12.06.2008 15:06
Eu as propune sa se organizeze pt toti care vor sa se inscrie ceva in genul cum au fost grupele din cupa de sezonul asta, pe o perioada 3, 4 zile (cate 4 meciuri de fiecare). Ei isi joaca meciurile cat timp cei din A si din B isi aleg echipele si n-ar incurca pe nimeni. Dak n-ar vrea nimeni sa se ocupe de asta m-as ocupa eu . . .
