FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1141516171819»
mariusz07.06.2008 16:50

aman etapele 29 si 30 ca nu dau de adversari

i0nutz8307.06.2008 16:59

Nu prea ai cum sa le amani. Ai contabilizat deja 3 amanari, iar limita permisa este 4.

pauleta_198407.06.2008 17:05

Doresc amanare et 31: marinescu_dani2005 v pauleta_1984

i0nutz8307.06.2008 17:07

Sper ca bubutza sa traga linie si sa ia deciziile corecte ;))

mariusz07.06.2008 17:21

pai dak nu dau de ei ce sa fac? :worthy:

i0nutz8307.06.2008 18:02

Nu stiu, dar la doua amanari e clar ca nu mai ai dreptul..

bubutza07.06.2008 18:10

Actualizez ... rog pe I0nutz sa blocheze momentan topicul...

 

29:

zmarius_88 v s3rgyu_adriano_13 * (sergiu)

marinescu_dani2005 v badboy_steaua * (badboy)

30:

badboy_steaua v zmarius_88 * (badboy)

s3rgyu_adriano_13 v puricele88 *(puricele)

31:

cosmin_marin25 v s3rgyu_adriano_13 * (sergiu)

marinescu_dani2005 v pauleta_1984 *(pauleta)

 

31:

fallenangell002000 v ady_adinho anulat

 

Clasament + Etape !

 

FCS_Clasament.JPG

 

 

Sa curga berea pentru ionutz si fiorentina :)):thumbsup:

 

Ultimele etape cu termen pana miercuri nu pot fi amanate !

blindica07.06.2008 20:59

Dupa meciurile alea cu 3-0, a ajuns toata lumea cu 10 infrangeri la promovare !!! No ofense pt meph, care chiar joaca f frumos ! Bafta in ultimele etape !

DoctorLov08.06.2008 08:49

Cu scuzele de rigoare, sper sa intelegeti ca a inceput Euro si nu prea am avut timp:)

Etapa 31 s-a jucat, dar vad ca adinho n-a postat...era in interesul sau totusi.

 

fallenangell002000 (6/7/2008 4:52:50 PM): mai dureaza?

ady adinho (6/7/2008 4:53:21 PM): nu acum bag ip

ady adinho (6/7/2008 4:53:55 PM): go

ady adinho (6/7/2008 4:53:56 PM): /

fallenangell002000 (6/7/2008 4:53:58 PM): go

 

Am jucat ieri si dupa meci am mers la o terasa. Sper sa am parte de intelegere,

etapa 31:

fallenangell002000 1 v 2 ady_adinho

pda08.06.2008 10:15

Etapa 33: puricele88 v pauleta_1984 3-0

 

Etapa 32: buli2buli v puricele88 0-2

BADboySteaua08.06.2008 14:08

Etapa 32

 

badboy_steaua v cosmin_marin25 1-5

 

Etapa 34

 

badboy_steaua v meph_frumossu 0-6

KINSKI08.06.2008 14:10

Etapa 32:

badboy_steaua v cosmin_marin25 ( 1 – 5 )

 

Etapa 33:

cosmin_marin25 v buli2buli ( 0 – 1 )

 

Etapa 34:

pauleta_1984 v cosmin_marin25 ( 1 - 3 )

meph_frumossu08.06.2008 15:14

etapa 34

badboy_steaua v meph_frumossu 0-6

KINSKI08.06.2008 18:19
Nu i-am gasit asta seara pe niciunul dintre zmarius , puricele sau cosmin_marin deci nu pot juca meciurile pana la termen...Solicit amanarea lor...Ma intorc acasa marti deci pana miercur-joi vor fi jucate...ms pt intelegere.

 

 

Eu am fost online de vineri seara si in week-end, majoritatea timpului. Sper sa apara Sergiu marti si sa jucam marti seara, ca miercuri eu ajung seara de la lucru, dupa ora 20:00, cand e termenul maxim.

BADboySteaua09.06.2008 14:40

Daca nu dau de zmarius si marinescu_dani pana miercuri (sfarsitul acestui sezon) sa joc restanta cer 3-0 la MV

i0nutz8310.06.2008 12:58

34. i0nutz83 v andrei_marius06 1-0.

Si uite-asa am scapat de emotii ;))

Doctorlov (fallenangell002000) a zis ca jucam dupa ora 17 iar de meph nu stiu nimic, nu l-am vazut decat aseara parca, cand eram de pe tel...

crist3a10.06.2008 13:17

Etapa 33

andrei_marius06 v yamasha_tusca 0-4

In min 60 a dat connection lost, pe mess mi-a zis bv, tind sa cred ca a iesit el, desi a negat

 

Penalizarea mea de un punct nu s-a mai auzit nimic de ea... Ramane aja?

 

bubutza10.06.2008 13:19

cam asa ar trebui... si cred ca asa ramane... Maine se incheie situatia , tragem linie dupa un sezon zic eu placut.

crist3a10.06.2008 13:20

Ok... Va conta mult punctul ala cred, de aceea sunt dezamagit de decizie. Oricum eu inca nu am inteles cum se poate lua o decizie fara dovezi. Are printscreen-uri? Nu cred!!! Si nu am tras de timp, cum poti trage de timp in jumatatea lui?

i0nutz8310.06.2008 13:22

Cred ca mult mai mult ar conta sa se joace frumos, in spiritul fair-play-ului si al regulamentului. Procedand asa, nu s-ar mai ajunge la sanctiuni de genul depunctarile, nedorite de nimeni si totusi prezente in fiecare editie de campionat.

crist3a10.06.2008 13:25

Mda... si eu sunt tzapul ispasitor...Nu vreau sa reamintesc cazul zmarius de sezonul trecut, daca se proceda la fel atunci acum nu mai era situatia asta pentru ca eram in A.

i0nutz8310.06.2008 13:31

Trebuie sa existe un inceput pentru toate. Uiti totusi cam repede ca la un anumit moment am tinut campionatul pe loc aproape doua saptamani pentru a te astepta sa iti joci meciul de baraj. Totdeauna lucrurile bune se uita..

DoctorLov10.06.2008 14:04

Etapa 32

 

yamasha_tusca 1 v 2 fallenangell002000

 

Ce se aude cu meciul meu suspendat cu adinho ? Se omologheaza pana la urma ? Adinho a spus ca el a postat dar nu i-a mers net-ul si credea ca a postat.

i0nutz8310.06.2008 14:46

DoctorLov ai de gand sa intri sa jucam meciul ? Vad ca pe forum stai, dar pe mess nu raspunzi. Treaba ta, nu ma rog de tine. 3-0 scurt si sa fii sanatos ;))

crist3a10.06.2008 14:53

@i0nutz

ti-am multumit si tie si celorlalti ca m-ati asteptat si chiar am avut un motiv intemeiat. In al doilea rand trebuie sa existe compensatie?

«1141516171819»