FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«167891019»
DoctorLov21.05.2008 07:43

nu se sincronizeaza astia pe mess, iti zic eu, iese cu bataie :))

Oricum, una peste alta, un campionat curat si linistit...ai mai facut si tu ceva progrese cu moderatul :)

Marius21.05.2008 07:47

Nu mai e nici un bai... Comisia de Disciplina a initiat o ancheta :laugh:

i0nutz8321.05.2008 07:56

@doctorlov: cum adica "progrese cu moderatul" ?

limited200121.05.2008 08:25

scz pt neplacerile create ...dar am probleme cu internetul...imi voi juca restantele cel tarziu joi...multumesc..!!!!!

DoctorLov21.05.2008 08:26

@ionutz: fata de celelalte sezoane in care am fost eu, lucrurile s-au imbunatatit simtitor :)

bubutza21.05.2008 10:52

asa e si frumos...

 

diseara va fac clasamentul si va pun etape...

meph_frumossu21.05.2008 11:39
poti sa imi lasi msg intre ce ora si ce ora esti pe mess...ca eu unu nu am program dar nici sa stau in casa pe mess sa astept sa apari nu pot...

[...], pai daca eu mi-am jucat restul meciurilor, ti-am dat 20000 de buzz-uri, am postat pe forum cand sunt si intre ce ore , si tu vii si spui asta. Ca sa nu mai zic ca ieri m=am interesat la bubutza de tine ,in prealabil iti dadusem nu stiu cate buzz-uri, si vad ca ai jucat cu tzusca desi sigur eu te buzz-uisem inainte sa joci cu el, deci nu mi-ai raspuns. Plus ca singurul semn din partea ta sa jucam, este un buzz, acum 2 zile, la ora 12 30 SEARA , la care am si un printscreen. Deci cel putin, te rog frumos,abtine-te de la comentarii aiurea. In alta ordine de idei, daca nu apuc sa joc meciul pana diseara, o sa-l aman.

prietene ce vrei sa iti dau buzz-uri de fiecare data cand intru pe mess?daca tu nu esti online....vrei sa faci o colectie de buzz-uri din partea mea?...era logic ca daca intru si tu esti pe mess pe ofline imi dadeai tu buzz , si inca ceva ti am mai spus eu nu am program dar sa mi l fac dupa al tau ...cam greu si de acum pentru urmatorii mei "adversari" o sa jucam etapele din prima zi de cand sau afisat ca sa nu mai intru in discutii fara sens .Si inca ceva eu nu iti cunosc programu nu iti urmaresc evolutia pe acest forum , tocmai daia te am intrebat la ce ora esti pe mess ....

i0nutz8321.05.2008 14:05

..evolutia pe forum ! Chiar ca-i tare asta ;))

bubutza21.05.2008 16:50

9:

limited_andrey2001 v andrei_marius06 *

12:

blind1ro v meph_frumossu *

ady_adinho v limited_andrey2001 *

13:

limited_andrey2001 v yamasha_tusca *

meph_frumossu v ady_adinho **

14:

marseillais_666 v rollyn09 **

i0nutz83 v limited_andrey2001 *

 

*In caz ca nu se joaca sunt amanate

**In caz ca nu sunt jucate sau amanate sunt anulate

 

Clasament + Etape !

 

FCS_Clasament.JPG

kosmyn66621.05.2008 17:04

Rollyn where are you??? Poate apari si tu in seara asta, sa jukam etapa. Si atentie nu pe la 1 30, ca iar o sa fiu rupt de somn. Dak nu apare aman etapa in contul lui, dak se poate.

B33KTA21.05.2008 17:33

Etapa a 15 a

puricele88 v buli2buli 1-1 ... am portar :)

Etapa a 16 a

buli2buli v cosmin_marin25 1-0

Etapa a 17 a

limited_andrey2001 v buli2buli 0-1

i0nutz8321.05.2008 18:01

14. i0nutz83 v limited_andrey2001 5-2 ! Spectacol in prelungiri ;))

pda21.05.2008 18:15

Etapa 17: puricele88 v marinescu_dani2005 0-0

 

Etapa 16: pauleta_1984 v puricele88 3-1 (cred; cea mai proasta conexiunea pe care am avut-o pana acum)

kosmyn66621.05.2008 18:16

Etapa 16

 

marseillais_666 v blind1ro 1-0. Un pik de noroc pt mine . . . din nou. Muhahaha.

blindica21.05.2008 18:17

Etapa 12

blind1ro v meph_frumossu 0 - 2. Pai cum sa joci cu cineva care te enerveaza in halu` ala inainte de meci ?

 

 

Etapa 16

 

marseillais_666 v blind1ro 1 - 0 .

 

Si primele infrangeri...

BADboySteaua21.05.2008 18:30

Etapa 17

 

meph_frumossu v badboy_steaua 5-0

Sergyu1621.05.2008 18:45

Etapa 16 s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 4-0

meph_frumossu21.05.2008 18:48

etapa 12

blind1ro v meph_frumossu 0-2 ... bft mai departe nervosule ;) iti recomand niste calmantforte ...

 

etapa 16

s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 4-0

 

etapa 17

meph_frumossu v badboy_steaua 5-0

meph_frumossu21.05.2008 19:06

etapa 13 :meph_frumossu v ady_adinho ** nu dau de el...aman eu meciul

ady_4steaua21.05.2008 22:15

azi am fost plecat toata ziua dar in zilele trecute tiam lasat mesaj si pe mess si private pe forum ...iar limited Andrey azi mia dat add..putin cam tarziu..maine voi incerca sa joc ambele meciuri

Rollyn21.05.2008 22:45

etapa 14 marseillais_666 v rollyn09.... 0-2 scuze pt intarziere

meph_frumossu22.05.2008 09:19

etapa 13

meph_frumossu v ady_adinho 5-1 .. am reusit sa joc pana la urma :)

 

etapa 15

meph_frumossu v i0nutz83 4-0

crist3a22.05.2008 17:44

Etapa 16

yamasha_tusca v andrei_marius06 4-0

BADboySteaua22.05.2008 18:08

Etapa 16

 

cosmin_marin25 v badboy_steaua 1-2 cel mai urat meci de cand joc fifa pe cuvantu meu....la orice atingere de balon qw nici nu stiu cum poti juca asa...in fine bun ca am castigat :steag_sah_mic:

KINSKI22.05.2008 18:31

Etapa 17:

 

cosmin_marin25 v pauleta_1984 ( 1 - 0 ) + cate o bara de fiecare parte

 

 

@ badboy_steaua - Te calmezi putin, da? Daca am incalcat vreo regula, atunci te poti revolta asa. Pana la momentul ala, adu-ti aminte cum ai marcat golurile, pierzand eu mingea in careu de 2 ori. Ne vedem in retur. Noroc.

«167891019»