Banii mei.
Banii mei.
poate sa-mi spuna cineva de ce nu reusesc sa-mi schimb fotografia?vreau sa postez si altceva
Fane
Ma imprumuti si pe mine? ![]()
@Adda
Ca sa fiu modest...sunt defapt trezorierul lui Jiji
Te coafeaza ideea sa fugim in lume cu banii lui ?
axl ai castigat cumva la loto.MA BAG
poate sa-mi spuna cineva de ce nu reusesc sa-mi schimb fotografia?vreau sa postez si altceva
Daca vei fi un pic mai explicita poate te ajut eu.
credeam ca Jiji are oi de numarat
s-ar putea ca fotografiile sunt prea mari
vai ,ce dragut esti!
Pai fa-le mai mici.
@Adda
Lasa-i pe astia mici cu discutiile lor si treci pe PM sa stabilim unde si cand.
LE: Bomboane,nu oi..retine :biggrin:
Fane, lasa vrajeala, fata tre' sa-mi trimita mie bani de barca si dup-aia o ametesti cum vrei tu.
@axl
Gata mon cher....ma dau la o parte si te las pe tine
dar cand o sa ramana fara bani sigur o sa ma caute tot pe MINE
Bai, voi tot de bani vorbiti....dar pupa mea?! ![]()
ha ha ha!
@Adrian.. si eu care am citit altceva in loc de pupa ![]()
@bodanelu
nu esti singurul=)))
merge cineva cu mine la plaja?
Este cineva din BT?
Hai ca merg eu, da' pe la sfarsitul lui mai, sa se-ncalzeasca apa si s-apara rapanele.
eu nu am nevoie sa se incalzeasca apa,sunt eu fierbinte destul
Cine sare?
Asta n-am de unde sa stiu.
eu nu am nevoie sa se incalzeasca apa,sunt eu fierbinte destul
Cine sare?
PFFEXTRAORDINAR....si-acu` spui ?...dupa ce m-am imbracat ?
si eu sunt fierbinte, am fost pana afara si e o caldura...
NIMENI?
Mie mi-au cam inghetat picioarele.
as vrea la apa dar nu stiu prea bine sa innot,de aia am intrebat
Fane pun unii carton pe un bloc. vii sa ne bronzam?
ps: ada, calca apa