FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«123419»
ronaldo_020106.05.2008 13:12

in cel mai rau caz sa amani meciul cu el.....

Sergyu1606.05.2008 16:19

imi cer scuze pentru problemele avute...am reinstalat windowsul si totul , am rezolvat totul , insa fifa nu merge ... cer amanarea primelor 3 etape pentru ca nu pot juca..... imi pare rau... sper sa o rezolv si pe asta si sa imi joc etapele.

DoctorLov06.05.2008 16:39

Etapa 3

 

pauleta_1984 2 v 2 fallenangell002000

bubutza06.05.2008 17:00

Salutare. Dupa cum probabil stiati sunt noul moderator al acestei divizii. Etape din cate am vazut aveti deocamdata. Am sa vorbesc cu ionutz sa stabilesc si ultimele detalii.

 

Sper sa aveti un campionat cat mai placut si fara probleme. (o sa incerc sa va ajut pe cat posibil)

DoctorLov06.05.2008 17:25

un clasament, ceva ?

limited200106.05.2008 17:48

ETAPA 4: limited_andrey2001 v puricele88= 0-0 >am nimerit un jucator foarte bun am avut noroc mare bft !!

bubutza06.05.2008 18:03
un clasament, ceva ?

 

cred ca vineri... atunci e si termenul si sa fac rost de schita de excel pt 18 echipe si de restul etapelor.

B33KTA06.05.2008 18:30

bine ai venit... numai bine moderatorule :D

i0nutz8306.05.2008 19:12

@bubutza: mult succes, sper sa reusesti sa te descurci ;)

BADboySteaua06.05.2008 19:42

Etapa 4: blind1ro v badboy_steaua 5-1

kosmyn66606.05.2008 19:46

Etapa 4

 

marseillais_666 v cosmin_marin25 2-1. Un pik de noroc pt prima victorie.

KINSKI06.05.2008 20:04

Etapa 5:

 

cosmin_marin25 v limited_andrey2001 ( 3 - 1 )

B33KTA06.05.2008 20:20

Etapa a 5 a buli2buli v blind1ro 2-2 .. meci de meci.. ai jucat bine la ce echipa ai ;)

DoctorLov06.05.2008 20:26

Etapa 4

 

fallenangell002000 1 v 0 marinescu_dani2005

blindica06.05.2008 21:10

Etapa 4

 

blind1ro v badboy_steaua 5 - 1

 

Etapa 5

 

buli2buli v blind1ro 2 - 2 . Multumesc buli, dar am avut noroc la golul 2 chiar daca putea sa fie orice alt rezultat in urma ratarilor de ambele parti. Succes !

pda07.05.2008 17:30

Etapa 5: puricele88 v meph_frumossu 2-1

meph_frumossu07.05.2008 17:32

Etapa 5: puricele88 v meph_frumossu 2-1

Etapa 4: meph_frumossu v zmarius_88 2-2

Sergyu1608.05.2008 15:21

Stiu ca am cauzat o gramada de probleme , iar intarzierile mele fac munca mai grea supervizorului , insa as vrea sa cer 2-3 zile in plus fata de termenul limita.Adica daca nu rezolv problema cu fifa o sa incerc sa joc in weekend meciurile de la altcineva. Daca supervizorul este de acord bineinteles...multumesc anticipat.

BADboySteaua08.05.2008 17:39

Etapa 5: badboy_steaua v ady_adinho 0-6

crist3a08.05.2008 17:54

ma bine nu dadeai de el dupa scor:)))

Dani200508.05.2008 19:28

E5:marinescu_dani2005 v andrei_marius06=0-1

ultras_andrei_i09.05.2008 14:53

nu dau de pauleta_1984, i-am tot lasat msj pe offline , nu l-am vazut deloc pe mess pana acum.

pauleta_198409.05.2008 17:04

Etapa 4 :andrei_marius06 v pauleta_1984 (1-2).

Solicit amanare et 5 :pauleta_1984 v rollyn09. MS

Sergyu1609.05.2008 17:37

Am tot incercat sa rezolv problema cu fifa , insa nu am reusit... imi pare rau... ma retrag , insa nu este din vina mea...pur si simplu nush ce are...imi pare rau ca nu am dat posibilitatea altora sa joace in acest sezon si am tinut un loc ocupat.

i0nutz8309.05.2008 18:14

Ce problema e, nene ? Cum sa nu-ti mearga ? Eu unul am windowsul de un an, fifa din septembrie, si nu am avut vreodata vreo eroare sau problema de orice fel. Pe unii zau daca va inteleg...

«123419»