FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12319»
i0nutz8303.05.2008 15:59

Bla blaa...

pda03.05.2008 17:03

Etapa 3: puricele88 v cosmin_marin25 2-1

 

Etapa 2: marseillais_666 v puricele88 2-3

 

Etapa 1: zmarius_88 v puricele88 0-2

meph_frumossu03.05.2008 17:42

Etapa 1 : buli2buli v meph_frumossu 1-1

pauleta_198403.05.2008 18:54

Etapa 1: pauleta_1984 v limited_andrey2001 (0-0)

Etapa 2: meph_frumossu v pauleta_1984 (0-1)

KINSKI03.05.2008 19:06

Etapa 2:

 

cosmin_marin25 v zmarius_88 (2 - 0)

 

 

 

Etapa 1:

 

marinescu_dani2005 v cosmin_marin25 ( 0 - 1 )

meph_frumossu04.05.2008 13:31

Etapa 3 : marinescu_dani2005 v meph_frumossu 0-1

BADboySteaua04.05.2008 13:49

Etapa 3: badboy_steaua v rollyn09 0-5 umilinta frate :(((( adversar puternic

 

 

Etapa 2: andrei_marius06 v badboy_steaua 2-3

Dani200504.05.2008 13:57

E2:limited_andrey2001 v marinescu_dani2005=0-0

 

Felicitari pentru adversari.Meciuri curate din toate punctele de vedere:)

crist3a04.05.2008 14:05

Etapa 3

yamasha_tusca v marseillais_666 4-1

i0nutz8304.05.2008 14:31

1. i0nutz83 - rollyn09 2-2

2. i0nutz83 - blind1ro 0-0

3. i0nutz83 - adinho 2-3.

 

Debut subtire :)

ultras_andrei_i04.05.2008 14:51

etapa 2

andrei_marius06 v badboy_steaua =2-3,urat de tot,3 atacanti,doar cu,cu+w atat.ma rog ,asta e...

Deseara FURIA ROS-ALBASTRA DEZLANTUITA

LUPTA Steaua ! :steagcruce:

crist3a04.05.2008 14:54

Etapa 2

ady_adinho v yamasha_tusca 0-3

ady_4steaua04.05.2008 14:59

Etapa 1

ady_adinho-marseillais_666 2-0

B33KTA04.05.2008 15:18

Etapa 1 : buli2buli v meph_frumossu 1-1

Etapa a 2 a : fallenangell002000 v buli2buli 2-4 bun adversar ..

Etapa a 3 a: buli2buli v andrei_marius06 1-0 .... adversar fair play

crist3a04.05.2008 16:38

Etapa I

Yamasha_tusca - blind1ro 1-1 ... cel mai slab adversar.... dupa ce a egalat avea doar A si D ... alunecare si bubuite....JENANT! ... Adaug ca am inceput dupa golul lui in fata, fara intentie, daca am gresit sa se ia decizia corecta.;)

blindica04.05.2008 16:54

Etapa 1

yamasha_tusca v blind1ro 1 - 1 . Baiete,te rog nu-ti varsa frustrarile aici, ca n-am revenit ca sa ma cert,trebuia sa faci un print screen la cate ocazii a scos portarul tau.Trebuia sa-l marchezi pe al meu cand a venit in careul tau. Si nu uita ca te-am faultat fiindca ai inceput direct in fatza, si doar atunci .Si incearca sa nu apreciezi tu calitatea jocului adversarului dandu-i diverse apelative dupa meci,ma invingi in retur si asta e. Bafta !

 

 

Etapa 2

 

blind1ro v i0nutz83 0 - 0 Ocazii mari de ambele parti .

limited200104.05.2008 20:26

ETAPA 3: zmarius_88 0 - 1 limited_andrey2001 >>adversar f bun .........okaziii.......bv :cool:prima victoriee!!

BADboySteaua05.05.2008 13:50

Etapa 1: badboy_steaua v fallenangell002000 1-3 cat ghinion

DoctorLov05.05.2008 13:54

golul 3 a fost de povestit nepotilor oricum :D

blindica05.05.2008 18:47

Etapa 3

 

s3rgyu_adriano_13 v blind1ro , nu mi-a dat add nici pana azi, maine ajung acasa pe la 8...

Rollyn05.05.2008 20:34

etapa 1 i0nutz83 v rollyn09.......... 2-2

 

etapa 3 badboy_steaua v rollyn09..... 0-5

 

 

 

etapa 2 rollyn09 v s3rgyu_adriano_13 (nu mi-a dat accept la id)

B33KTA05.05.2008 21:16

sergyu parca avea probleme cu netul.. echipa i a ales o un prieten.. dummy parca

DoctorLov05.05.2008 23:04

Etapa 2

 

fallenangell002000 2 v 4 buli2buli

crist3a06.05.2008 04:47

s3rgyu_adriano are ceva probleme cu placa de retzea.... o sa incerc sa ajung azi sa i-o repar... daca pana la termenul limita nu joaca niciun meci....solicita sa i se amane primele 3 etape:D...

DoctorLov06.05.2008 13:04

Nu reusesc sa dau de pauleta_1984 ...ce e de facut ?:)

«12319»