In calitatea mea, dubioasa evident, pe topicul asta, imi permit sa-ti fac o recomandare Ioane. Deoarece sunteti inca la inceput de sezon, propun sa dai ocazia unei rezerve sa intre in locul lui Sergyu, nu sa omologati toate meciurile lui cu 0-3.
Ar fi multa hartogaraie, prea multe decizii de forfait, etc. :wink:
