FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1141516171864»
ADDA PRINTZESA16.05.2008 18:59

EU MI-AM LUAT-O MEREU DE LA TAICA-MIU;DE LA MAMA MAI PUTIN

 

M-A BATUT PANA NU AM MAI AVUT FRICA DE EL SI AM SARIT LA EL LA BATAIE(18)

axl16.05.2008 19:01

Iti dadea palme la funduletu' ala sexy?

 

 

Adda, scrie, te rog, cu litera mica.

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:02

da ce ai cu literele mari?

AdrianUltras2516.05.2008 19:02

Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem

Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem

Hai sa bem Hai sa bem Hai sa bem

Hai sa bem cu Bin La-den

 

Bin Laden Bin Laden Bin Laden

Bin Laden Bin Laden Bin Laden

Bin Laden Bin Laden Bin Laden

Vino-n Ghencea ca sa bem

Marius16.05.2008 19:04

Incredibil! Topicul asta are peste 3.500 de vizualizari!

 

Oare trebuie sa-i dam printesei procent din banii pe reclama?

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:04

axl?????????????????????????

AdrianUltras2516.05.2008 19:06

da da da

 

Sa ii dati!

 

ca sa faca cinste dup-aia :D

 

 

Doamne ce sobolan profitor sunt!!!

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:07

AR FI TIMPUL SA DECONTATI FRUMOSILOR

 

cash ,diamante,ceva?

axl16.05.2008 19:07

Posturile scrise in intregime cu CAPS sunt interzise de regulament, Adda. De-aia-ti zic.

 

Ce de rahat, ma ustura limba.

razvan beica16.05.2008 19:08

in scurt timp topicul asta va depasi pe cel de misto-uri :yes:

 

Bravo !

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:09

asa sa fie!

Marius16.05.2008 19:09

Apropo, Spania a castigat Campionatul European UNDER 17. Au batut zdravan Franta, 4-0.

 

V-am spus aici pentru ca aici e traficul intens...

axl16.05.2008 19:10

Adda, te anunt ca Stimati abonati,

 

Vneri, 16 Mai 2008, in intervalul orar 23:00-24:00, legatura la internet va fi intrerupta pentru realizarea unor lucrari de mentenanta.

 

Multumim pentru intelegere

 

Echipa ************.

 

Sa nu intri in panica daca lipsesc la apel.

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:14

asta inseamna ca nu gasesc pe nimeni aici ,bine nu o sa intru de loc,ma duc devreme la culcare i o sa_mi fac vise fierbinti

axl16.05.2008 19:15

E vorba de netul meu, nu al site-ului. Aici vei gasi tot timpul baietei excitati, ca Marus sau Joga.

AdrianUltras2516.05.2008 19:16

hei

 

si eu sunt excitat

 

doar ca nu se vede

 

ca am maine examen

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:17

aha,uite deja m_am suparat! :sad2:

axl16.05.2008 19:18

Cine te-a mai suparat? Care-a fost nemernicul?

AdrianUltras2516.05.2008 19:18

ei, nu mai fii suparata, ca mi-l trec eu cumva.

 

nu ma fac ei pe mine:D

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:19

tu

axl16.05.2008 19:19

Da' ce-am facut, pacatele mele?!

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:20
:wall:
AdrianUltras2516.05.2008 19:20

nu ai dat de beut de ziua ta

Joga Bonito16.05.2008 19:21

marus antipaticul...

 

eu in clasa I, am baut un litru de apa tulbure din Mures. am vomitat dupa vreo 6 ore, a doua zi mi-am revenit si m-am batut cu o fata.

ADDA PRINTZESA16.05.2008 19:21

nu vrei sa intri

«1141516171864»