Bla blaa...
Bla blaa...
Etapa 3: puricele88 v cosmin_marin25 2-1
Etapa 2: marseillais_666 v puricele88 2-3
Etapa 1: zmarius_88 v puricele88 0-2
Etapa 1 : buli2buli v meph_frumossu 1-1
Etapa 1: pauleta_1984 v limited_andrey2001 (0-0)
Etapa 2: meph_frumossu v pauleta_1984 (0-1)
Etapa 2:
cosmin_marin25 v zmarius_88 (2 - 0)
Etapa 1:
marinescu_dani2005 v cosmin_marin25 ( 0 - 1 )
Etapa 3 : marinescu_dani2005 v meph_frumossu 0-1
Etapa 3: badboy_steaua v rollyn09 0-5 umilinta frate
((( adversar puternic
Etapa 2: andrei_marius06 v badboy_steaua 2-3
E2:limited_andrey2001 v marinescu_dani2005=0-0
Felicitari pentru adversari.Meciuri curate din toate punctele de vedere:)
Etapa 3
yamasha_tusca v marseillais_666 4-1
1. i0nutz83 - rollyn09 2-2
2. i0nutz83 - blind1ro 0-0
3. i0nutz83 - adinho 2-3.
Debut subtire ![]()
etapa 2
andrei_marius06 v badboy_steaua =2-3,urat de tot,3 atacanti,doar cu,cu+w atat.ma rog ,asta e...
Deseara FURIA ROS-ALBASTRA DEZLANTUITA
LUPTA Steaua ! ![]()
Etapa 2
ady_adinho v yamasha_tusca 0-3
Etapa 1
ady_adinho-marseillais_666 2-0
Etapa 1 : buli2buli v meph_frumossu 1-1
Etapa a 2 a : fallenangell002000 v buli2buli 2-4 bun adversar ..
Etapa a 3 a: buli2buli v andrei_marius06 1-0 .... adversar fair play
Etapa I
Yamasha_tusca - blind1ro 1-1 ... cel mai slab adversar.... dupa ce a egalat avea doar A si D ... alunecare si bubuite....JENANT! ... Adaug ca am inceput dupa golul lui in fata, fara intentie, daca am gresit sa se ia decizia corecta.![]()
Etapa 1
yamasha_tusca v blind1ro 1 - 1 . Baiete,te rog nu-ti varsa frustrarile aici, ca n-am revenit ca sa ma cert,trebuia sa faci un print screen la cate ocazii a scos portarul tau.Trebuia sa-l marchezi pe al meu cand a venit in careul tau. Si nu uita ca te-am faultat fiindca ai inceput direct in fatza, si doar atunci .Si incearca sa nu apreciezi tu calitatea jocului adversarului dandu-i diverse apelative dupa meci,ma invingi in retur si asta e. Bafta !
Etapa 2
blind1ro v i0nutz83 0 - 0 Ocazii mari de ambele parti .
ETAPA 3: zmarius_88 0 - 1 limited_andrey2001 >>adversar f bun .........okaziii.......bv :cool:prima victoriee!!
Etapa 1: badboy_steaua v fallenangell002000 1-3 cat ghinion
golul 3 a fost de povestit nepotilor oricum ![]()
Etapa 3
s3rgyu_adriano_13 v blind1ro , nu mi-a dat add nici pana azi, maine ajung acasa pe la 8...
etapa 1 i0nutz83 v rollyn09.......... 2-2
etapa 3 badboy_steaua v rollyn09..... 0-5
etapa 2 rollyn09 v s3rgyu_adriano_13 (nu mi-a dat accept la id)
sergyu parca avea probleme cu netul.. echipa i a ales o un prieten.. dummy parca
Etapa 2
fallenangell002000 2 v 4 buli2buli
s3rgyu_adriano are ceva probleme cu placa de retzea.... o sa incerc sa ajung azi sa i-o repar... daca pana la termenul limita nu joaca niciun meci....solicita sa i se amane primele 3 etape:D...
Nu reusesc sa dau de pauleta_1984 ...ce e de facut ?![]()