Nu. Nu inteleg de ce atata polemica pe un caz in care s-a aplicat regulamentul. Punct.
32. i0nutz83 v meph_frumossu 4-2. Meci frumos, de vacanta ![]()
Nu. Nu inteleg de ce atata polemica pe un caz in care s-a aplicat regulamentul. Punct.
32. i0nutz83 v meph_frumossu 4-2. Meci frumos, de vacanta ![]()
da, is aici. acu` nu raspunzi tu pe mess.
Normal. Ma uit la meci, doar nu stau de fifa si in timpul euro;))
zmarius si marinescu_dani n-au mai intrat pe mess si nu si-au mai jucat ultimele etape.
Eu sper ca ei sa fie exclusi, pentru ca daca se omologheaza cu 3-0 doar ultimele etape, clasamentul final, promovatele si retrogradatele se vor decide prin non-combat cu unii jucatori, care vor fi astfel avantajati.
Pacat de marinescu_dani, el juca bine ...
Etapa 29 zmarius_88 v s3rgyu_adriano_13 1-5
Etapa 30 s3rgyu_adriano_13 v puricele88 2-1
@kinski: Nu exista circumstante pentru excluderea celor doi jucatori.
Restanta: Etapa 30--->>>badboy_steaua v zmarius_88 1-0
etapa 33 zmarius_88 v marinescu_dani2005 4 - 4 ca la teatru
we kinsky ce treaba ai tu cu mn dak tu ai jucat etapele cu mn asa ca...ciocu mic si joc de glezne ![]()
Etapa 34
marseillais_666 v zmarius_88 1-0.
De marinescu_dani nu reusesc sa dau inca. Dak vrei sa mai jukam meciul ala sa-mi lasi si mie o ora aici pe forum, dak nu ata ete . . .
Etapa 33
blind1ro v marseillais_666 3 - 2 ___ !!! FARA BLATURI !!!
Etapa 34
ady_adinho v blind1ro 2 - 2 Pe teren, nu prin baruri !
Acum las Masa Verde sa decida cine e mai bun !
Nu dau de marinescu_dani.
as dorii sa aman etapa cu andrei_marius pt ca nu ne-am sincronizat iar cand ne-am sincronizat nu a vrut sa joace...
si as dorii de asemenea sa se ia in considerare meciul cu fallenangel pentru ca sa jucat inainte de termen, dar din pacate am avut niste probleme cu netul (care nici acum nu e stralucit) si chiar dak credeam ca s-a postat , m-am inselat.. am mai avut problema asta si inainte, ionutz stie mai bine, va rog sa fiti intelegatori..multumesc
@adinho: din pacate nu se mai permit amanari, asta in primul rand; in al doilea, foarte probabil, meciul cu fallenangel va fi omologat cu scorul din "teren";
Etapa 33
fallenangell002000 3 v 1 i0nutz83
@adinho: din pacate nu se mai permit amanari, asta in primul rand; in al doilea, foarte probabil, meciul cu fallenangel va fi omologat cu scorul din "teren";
Cu toate riscurile de ai supara pe adynho, sau pe fallenangel o sa fie un precedent f periculos pt campionatele urmatoare, dak decizia va fii schimbata. Oricine o sa poata sa zik ca a jukat inainte de termen, dar n-a postat ca a uitat, ca mare dificultate nu va fii sa scriem intr-un fisier word o discutie imaginara. Incerc si eu sa promovez direct. Lolek.
de acord cu kosmyn...
am arhiva, stai linistit. Se poate oricand verifica. ![]()
kosmin ce te agiti atat ... tu cersesti puncte ![]()
kosmin ce te agiti atat ... tu cersesti puncte![]()
Ce vreti mey, am inkercat si eu. Lolek. Stiu ca adynho mai intarzie cu rezultatul, ca asa face si cu mine, cand ma bate. So dak sunt dovezi clare ca meciu a fost jukat intr-adevar, atunci sa ramana 2-1. Si dak iubita noastra echipa cam asta a facut cu Cra-cra-ul eu de ce n-as cersi???
sunt prezent, il astept pe s3rgyu_adriano sa ne jucam ultima etapa.
Etapa 32 : pauleta_1984 v zmarius_88 (3-1)
La restanta et 31 :marinescu_dani2005 v pauleta_1984 cer 3-0 la MV
nu dau de andrei_marius ..nu a fost azi deloc pe mess..astept decizie
Etapa 32
marseillais_666 v marinescu_dani2005, banuiesc ca 3-0, nu??? Astept barajul.
Nu dau de marinescu_dani2005........cer 3-0 la MV
fallanangel te asttept sa jucam.... e 18:45 si imi pare rau mai repede nu am putut...si eu am fost aseara si nu ai fost tu..si eu pot cere 3-0 la mv ca nu esti acum...sper sa jucam....
Etapa 33 meph_frumossu v s3rgyu_adriano_13 0-0
Etapa 31 cosmin_marin25 v s3rgyu_adriano_13 1-2
Etapa 34 s3rgyu_adriano_13 v fallenangell002000 2-3