FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«14567819»
ady_4steaua15.05.2008 21:50

sper sa retrogradezi..cosmine..ti-am zis si in fata iti zic si pe forum..pentru ca joci mizerabil.numai cu degajari si qw...alteceva nu stii

etapa 10

ady_adinho-puricele88 2-1 am avut bulan..adversar de A...

KINSKI15.05.2008 22:57

@ ady_adinho

 

Nu este nimeni de vina (sau poate gasesti, totusi, cauza), pentru care nu ti-ai creat NICI O OCAZIE cu Villareal, care are super atacanti!

Multumeste ca ai scapat cu 2-0 si concentreaza-te la etapele viitoare.

ultras_andrei_i16.05.2008 09:18

etapa 10

andrei_marius06 v meph_frumossu =2-2, frumos meci.

blindica16.05.2008 14:08

Etapa 9

 

puricele88 v blind1ro 1 - 1 .

meph_frumossu16.05.2008 16:24

Etapa 9 : meph_frumossu v fallenangell002000 2-1

Rollyn16.05.2008 18:37

etapa 10

 

rollyn09 v limited_andrey2001..4-0

pauleta_198416.05.2008 19:17

Etapa 9 :pauleta_1984 v i0nutz83(2-1)

crist3a17.05.2008 12:59

Am etapa cu zmarius_88... am aflat ca unora dintre useri le apare ca fiind On-line... In timp ce mie imi apare Off si deasemenea nu raspunde la buzz-uri.... Daca nu se joaca pana diseara la termenul limita solicit 3-0 la masa verde.

 

Eu nu aman!!!

mariusz17.05.2008 14:00

zi si mie care ti-a spus ca eram online si la tine nu.... cum sa ma pun la tine pe invisible dak eu pe tine nu te-am vazut niciodata pe mess :yeahh: sau stii ca sunt prea bun si nu poti sa ma bati si vrei sa castigi la masa verde nu? :yeahh:

ady_4steaua17.05.2008 14:30

@cosmin_marin

prietene am avut ocazii, am dat si bara, dar nici odata nu am dat qw ca tine..numai asa miai dat goluri si numai asa ai jucat..sa iti fie rusine

 

@zmarius

as vrea sa am onoarea sa joc si eu cu tine etapa ...bineinteles dak se poate..tiam dat add de 3 zile si abea azi miai dat si tu

crist3a17.05.2008 14:34

zmarius_88 - yamasha_tusca 5-2 nuj ce etapa

Din nou e clar ca n-a jucat el... Dupa ce sezonu trecut mi-a recunoscut si nici macar nam castigat meciu la masa verde, acum nu am nicio dovada, dar e greu ca unu cu 1 punct in 10 meciuri sa mi dea 5 goluri pentru ca nici macar n-am jucat prost..... si probabil va posta ca l-am jignit, asa a si fost.... nici jignirile mele nu le merita... si e suspect ca pentru unii era ONLINE si mie probabil mi-a dat Permanently Offline o vreme pana i-a venit amicu sa joace in locul lui.... Pace si vezi-tzi de viatza, desi n-ai treaba cu ea!

mariusz17.05.2008 15:14

etapa 10: yamasha_tusca v zmarius_88 2-5 nu cauta tu scz de anul trecut ca nu tine..., dak vezi ca ai luat bataie rpd spui ca a jucat altu, invata sa pierzi si sa vb frumos pe mess ca nu suntem la piata, nici etapa nu o stii :laugh:

etapa:9 zmarius_88 v ady_adinho 0-3 tare adversar se putea si mai bn dar asta e... :no:

scz

bubutza17.05.2008 15:33

deci pentru cine e 5-2?

Sergyu1617.05.2008 15:47

pentru zmarius

DannY_117.05.2008 16:14

Conflicte si in B :P

crist3a17.05.2008 16:39

este competitie... este o miza... in concluzie sunt si conflicte

DoctorLov17.05.2008 16:47

se poate competitie si miza fara sa balacaresti in stanga si-n dreapta.

crist3a17.05.2008 17:02

fiecare cu parerea lui

Rollyn17.05.2008 18:10

etapa 11 meph_frumossu v rollyn09..1-4

ultras_andrei_i17.05.2008 18:57

limited_andrey2001 v andrei_marius06,a cerut limited amanare,si aman si eu in contul meu etapa cu fallenangelloo

crist3a18.05.2008 09:22

etape.... ca sunt nervos dupa ce m-au batut pauleta si Marius:D:D

bubutza18.05.2008 10:27

Etape noi + Clasament !

 

 

FCS_Clasament.JPG

 

limited_andrey2001 v andrei_marius06 Amanat

fallenangell002000 v andrei_marius06 Amanat

zmarius_88 v i0nutz83 Inca mai asteptam sa se joace ...

Sergyu1618.05.2008 11:20

Etapa 12 s3rgyu_adriano_13 v zmarius_88 7-2 Distractie totala... am primit 2 goluri pe final...

 

Etapa 13 puricele88 v s3rgyu_adriano_13 0-0 Meci urat , din partea ambilor...ne-am inchis reciproc...totusi am avut vreo 2 ocazii , da le-am ratat

 

Etapa 14 s3rgyu_adriano_13 v cosmin_marin25 4-0 Baiatul asta daca ar sti sa se apere ar fi sus de tot...Oricum l-am dominat , victorie meritata

B33KTA18.05.2008 11:30

Etapa a 12 a buli2buli v pauleta_1984 1-2 ..legea compensatiei..nu dau in min 90 gol..se intampla in etapa cealalta sa primeasca:)

Etapa a 13 a marinescu_dani2005 v buli2buli 1-0 ..sper sa nu retrogradeze ..locul lui e mai sus si poate chiar peste al meu..la mine cu o floare nu se face primavara:)

Etapa a 14 a buli2buli v zmarius_88 6 - 0 ... avantaj eu ca asa-i in tenis

BADboySteaua18.05.2008 11:34

Etapa 14

 

badboy_steaua v puricele88 0-1 din prostia mea X(

 

Etapa 13

 

zmarius_88 v badboy_steaua 1-3

«14567819»