FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12345619»
DoctorLov11.05.2008 06:48

Etapa 8

 

fallenangell002000 3 v 1 limited_andrey2001

 

Etapa 7

 

cosmin_marin25 0 v 5 fallenangell002000

crist3a11.05.2008 09:18

Etapa 5

s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca 0-1

 

Etapa 6

yamasha_tusca v badboy_steaua 3-2

 

Etapa 7

buli2buli v yamasha_tusca 1-2

BADboySteaua11.05.2008 12:54

Etapa 6

 

yamasha_tusca v badboy_steaua 3-2

B33KTA11.05.2008 13:36

Etapa a 6 a

ady_adinho v buli2buli 2 -3 ..meci de meci

Etapa a 8 a

i0nutz83 v buli2buli 1-0 ...sunt chiar simpatic si nu ma dau rotund ca tine

kosmyn66611.05.2008 14:16

Etapa 7

 

s3rgyu_adriano_13 v marseillais_666 0-1. Un pik de noroc nu strik niciodata.

i0nutz8311.05.2008 14:46

8. i0nutz83 - buli2buli 1-0. Mutu, evident ;))

 

Omuletul asta e simpatic. De fiecare data cand joaca cu mine ia bataie, dar invariabil gaseste argumente: ba am faultat, ba el a ratat cat pentru trei meciuri, ba am avut eu cornere multe pe final de meci, ba nu stiu ce s-a mai intamplat. Trecand peste aspectele astea, curios e ca am inceput si eu sa am probleme cu fifa.. Iese cand dau gol ;)) Asa s-a intamplat si azi, dar am convenit cu omul sa nu se puna, ca doar nu aparuse pe tabela. Am rejucat de la 0-0 si am ajuns tot acolo ;))

pda11.05.2008 15:05

Etapa 7: puricele88 v andrei_marius06 3-0

 

Etapa 8: rollyn09 v puricele88 0-1

 

Etapa 6: fallenangell002000 v puricele88 1-4

i0nutz8311.05.2008 15:10

6. i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 1-0. Pazzini'89 :))

ronaldo_020111.05.2008 15:33

se vede ionutz ca ai echipa din italia :thumbup: bafta in cnt!

i0nutz8311.05.2008 15:55

sa fie :)

kosmyn66611.05.2008 16:26

Etapa 6:

 

marseillais_666 v limited_andrey2001 2-0.

pauleta_198411.05.2008 17:55

Etapa 7: pauleta_1984 v ady_adinho (2-1)

BADboySteaua11.05.2008 18:16

Etapa 7

 

badboy_steaua v i0nutz83 3-2

i0nutz8311.05.2008 18:17

Un minut daca mai durau prelungirile se facea 3-3 ;)

crist3a11.05.2008 19:11

Etapa 4

yamasha_tusca v i0nutz83 2-2 pakt:(

blindica11.05.2008 19:11

Etapa 6:

 

blind1ro v pauleta_1984 1 - 0 . No comment, multumesc colegului nostru pt ca este amabil, fapt mai rar intalnit pe gazoanele virtuale :> . Succes mai departe !

*Imi zisese zmarius ca o sa jucam dupa ce joaca un meci cu ionutz, dar n-a mai aparut, si-asa e scump la vedere, eu lucrez diseara ( luni) si marti o sa ajung pe seara acasa ... sper sa mai lasati cateva ore termenul. Bafta ! Doar sa nu anulati meciul degeaba, luati masurile cuvenite, chiar si amanare in contul unuia dintre noi doi

Dani200512.05.2008 18:13

rollyn09 cauta-ma sau lasa un mesaj cu ora la care poti sa joci...

i0nutz8312.05.2008 18:19

Sa-ti dea bip ca esti voinic ;))

ultras_andrei_i12.05.2008 18:23

nu dau nici eu de Marius.

ady_4steaua12.05.2008 19:32

Etapa 8

ady_adinho-marinescu_dani2005 0-0

Rollyn12.05.2008 20:59

RESTANTA etapa 5 pauleta_1984 v rollyn09......0-6

ultras_andrei_i13.05.2008 10:52

etapa 8

andrei_marius06 v cosmin_marin25 =2-1.

Sergyu1613.05.2008 11:35

Rollyn intra sa jucam si noi restanta aia... Ca eu am rezolvat cu restu , mai am numai cu tine si intru in normal.

meph_frumossu13.05.2008 11:42

Etapa 7 :limited_andrey2001 v meph_frumossu 2-2

Rollyn13.05.2008 13:42

RESTANTA - etapa 2 rollyn09 v s3rgyu_adriano_13 ''''''''' 4-3

 

 

etapa 6 rollyn09 v marinescu_dani2005 ''' 2-0

«12345619»