FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«11516171819»
i0nutz8310.06.2008 14:59

Nu. Nu inteleg de ce atata polemica pe un caz in care s-a aplicat regulamentul. Punct.

 

32. i0nutz83 v meph_frumossu 4-2. Meci frumos, de vacanta ;)

DoctorLov10.06.2008 16:06

da, is aici. acu` nu raspunzi tu pe mess.

i0nutz8310.06.2008 17:03

Normal. Ma uit la meci, doar nu stau de fifa si in timpul euro;))

 

KINSKI10.06.2008 18:40

 

zmarius si marinescu_dani n-au mai intrat pe mess si nu si-au mai jucat ultimele etape.

Eu sper ca ei sa fie exclusi, pentru ca daca se omologheaza cu 3-0 doar ultimele etape, clasamentul final, promovatele si retrogradatele se vor decide prin non-combat cu unii jucatori, care vor fi astfel avantajati.

Pacat de marinescu_dani, el juca bine ...

 

Sergyu1610.06.2008 18:51

Etapa 29 zmarius_88 v s3rgyu_adriano_13 1-5

 

Etapa 30 s3rgyu_adriano_13 v puricele88 2-1

i0nutz8310.06.2008 20:04

@kinski: Nu exista circumstante pentru excluderea celor doi jucatori.

BADboySteaua10.06.2008 20:12

Restanta: Etapa 30--->>>badboy_steaua v zmarius_88 1-0

mariusz10.06.2008 20:13

etapa 33 zmarius_88 v marinescu_dani2005 4 - 4 ca la teatru :hooray: we kinsky ce treaba ai tu cu mn dak tu ai jucat etapele cu mn asa ca...ciocu mic si joc de glezne :thumbup:

kosmyn66610.06.2008 20:13

Etapa 34

 

marseillais_666 v zmarius_88 1-0.

 

De marinescu_dani nu reusesc sa dau inca. Dak vrei sa mai jukam meciul ala sa-mi lasi si mie o ora aici pe forum, dak nu ata ete . . .

blindica10.06.2008 20:54

Etapa 33

 

blind1ro v marseillais_666 3 - 2 ___ !!! FARA BLATURI !!!

 

 

Etapa 34

 

ady_adinho v blind1ro 2 - 2 Pe teren, nu prin baruri !

 

Acum las Masa Verde sa decida cine e mai bun !

pda10.06.2008 21:09

Nu dau de marinescu_dani.

ady_4steaua10.06.2008 21:56

as dorii sa aman etapa cu andrei_marius pt ca nu ne-am sincronizat iar cand ne-am sincronizat nu a vrut sa joace...

 

si as dorii de asemenea sa se ia in considerare meciul cu fallenangel pentru ca sa jucat inainte de termen, dar din pacate am avut niste probleme cu netul (care nici acum nu e stralucit) si chiar dak credeam ca s-a postat , m-am inselat.. am mai avut problema asta si inainte, ionutz stie mai bine, va rog sa fiti intelegatori..multumesc

i0nutz8311.06.2008 07:49

@adinho: din pacate nu se mai permit amanari, asta in primul rand; in al doilea, foarte probabil, meciul cu fallenangel va fi omologat cu scorul din "teren";

DoctorLov11.06.2008 08:09

Etapa 33

 

fallenangell002000 3 v 1 i0nutz83

kosmyn66611.06.2008 10:00
@adinho: din pacate nu se mai permit amanari, asta in primul rand; in al doilea, foarte probabil, meciul cu fallenangel va fi omologat cu scorul din "teren";

 

 

Cu toate riscurile de ai supara pe adynho, sau pe fallenangel o sa fie un precedent f periculos pt campionatele urmatoare, dak decizia va fii schimbata. Oricine o sa poata sa zik ca a jukat inainte de termen, dar n-a postat ca a uitat, ca mare dificultate nu va fii sa scriem intr-un fisier word o discutie imaginara. Incerc si eu sa promovez direct. Lolek.

crist3a11.06.2008 10:21

de acord cu kosmyn...

DoctorLov11.06.2008 10:30

am arhiva, stai linistit. Se poate oricand verifica. :chair:

B33KTA11.06.2008 10:34

kosmin ce te agiti atat ... tu cersesti puncte :)

kosmyn66611.06.2008 10:44
kosmin ce te agiti atat ... tu cersesti puncte :)

 

Ce vreti mey, am inkercat si eu. Lolek. Stiu ca adynho mai intarzie cu rezultatul, ca asa face si cu mine, cand ma bate. So dak sunt dovezi clare ca meciu a fost jukat intr-adevar, atunci sa ramana 2-1. Si dak iubita noastra echipa cam asta a facut cu Cra-cra-ul eu de ce n-as cersi???

DoctorLov11.06.2008 13:00

sunt prezent, il astept pe s3rgyu_adriano sa ne jucam ultima etapa.arhiva.jpg

pauleta_198411.06.2008 13:54

Etapa 32 : pauleta_1984 v zmarius_88 (3-1)

 

La restanta et 31 :marinescu_dani2005 v pauleta_1984 cer 3-0 la MV

 

ady_4steaua11.06.2008 14:49

nu dau de andrei_marius ..nu a fost azi deloc pe mess..astept decizie

kosmyn66611.06.2008 15:20

Etapa 32

 

marseillais_666 v marinescu_dani2005, banuiesc ca 3-0, nu??? Astept barajul.

BADboySteaua11.06.2008 15:38

Nu dau de marinescu_dani2005........cer 3-0 la MV

Sergyu1611.06.2008 15:56

fallanangel te asttept sa jucam.... e 18:45 si imi pare rau mai repede nu am putut...si eu am fost aseara si nu ai fost tu..si eu pot cere 3-0 la mv ca nu esti acum...sper sa jucam....

 

Etapa 33 meph_frumossu v s3rgyu_adriano_13 0-0

 

Etapa 31 cosmin_marin25 v s3rgyu_adriano_13 1-2

 

Etapa 34 s3rgyu_adriano_13 v fallenangell002000 2-3

«11516171819»