FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1171819»
kosmyn66612.06.2008 15:06

Eu as propune sa se organizeze pt toti care vor sa se inscrie ceva in genul cum au fost grupele din cupa de sezonul asta, pe o perioada 3, 4 zile (cate 4 meciuri de fiecare). Ei isi joaca meciurile cat timp cei din A si din B isi aleg echipele si n-ar incurca pe nimeni. Dak n-ar vrea nimeni sa se ocupe de asta m-as ocupa eu . . .

i0nutz8312.06.2008 15:13

Trebuie organizate testari, ca de obicei. Nu e primordial sa dam de tot felul de obsedati de fifa.

kosmyn66612.06.2008 15:19

Pai da. Ati mai da peste unii ca mine. Lolek. Glumeam. Ata ete. Propunere refuzata.

Sergyu1612.06.2008 15:40

La baraj...dupa un inceput groaznic in care nu bateam pe nimeni mi-am revenit si am prins inextremis ce mi-am propus...Sa vedem ce vom face la baraj...Oricum Felicitari tuturor...

«1171819»