama ta e rasista?
ADDA.. cam prea te lauzi... moldoveanc-O
mama mea nu dar eu,da
adica tu esti rasista? de-aia ai plecat din tara?
Nu are nici o treaba cu RO si eu fiind romanca normal ca nu am nici o problema ,in rest nu suport ungurii,polonezii si rusii
adda esti xenofoba atunci:P
Ha!
xenofobi au boala pe alte popoare
rasisiti pe alte rase ![]()
si voi urati ungurii sau nu?
eu sunt pe jumatate ungur, asa ca...
mi-e indiferent de ei.
am observat ca nu e prea bine sa urasti multe lucruri...iti pot provoca slabiciuni
de aia eu am ales sa urasc doar pe Dinamo si restul fotbalului romanesc si pe berbecalii bineinteles
![]()
e mai bine daca spun ca nu-i suport?
e mai bine daca spun ca nu-i suport?
e mai bine daca spun ca nu-i suport?
scuze!
baieti eu va las.va doresc noapte buna si vise placute!pupici la toata lumea
si gata. s-a dat stingerea aici.
Ce intrebare!!!
Ce are? ![]()
am revenit
a-ti vazut?topicul asta mai are putin si ajunge la 4000 de vizualizari.
am revenit
:laugh: noua senzatie de pe fcsteaua.ro, in ritmul asta ajungi moderator si iei locul lui Marus, deaia se teme atat emo-ul...
glumetule!
nu plecati pe traseu?