FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1131415161719»
bubutza05.06.2008 15:47

Limited este exclus prin urmare pierde tot 3-0

rollyn este exclus prin urmare pierde tot 3-0

 

Meciuri nejucate:

26:yamasha_tusca v marinescu_dani2005

27:marinescu_dani2005 v i0nutz83

28:i0nutz83 v zmarius_88 *

 

*Amanat

 

Clasament + Etape !

 

FCS_Clasament.JPG

 

I0nutze ... se pare ca retrogradezi in caz ca nu ma supara vreo 2-3 de peste tine .

Felicit pe puricele care are cel mai frumos joc din B si prin urmare va intra in Liga 1 cu siguranta.

 

lupta stransa pentru promovare ! , retrogradatii practic se stiu

DannY_105.06.2008 18:00

Pauleta,bafta la promovare ;)).

crist3a05.06.2008 18:13

26:yamasha_tusca v marinescu_dani2005 Masa verde va rog.... a zis si el ca are probleme dak nu jucam pana la termenu limita sa puneti 3-0 pt mine

26:yamasha_tusca v marinescu_dani2005 3-0

i0nutz8305.06.2008 19:43

pe zmarius nu l-am vazut niciodata..

 

@bubutza: meciul cu cosmin_marin e decisiv pentru ramanerea in B...

Sergyu1605.06.2008 20:12

Nu i-am gasit asta seara pe niciunul dintre zmarius , puricele sau cosmin_marin deci nu pot juca meciurile pana la termen...Solicit amanarea lor...Ma intorc acasa marti deci pana miercur-joi vor fi jucate...ms pt intelegere.

KINSKI05.06.2008 20:28

etapa 30:

 

i0nutz83 v cosmin_marin25 ( 2 - 2 )

 

(Sergiu, am ajuns acasa acum, putem juca daca mai esti)

BADboySteaua06.06.2008 08:28

Etapa 31

 

puricele88 v badboy_steaua 4-1

 

daca nu joc restul meciurilor pana la ora 15 cer amanarea lor ca tre sa plec si ajung duminica seara acasa

meph_frumossu06.06.2008 09:44

Etapa 31 :meph_frumossu v yamasha_tusca 2-1

bubutza06.06.2008 13:13

@I0nutz ... am crezut ca ultimele 8 retrogradeaza ... eh... mai ai sanse... bati tot si ai ramas

i0nutz8306.06.2008 16:34

i0nutz83 - puricele88 0-3.

 

Omul joaca poate cel mai frumos fifa din serie.. Bafta in A !

kosmyn66606.06.2008 17:02

Etapa 29:

 

andrei_marius06 v marseillais_666 0-3.

 

Iar de pauleta nu am reusit inca sa dau, si nici vreun raspuns n-am primit de la el, la offline-urile de aseara. Stie cineva ceva de el??? Sa lasi si tu o ora aici pe forum cand te gasesc maine, dak nu jukam in seara asta.

i0nutz8306.06.2008 17:15

Eu pe zmarius nu l-am vazut niciodata. Cer 3-0 !

DoctorLov06.06.2008 18:49

Etapa 30:

 

blind1ro 1 v 2 fallenangell002000 , primul meci in care bat cu bulan si dau de un adversar ofticos...se intampla si din astea :))

blindica06.06.2008 18:54

Etapa 30:

 

blind1ro v fallenangell002000 1 - 2 . Pai daca a fost prea mare bulanu` !! Ca daca n-ar fi fost n-as fi zis nimic...

i0nutz8306.06.2008 19:39

Offline de la zmarius: a avut banchet si zice ca jucam maine. Dar de maine incep meciurile, berea, etc etc... Ma rog, vom vedea..

meph_frumossu06.06.2008 20:20

etapa 29

meph_frumossu v blind1ro 1-0

B33KTA06.06.2008 22:54

Etapa a 30 a

buli2buli v marinescu_dani2005 3-0 ...pare rau Dani ..sper ca nu te-am retrogadat eu

Etapa a 31 a

zmarius_88 v buli2buli 1-0 ... adio promovare

crist3a07.06.2008 09:06

Etapa 29

cosmin_marin25 v yamasha_tusca 0-1

kosmyn66607.06.2008 10:52

Etapa 30:

 

marseillais_666 v pauleta_1984 3-1.

ady_4steaua07.06.2008 11:06

Etapa 30

ady_adinho mepf_frumosu 2-1...gg ...il astept si ep fallangel sa jucam ...

pauleta_198407.06.2008 11:16

Etapa 29

pauleta_1984-buli2buli (0-0)

ultras_andrei_i07.06.2008 11:24

etapa 31

andrei_marius06 v blind1ro =1-1.

i0nutz8307.06.2008 11:44

28. i0nutz83 - zmarius 3-2. Greu de jucat fifa in fata astora cu qw.. Macar sa retrogradez si gata .. prea multi care pacalesc jocul..

 

27. marinescu_dani2005 - i0nutz83 1-2. Adversar de toata lauda, care nu merita sa retrogradeze.

blindica07.06.2008 12:19

etapa 31

andrei_marius06 v blind1ro =1-1.

 

CU SIGURANTA CE-A MAI GHINIONISTA SESIUNE PENTRU MINE. N-am mai vazut asa ceva. Meciurile cu adynho si marseillais : Decisive

ultras_andrei_i07.06.2008 13:55

blind,creca te-ai uitat la alt meci,scorul este echitabil...,au fost ocazii de ambele parti;)

«1131415161719»