EU MI-AM LUAT-O MEREU DE LA TAICA-MIU;DE LA MAMA MAI PUTIN
M-A BATUT PANA NU AM MAI AVUT FRICA DE EL SI AM SARIT LA EL LA BATAIE(18)
EU MI-AM LUAT-O MEREU DE LA TAICA-MIU;DE LA MAMA MAI PUTIN
M-A BATUT PANA NU AM MAI AVUT FRICA DE EL SI AM SARIT LA EL LA BATAIE(18)
Iti dadea palme la funduletu' ala sexy?
Adda, scrie, te rog, cu litera mica.
da ce ai cu literele mari?
Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem
Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem
Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem
Hai sa bem cu Bin La-den
Bin Laden Bin Laden Bin Laden
Bin Laden Bin Laden Bin Laden
Bin Laden Bin Laden Bin Laden
Vino-n Ghencea ca sa bem
Incredibil! Topicul asta are peste 3.500 de vizualizari!
Oare trebuie sa-i dam printesei procent din banii pe reclama?
axl?????????????????????????
da da da
Sa ii dati!
ca sa faca cinste dup-aia ![]()
Doamne ce sobolan profitor sunt!!!
AR FI TIMPUL SA DECONTATI FRUMOSILOR
cash ,diamante,ceva?
Posturile scrise in intregime cu CAPS sunt interzise de regulament, Adda. De-aia-ti zic.
Ce de rahat, ma ustura limba.
in scurt timp topicul asta va depasi pe cel de misto-uri ![]()
Bravo !
asa sa fie!
Apropo, Spania a castigat Campionatul European UNDER 17. Au batut zdravan Franta, 4-0.
V-am spus aici pentru ca aici e traficul intens...
Adda, te anunt ca Stimati abonati,
Vneri, 16 Mai 2008, in intervalul orar 23:00-24:00, legatura la internet va fi intrerupta pentru realizarea unor lucrari de mentenanta.
Multumim pentru intelegere
Echipa ************.
Sa nu intri in panica daca lipsesc la apel.
asta inseamna ca nu gasesc pe nimeni aici ,bine nu o sa intru de loc,ma duc devreme la culcare i o sa_mi fac vise fierbinti
E vorba de netul meu, nu al site-ului. Aici vei gasi tot timpul baietei excitati, ca Marus sau Joga.
hei
si eu sunt excitat
doar ca nu se vede
ca am maine examen
aha,uite deja m_am suparat! :sad2:
Cine te-a mai suparat? Care-a fost nemernicul?
ei, nu mai fii suparata, ca mi-l trec eu cumva.
nu ma fac ei pe mine:D
tu
Da' ce-am facut, pacatele mele?!
nu ai dat de beut de ziua ta
marus antipaticul...
eu in clasa I, am baut un litru de apa tulbure din Mures. am vomitat dupa vreo 6 ore, a doua zi mi-am revenit si m-am batut cu o fata.
nu vrei sa intri