FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1161718192064»
dangeor16.05.2008 19:40

Marius, asta-i un cantaret?

Adda, de ce sa ma cheme Fulger, ca n-am inteles?

axl16.05.2008 19:40
Am lucrat la muzeu ca arheolog...am 4 morminte si 3 schelete excavate cu mainile mele.toate de secolul 10:D

Am plans juma' de ora cand am dat peste un schelet de copil de 1 an cu depozit coprofilic langa el, la baza unei locuinte din sec. XII. Sacrificiu ritual, Mesteru' Manole, l-au ingropat de viu, nenorocitii!

AdrianUltras2516.05.2008 19:40

nu e ceva cantaret?

AdrianUltras2516.05.2008 19:42

Axl

 

funny thing,

unul din scheletele mele era o femeie si in zona pelvisului am descoperit niste coji ciudate.

la inceput am crezut ca sunt oua.dar aia puneau ouale la picioare(ca sa aibe pe lumea cealalta) si era tare ciudat.

 

dupa vreo 10 minute am sarit toti ca arsi.

nu erau oua.

era o bucata din craniul unui copil nenascut :D

 

deci am practic 4 schelete la activ:D

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:43

mai are cineva intrebari?

axl16.05.2008 19:44
Axl

 

funny thing,

unul din scheletele mele era o femeie si in zona pelvisului am descoperit niste coji ciudate.

la inceput am crezut ca sunt oua.dar aia puneau ouale la picioare(ca sa aibe pe lumea cealalta) si era tare ciudat.

 

dupa vreo 10 minute am sarit toti ca arsi.

nu erau oua.

era o bucata din craniul unui copil nenascut :D

 

deci am practic 4 schelete la activ:D

Pe ce santier?

Marius16.05.2008 19:44

E cantaret...

 

Inseamna ca au mai auzit si altii de el...

AdrianUltras2516.05.2008 19:45

Langa Alba Iulia

 

Santierul se numeste "Dealul Furcilor-Monolit" :))

bodanelu16.05.2008 19:49
Pe voi cu ce va batea mama cand va jucati cu tiganii? Pe mine cu batatorul de covoare si, din cand in cand, c-o lingura mare de lemn, artizanala.

 

mama ta e rasista?

 

ADDA.. cam prea te lauzi... moldoveanc-O

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:51

mama mea nu dar eu,da

dangeor16.05.2008 19:52

adica tu esti rasista? de-aia ai plecat din tara?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:55

Nu are nici o treaba cu RO si eu fiind romanca normal ca nu am nici o problema ,in rest nu suport ungurii,polonezii si rusii

AdrianUltras2516.05.2008 19:55

adda esti xenofoba atunci:P

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:57

Ha!

AdrianUltras2516.05.2008 19:58

xenofobi au boala pe alte popoare

 

rasisiti pe alte rase :)

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:59

si voi urati ungurii sau nu?

dangeor16.05.2008 20:01

eu sunt pe jumatate ungur, asa ca...

AdrianUltras2516.05.2008 20:02

mi-e indiferent de ei.

 

am observat ca nu e prea bine sa urasti multe lucruri...iti pot provoca slabiciuni

 

 

de aia eu am ales sa urasc doar pe Dinamo si restul fotbalului romanesc si pe berbecalii bineinteles

:D

ADDA PRINTZESA16.05.2008 20:05

e mai bine daca spun ca nu-i suport?

 

e mai bine daca spun ca nu-i suport?

 

e mai bine daca spun ca nu-i suport?

 

scuze!

 

baieti eu va las.va doresc noapte buna si vise placute!pupici la toata lumea

dangeor16.05.2008 20:10

si gata. s-a dat stingerea aici.

DelPiero1016.05.2008 20:21
Ce intrebare!!!

Ce are? :whistle:

ADDA PRINTZESA16.05.2008 20:42

am revenit

 

a-ti vazut?topicul asta mai are putin si ajunge la 4000 de vizualizari.

Joga Bonito16.05.2008 20:42
am revenit

 

:laugh: noua senzatie de pe fcsteaua.ro, in ritmul asta ajungi moderator si iei locul lui Marus, deaia se teme atat emo-ul...

ADDA PRINTZESA16.05.2008 20:44

glumetule!

ADDA PRINTZESA16.05.2008 20:46

nu plecati pe traseu?

«1161718192064»