FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Buna

«14567864»
axl13.05.2008 12:07

Banii mei.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:08

poate sa-mi spuna cineva de ce nu reusesc sa-mi schimb fotografia?vreau sa postez si altceva

AdrianUltras2513.05.2008 12:09

Fane

 

 

Ma imprumuti si pe mine? :unsure:

Fane_casieru'13.05.2008 12:09

@Adda

 

Ca sa fiu modest...sunt defapt trezorierul lui Jiji

Te coafeaza ideea sa fugim in lume cu banii lui ?

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:09

axl ai castigat cumva la loto.MA BAG

axl13.05.2008 12:10
poate sa-mi spuna cineva de ce nu reusesc sa-mi schimb fotografia?vreau sa postez si altceva

Daca vei fi un pic mai explicita poate te ajut eu.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:12

credeam ca Jiji are oi de numarat

 

s-ar putea ca fotografiile sunt prea mari

 

vai ,ce dragut esti!

axl13.05.2008 12:12

Pai fa-le mai mici.

Fane_casieru'13.05.2008 12:12

@Adda

 

Lasa-i pe astia mici cu discutiile lor si treci pe PM sa stabilim unde si cand.

 

LE: Bomboane,nu oi..retine :biggrin:

axl13.05.2008 12:13

Fane, lasa vrajeala, fata tre' sa-mi trimita mie bani de barca si dup-aia o ametesti cum vrei tu.

Fane_casieru'13.05.2008 12:15

@axl

 

Gata mon cher....ma dau la o parte si te las pe tine

dar cand o sa ramana fara bani sigur o sa ma caute tot pe MINE

AdrianUltras2513.05.2008 12:21

Bai, voi tot de bani vorbiti....dar pupa mea?! :huh:

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:22

ha ha ha!

bodanelu13.05.2008 12:23

@Adrian.. si eu care am citit altceva in loc de pupa :))

MoWeed13.05.2008 12:23

@bodanelu

 

nu esti singurul=)))

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:27

merge cineva cu mine la plaja?

 

Este cineva din BT?

axl13.05.2008 12:28

Hai ca merg eu, da' pe la sfarsitul lui mai, sa se-ncalzeasca apa si s-apara rapanele.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:30

eu nu am nevoie sa se incalzeasca apa,sunt eu fierbinte destul

 

Cine sare?

axl13.05.2008 12:30

Asta n-am de unde sa stiu.

Fane_casieru'13.05.2008 12:31
eu nu am nevoie sa se incalzeasca apa,sunt eu fierbinte destul

 

Cine sare?

 

PFFEXTRAORDINAR....si-acu` spui ?...dupa ce m-am imbracat ?

Dragoshel13.05.2008 12:32

si eu sunt fierbinte, am fost pana afara si e o caldura...

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:32

NIMENI?

axl13.05.2008 12:33

Mie mi-au cam inghetat picioarele.

ADDA PRINTZESA13.05.2008 12:34

as vrea la apa dar nu stiu prea bine sa innot,de aia am intrebat

Dragoshel13.05.2008 12:35

Fane pun unii carton pe un bloc. vii sa ne bronzam?

 

ps: ada, calca apa

«14567864»