nu se sincronizeaza astia pe mess, iti zic eu, iese cu bataie ![]()
Oricum, una peste alta, un campionat curat si linistit...ai mai facut si tu ceva progrese cu moderatul ![]()
nu se sincronizeaza astia pe mess, iti zic eu, iese cu bataie ![]()
Oricum, una peste alta, un campionat curat si linistit...ai mai facut si tu ceva progrese cu moderatul ![]()
Nu mai e nici un bai... Comisia de Disciplina a initiat o ancheta :laugh:
@doctorlov: cum adica "progrese cu moderatul" ?
scz pt neplacerile create ...dar am probleme cu internetul...imi voi juca restantele cel tarziu joi...multumesc..!!!!!
@ionutz: fata de celelalte sezoane in care am fost eu, lucrurile s-au imbunatatit simtitor ![]()
asa e si frumos...
diseara va fac clasamentul si va pun etape...
poti sa imi lasi msg intre ce ora si ce ora esti pe mess...ca eu unu nu am program dar nici sa stau in casa pe mess sa astept sa apari nu pot...[...], pai daca eu mi-am jucat restul meciurilor, ti-am dat 20000 de buzz-uri, am postat pe forum cand sunt si intre ce ore , si tu vii si spui asta. Ca sa nu mai zic ca ieri m=am interesat la bubutza de tine ,in prealabil iti dadusem nu stiu cate buzz-uri, si vad ca ai jucat cu tzusca desi sigur eu te buzz-uisem inainte sa joci cu el, deci nu mi-ai raspuns. Plus ca singurul semn din partea ta sa jucam, este un buzz, acum 2 zile, la ora 12 30 SEARA , la care am si un printscreen. Deci cel putin, te rog frumos,abtine-te de la comentarii aiurea. In alta ordine de idei, daca nu apuc sa joc meciul pana diseara, o sa-l aman.
prietene ce vrei sa iti dau buzz-uri de fiecare data cand intru pe mess?daca tu nu esti online....vrei sa faci o colectie de buzz-uri din partea mea?...era logic ca daca intru si tu esti pe mess pe ofline imi dadeai tu buzz , si inca ceva ti am mai spus eu nu am program dar sa mi l fac dupa al tau ...cam greu si de acum pentru urmatorii mei "adversari" o sa jucam etapele din prima zi de cand sau afisat ca sa nu mai intru in discutii fara sens .Si inca ceva eu nu iti cunosc programu nu iti urmaresc evolutia pe acest forum , tocmai daia te am intrebat la ce ora esti pe mess ....
..evolutia pe forum ! Chiar ca-i tare asta
)
9:
limited_andrey2001 v andrei_marius06 *
12:
blind1ro v meph_frumossu *
ady_adinho v limited_andrey2001 *
13:
limited_andrey2001 v yamasha_tusca *
meph_frumossu v ady_adinho **
14:
marseillais_666 v rollyn09 **
i0nutz83 v limited_andrey2001 *
*In caz ca nu se joaca sunt amanate
**In caz ca nu sunt jucate sau amanate sunt anulate
Clasament + Etape !
Rollyn where are you??? Poate apari si tu in seara asta, sa jukam etapa. Si atentie nu pe la 1 30, ca iar o sa fiu rupt de somn. Dak nu apare aman etapa in contul lui, dak se poate.
Etapa a 15 a
puricele88 v buli2buli 1-1 ... am portar ![]()
Etapa a 16 a
buli2buli v cosmin_marin25 1-0
Etapa a 17 a
limited_andrey2001 v buli2buli 0-1
14. i0nutz83 v limited_andrey2001 5-2 ! Spectacol in prelungiri
)
Etapa 17: puricele88 v marinescu_dani2005 0-0
Etapa 16: pauleta_1984 v puricele88 3-1 (cred; cea mai proasta conexiunea pe care am avut-o pana acum)
Etapa 16
marseillais_666 v blind1ro 1-0. Un pik de noroc pt mine . . . din nou. Muhahaha.
Etapa 12
blind1ro v meph_frumossu 0 - 2. Pai cum sa joci cu cineva care te enerveaza in halu` ala inainte de meci ?
Etapa 16
marseillais_666 v blind1ro 1 - 0 .
Si primele infrangeri...
Etapa 17
meph_frumossu v badboy_steaua 5-0
Etapa 16 s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 4-0
etapa 12
blind1ro v meph_frumossu 0-2 ... bft mai departe nervosule
iti recomand niste calmantforte ...
etapa 16
s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 4-0
etapa 17
meph_frumossu v badboy_steaua 5-0
etapa 13 :meph_frumossu v ady_adinho ** nu dau de el...aman eu meciul
azi am fost plecat toata ziua dar in zilele trecute tiam lasat mesaj si pe mess si private pe forum ...iar limited Andrey azi mia dat add..putin cam tarziu..maine voi incerca sa joc ambele meciuri
etapa 14 marseillais_666 v rollyn09.... 0-2 scuze pt intarziere
etapa 13
meph_frumossu v ady_adinho 5-1 .. am reusit sa joc pana la urma ![]()
etapa 15
meph_frumossu v i0nutz83 4-0
Etapa 16
yamasha_tusca v andrei_marius06 4-0
Etapa 16
cosmin_marin25 v badboy_steaua 1-2 cel mai urat meci de cand joc fifa pe cuvantu meu....la orice atingere de balon qw nici nu stiu cum poti juca asa...in fine bun ca am castigat ![]()
Etapa 17:
cosmin_marin25 v pauleta_1984 ( 1 - 0 ) + cate o bara de fiecare parte
@ badboy_steaua - Te calmezi putin, da? Daca am incalcat vreo regula, atunci te poti revolta asa. Pana la momentul ala, adu-ti aminte cum ai marcat golurile, pierzand eu mingea in careu de 2 ori. Ne vedem in retur. Noroc.