FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«1101112131464»
ADDA PRINTZESA14.05.2008 21:37

saracul de tine

metzzz14.05.2008 21:42
saracul de tine

ce face foame din om... :rolleyes:

:punk:

Joga Bonito14.05.2008 22:08
ce credeti voi ca face axl acum?

 

sex.

DelPiero1014.05.2008 22:14

Eu cred ca doarme!Lasati omul sa doarma,nu-l mai pomeniti! :smile:

ADDA PRINTZESA14.05.2008 22:59

lume,lume,noapte buna!

axl15.05.2008 07:50

Faceam nani la ora intrebarii.

metzzz15.05.2008 12:25
Faceam nani la ora intrebarii.

buna dimineatza :naughty:

ADDA PRINTZESA15.05.2008 23:34

Buna dimineata superbilor!

 

cum a-ti dormit?

axl16.05.2008 04:16

Adda, nu prea ne sincronizam.

Marius16.05.2008 06:39

am dormit bine... si mult

DelPiero1016.05.2008 06:58

Eu am dormit putin si prost!Mi-am facut prostiile alea de analize!Legea e lege,dom'ne! :rolleyes:

puyol16.05.2008 07:39

fii draguta adda si spune-ne si noua ce ai mancat azi la micul dejun

 

multumim anticipat

AdrianUltras2516.05.2008 07:40

am dormi-t bin-e, vo-i?

 

:blink:

DelPiero1016.05.2008 07:43

Adrian,nu fi si tu mai catolic decat Papa!Se intampla! :happy:

AdrianUltras2516.05.2008 07:44

bin-e :P

Marius16.05.2008 07:46

si eu voiam sa scriu ca " a linituta m dormit bine... dar sunt filtre pentru chestia asta...

AdrianUltras2516.05.2008 07:48

moderatorii acestui forum sunt mult prea buni....aveti grija de toata lumea. :kisstogether:

 

 

va rog sa va updatati lista: "i-l, a-ti,ave-ti, maimut-o" etc

DelPiero1016.05.2008 07:54

Cum,nu poti sa scrii 'a-m'? Ce oroare... :blink:

Marius16.05.2008 08:03

La asta nu m-am' gandit... deci nam' dormit bine printes-o :rolleyes:

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:00

buna

ADDA PRINTZESA16.05.2008 17:03

astazi la micul dejun am mancat un tip care era curios ce am mancat aseara.multumit? ah,.....si putina frumusete

axl16.05.2008 17:04

Salut Adda.

 

 

Prevad ca in 5 minute topicul asta se populeaza la maxim.

Virgil16.05.2008 17:06

Si eu cred acelasi lucru. Adda e atractia serii.

axl16.05.2008 17:11
astazi la micul dejun am mancat

Eu am mancat adineauri ca voievozii.

DelPiero1016.05.2008 17:29

Se populeaza ince-incet... :biggrin:

«1101112131464»