FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«116171819»
DoctorLov11.06.2008 17:06

Etapa 34

 

s3rgyu_adriano_13 2 v 3 fallenangell002000

 

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! GOL MINUTUL 93!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!

blindica11.06.2008 17:38

goooooooooooooooooooooooooooooolllll :steag_sah_mic:

Sergyu1611.06.2008 17:45

Da da ... senzational noroc a avut...am condus cu 1-0 si 2-1 cu ocazii cu gramada...in min 86 si 90+ iau 2 goluri...oricum prostia mea...Un sezon bun pana la urma pentru mine , dupa un inceput groaznic in care avusesem emotii cu retrogradarea... Sa vedem poate prind si un baraj...sper

 

LE Asteptam cu nerabdare clasamentul...

blindica11.06.2008 18:58

inchideti topicu sa nu se mai posteze :F

DoctorLov12.06.2008 06:44

asteptam clasamentul :steagcruce:

i0nutz8312.06.2008 09:02

Eu astept un LCD la capace de coca-cola ;)

bubutza12.06.2008 09:05

Clasament actualizat !

 

Primele 4 locuri urca direct in A.

Locurile 5 si 6 joaca meci de baraj cu locurile 13 si 14 din A.

Locurile 13-18 din Divizia B isi iau la revedere pe o perioada de 3 sezoane de la acest campionat.

 

Ady_adinho este pe 4 datorita meciurilor directe cu fallenangell002000.

pauleta_1984 este peste meph datorita rezultatelor directe.

penalizarea lui yamasha_tushca nu mai apare in clasament (am uitat sa o pun ).Oricum nu afecteaza in nici un fel clasamentul final.

 

FCS_Clasament.JPG

 

Sper sa ne mai auzim si sezonul viitor!

B33KTA12.06.2008 10:04

Felicitari Bubutza . Felicitari pt Promovati . Succes la baraj . Inca un sezon in B :)

crist3a12.06.2008 10:04

Bravo Sergyu!

ady_4steaua12.06.2008 10:08

URAAA!!!! am revenit in A sper sa se joace frumos ...vreau sa precizez ca l-am sustinut mereu pe cosmin_marin25 pentru retrogradare..pentru jocul urat practicat ..

DoctorLov12.06.2008 10:10

ai gresit, trebuia sa am 69 de pcte. MEciul cu adinho s-a jucat.

ady_4steaua12.06.2008 10:11

cica nu a pus penalizarile din meicul nostru in penultimu clasament..l-am intrebat si eu

i0nutz8312.06.2008 10:14

Bravo adinho ! Bravo badboy :) Nu in ultimul rand, bravo Cosmin Marin ;))

bubutza12.06.2008 10:15

Care mai aveti nelamuriri ... ziceti

B33KTA12.06.2008 10:17

cei care au cerut 3 0 cu marinescu Dani li s au dat doar acuma in ultimele etape nu ? ..Ai un vot ioane si din partea mea pt el

bubutza12.06.2008 10:20

da. Doar ultimele meciuri nejucate ale lui sunt omologate cu 3-0.

i0nutz8312.06.2008 10:21

Daca vrea marinescu sa se inscrie din nou il primim fara probleme ca e baiat cuminte ;)

pda12.06.2008 10:23

Felicitari bubutza pentru seriozitate in primul rand. Felicitari adinho pentru cele 2 infrangeri pe care mi le-ai administrat, gg.

Si nu in ultimul rand multumesc Everton. :hooray:

ady_4steaua12.06.2008 11:05

da am jucat frumos nu? :tongue:

il sustin de asemnea pe marinescu..user cu state vechi in campionat..sincer merita decat sa avem altu ca cosmin_marin25 :chair:

 

traiasca patronu' (ionutz) chiar daca retrograda ramanea in camp ca s-a dedicat trup si suflet :drunk:

BADboySteaua12.06.2008 11:07

Felicitari si tie i0nutz........\si sezonul care urmeaza sa fie mai linistit si mai spectaculos

mariusz12.06.2008 11:12

felicitari baieti si sa sper ca ne vedem peste 3 sez la fifa 09 :thumbsup:

mihai141112.06.2008 11:50

eu propun ca oricine vrea sa poata sa se inscrie la testari,iar acolo vedem,e aiurea sa stea 3 sezoane pe bara unii

bubutza12.06.2008 12:18

eu crek tot n-as avea sanse :biggrin: da tot nu scapati de mine ... va moderez si sezonul viitor cu acordul lui i0nutz

blindica12.06.2008 13:09

Felicitari pt purice pentru primul lor. Multumesc lui ionutz pt increderea acordata , wild-card-ul neasteptat.

Revin in prima Liga ! Succes !

i0nutz8312.06.2008 13:37

Corect. Buna observatia lui Mihai: la useri vechi si seriosi nu putem renunta asa usor. O sa fie un update de regulament in vara asta. Se pot inscrie si acum oameni care au retrogradat in ultimele editii dar care nu joaca prin alte campionate.

 

«116171819»