Etapa 8
fallenangell002000 3 v 1 limited_andrey2001
Etapa 7
cosmin_marin25 0 v 5 fallenangell002000
Etapa 8
fallenangell002000 3 v 1 limited_andrey2001
Etapa 7
cosmin_marin25 0 v 5 fallenangell002000
Etapa 5
s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca 0-1
Etapa 6
yamasha_tusca v badboy_steaua 3-2
Etapa 7
buli2buli v yamasha_tusca 1-2
Etapa 6
yamasha_tusca v badboy_steaua 3-2
Etapa a 6 a
ady_adinho v buli2buli 2 -3 ..meci de meci
Etapa a 8 a
i0nutz83 v buli2buli 1-0 ...sunt chiar simpatic si nu ma dau rotund ca tine
Etapa 7
s3rgyu_adriano_13 v marseillais_666 0-1. Un pik de noroc nu strik niciodata.
8. i0nutz83 - buli2buli 1-0. Mutu, evident
)
Omuletul asta e simpatic. De fiecare data cand joaca cu mine ia bataie, dar invariabil gaseste argumente: ba am faultat, ba el a ratat cat pentru trei meciuri, ba am avut eu cornere multe pe final de meci, ba nu stiu ce s-a mai intamplat. Trecand peste aspectele astea, curios e ca am inceput si eu sa am probleme cu fifa.. Iese cand dau gol
) Asa s-a intamplat si azi, dar am convenit cu omul sa nu se puna, ca doar nu aparuse pe tabela. Am rejucat de la 0-0 si am ajuns tot acolo
)
Etapa 7: puricele88 v andrei_marius06 3-0
Etapa 8: rollyn09 v puricele88 0-1
Etapa 6: fallenangell002000 v puricele88 1-4
6. i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-0. Pazzini'89 ![]()
se vede ionutz ca ai echipa din italia
bafta in cnt!
sa fie ![]()
Etapa 6:
marseillais_666 v limited_andrey2001 2-0.
Etapa 7: pauleta_1984 v ady_adinho (2-1)
Etapa 7
badboy_steaua v i0nutz83 3-2
Un minut daca mai durau prelungirile se facea 3-3 ![]()
Etapa 4
yamasha_tusca v i0nutz83 2-2 pakt:(
Etapa 6:
blind1ro v pauleta_1984 1 - 0 . No comment, multumesc colegului nostru pt ca este amabil, fapt mai rar intalnit pe gazoanele virtuale :> . Succes mai departe !
*Imi zisese zmarius ca o sa jucam dupa ce joaca un meci cu ionutz, dar n-a mai aparut, si-asa e scump la vedere, eu lucrez diseara ( luni) si marti o sa ajung pe seara acasa ... sper sa mai lasati cateva ore termenul. Bafta ! Doar sa nu anulati meciul degeaba, luati masurile cuvenite, chiar si amanare in contul unuia dintre noi doi
rollyn09 cauta-ma sau lasa un mesaj cu ora la care poti sa joci...
Sa-ti dea bip ca esti voinic
)
nu dau nici eu de Marius.
Etapa 8
ady_adinho-marinescu_dani2005 0-0
RESTANTA etapa 5 pauleta_1984 v rollyn09......0-6
etapa 8
andrei_marius06 v cosmin_marin25 =2-1.
Rollyn intra sa jucam si noi restanta aia... Ca eu am rezolvat cu restu , mai am numai cu tine si intru in normal.
Etapa 7 :limited_andrey2001 v meph_frumossu 2-2
RESTANTA - etapa 2 rollyn09 v s3rgyu_adriano_13 ''''''''' 4-3
etapa 6 rollyn09 v marinescu_dani2005 ''' 2-0