saracul de tine
saracul de tine
saracul de tine
ce face foame din om... ![]()
![]()
ce credeti voi ca face axl acum?
sex.
Eu cred ca doarme!Lasati omul sa doarma,nu-l mai pomeniti! :smile:
lume,lume,noapte buna!
Faceam nani la ora intrebarii.
Faceam nani la ora intrebarii.
buna dimineatza ![]()
Buna dimineata superbilor!
cum a-ti dormit?
Adda, nu prea ne sincronizam.
am dormit bine... si mult
Eu am dormit putin si prost!Mi-am facut prostiile alea de analize!Legea e lege,dom'ne! ![]()
fii draguta adda si spune-ne si noua ce ai mancat azi la micul dejun
multumim anticipat
am dormi-t bin-e, vo-i?
![]()
Adrian,nu fi si tu mai catolic decat Papa!Se intampla! ![]()
bin-e ![]()
si eu voiam sa scriu ca " a linituta m dormit bine... dar sunt filtre pentru chestia asta...
moderatorii acestui forum sunt mult prea buni....aveti grija de toata lumea. ![]()
va rog sa va updatati lista: "i-l, a-ti,ave-ti, maimut-o" etc
Cum,nu poti sa scrii 'a-m'? Ce oroare... ![]()
La asta nu m-am' gandit... deci nam' dormit bine printes-o ![]()
buna
astazi la micul dejun am mancat un tip care era curios ce am mancat aseara.multumit? ah,.....si putina frumusete
Salut Adda.
Prevad ca in 5 minute topicul asta se populeaza la maxim.
Si eu cred acelasi lucru. Adda e atractia serii.
astazi la micul dejun am mancat
Eu am mancat adineauri ca voievozii.
Se populeaza ince-incet... :biggrin: