FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1234519»
Marius09.05.2008 18:22

In calitatea mea, dubioasa evident, pe topicul asta, imi permit sa-ti fac o recomandare Ioane. Deoarece sunteti inca la inceput de sezon, propun sa dai ocazia unei rezerve sa intre in locul lui Sergyu, nu sa omologati toate meciurile lui cu 0-3.

 

Ar fi multa hartogaraie, prea multe decizii de forfait, etc. :wink:

Sergyu1609.05.2008 18:28
Ce problema e, nene ? Cum sa nu-ti mearga ? Eu unul am windowsul de un an, fifa din septembrie, si nu am avut vreodata vreo eroare sau problema de orice fel. Pe unii zau daca va inteleg...

 

Ioane sa mor daca stiu. Sezonul trecut nu am cauzat nicio problema , chiar mi-a placut campionatul , nu as avea niciun motiv sa nu mai joc.Nush e de la windows. Il am martor pe crist3a , am reinstalat windowsul de 10 ori in 5 zile si nu merge de nicio culoare. Am incercat toate imaginile de fifa si nimic. Crede-ma simt ca mor , pentru ca prinsesem si eu o echipa mai buna , si chiar cred ca as fi putut reusi lucruri frumoase.Imi pare rau.

i0nutz8309.05.2008 18:29

Daca am avea rezerve de valoare, da. In cazul de fata, mergem asa inainte, cu efectivul redus...

 

@Sergyu16: dar ce anume se intampla ? ai pus ultimele drivere video ?

DoctorLov09.05.2008 18:36

Etapa 5

 

zmarius_88 0 v 5 fallenangell002000

i0nutz8309.05.2008 18:42

Nu l-am vazut niciodata pe zmarius on, nici nu ma mai obosesc sa il caut, mai ales ca zilele urmatoare voi cam fi plecat din oras. Sa fie sanatos !

Sergyu1609.05.2008 18:43
Daca am avea rezerve de valoare, da. In cazul de fata, mergem asa inainte, cu efectivul redus...

 

@Sergyu16: dar ce anume se intampla ? ai pus ultimele drivere video ?

 

Cand dau dublu click sa intru in joc nu se intampla nik. Din ce am cautat zilele astea , si am reusit sa aflu se pare ca e de la windows , lipsesc ceva fisiere din system32...nush ce *** sa-i mai fac...La driverele video n-am probleme sigur

i0nutz8309.05.2008 18:46

Incearca sa pui un windows curat, sa formatezi si partitia pe care aveai kitul sau ramasite de la o precedenta instalare, etc. Mi se pare dubios totusi...

blindica09.05.2008 18:49

In caz ca se pun etape, vedeti ca eu lucrez si sambata si duminica, si o sa fiu acasa doar seara, cel mai devreme dupa ora 20 : 00. Multumesc , Weekend placut :>

Marius09.05.2008 18:56

Ioane, macar mai lasa-l pana luni pe baiat, poate isi rezolva windowsul. Toate ca toate, dar e urat un campionat cu retrasi.

 

P.S. Pana luni nu cred ca moare nimeni.

 

P.P.S. Sergiule, daca te rezolvi cu windowsul ala pana luni, si o sa continui in campionat, te astept cu valiza cu bani... pardon, cu lada de bere! Ai grija la DNA cand vii :D

kosmyn66609.05.2008 19:17

Etapa 5

 

i0nutz83 v marseillais_666 1-3.

i0nutz8309.05.2008 19:21

@Marius: in primul rand eu nu l-am influentat in vreun fel in luarea deciziei postate mai sus; omul a cerut cateva amanari, l-am pasuit si inteles si cam atat, nu se pusese problema vreunei masuri drastice; cat despre retrasi, nu e editie in care sa n-avem parte de ei ;))

B33KTA09.05.2008 20:09

Etapa a 4 a rollyn09 v buli2buli 2 1 .. primul esec..

ady_4steaua09.05.2008 20:54

astept decizia in cazul lui srgiu..chiar vreau sa joc meciu..

Rollyn09.05.2008 21:16

etapa 4 rollyn09 v buli2buli.........2-1

 

cu pauleta inca nu m-am sincronizat -- aman daca nu apucam sa jucam pana la termen

Sergyu1610.05.2008 06:26

Ioane o sa mai incerc pana luni sa caut windowsuri curate si chestii d-astea...sper sa reusesc...Luni seara va voi anunta ce am izbutit sa fac si daca mai continui sau nu.

bubutza10.05.2008 14:47

acum va pun si etape... de ieri dupa masa numai in treburi am fost... nici 5 min de timp liber.

 

@ionutz hm.. as putea lua eu locul...(doar daca se poate) daca nu ... nici o problema :D oricum is cu moderatul aici :D

 

haideti ca vin si etapele si un clasament.

Sergyu1610.05.2008 17:45

Ionutz am rezolvat...Deci pot continua in campionat. Imi voi juca meciurile in cel mai scurt timp posibil.Multumesc pentru intelegere!

bubutza10.05.2008 17:56

Sergiu are etapele amanate.

Meciul dintre ionutz si yamasha este asteptat sa se joace.

pauleta-Rollyn amanat

 

clasament_1.JPG

Sergyu1610.05.2008 18:36

Etapa 1 s3rgyu_adriano_13 v andrei_marius06 2-1

 

Etapa 2 rollyn09 v s3rgyu_adriano_13 4-3

 

Etapa 3 s3rgyu_adriano_13 v blind1ro 0-1

 

Etapa 4 ady_adinho v s3rgyu_adriano_13 2-1

 

Etapa 5 s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca 0-1

 

Etapa 6 i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-0

 

Etapa 7 s3rgyu_adriano_13 v marseillais_666 0-1

 

Etapa 8 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 4-0

blindica10.05.2008 19:05

Etapa 3

 

 

s3rgyu_adriano_13 v blind1ro 0-1

meph_frumossu10.05.2008 19:25

Etapa 6 : meph_frumossu v cosmin_marin25 1-0

kosmyn66610.05.2008 19:52

Etapa 8

 

marseillais_666 v meph_frumossu 1-0.

blindica10.05.2008 20:05

Etapa 7

 

marinescu_dani2005 v blind1ro 0 - 1

Marius10.05.2008 20:37
Ionutz am rezolvat...Deci pot continua in campionat. Imi voi juca meciurile in cel mai scurt timp posibil.Multumesc pentru intelegere!

 

Mah, sa nu uiti cat te-a ajutat comisia de disciplina! Astept mita!

B33KTA10.05.2008 23:20

nota 10 moderatorule . tin-o tot asa .. clasamentul e chiar marfa cum apare asa ;)

«1234519»