FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«18910111219»
Dani200525.05.2008 10:22

E20:meph_frumossu v marinescu_dani2005=0-1

kosmyn66625.05.2008 11:09

Etapa 20

 

marseillais_666 v yamasha_tusca 2-1. Era sa ma retrag iar, dak luam bataie si in meciu asta. Ms yamasha ca ai ratat-o pe aia in min 90.

crist3a25.05.2008 11:24

sunt intr-o criza de forma prelungita... sper sa ies candva din ea!

meph_frumossu25.05.2008 12:49

etapa18 meph_frumossu v buli2buli 3-1

pda25.05.2008 13:21

Etapa 20: cosmin_marin25 v puricele88 0-1

DoctorLov25.05.2008 13:25

Etapa 19

 

buli2buli 0 v 0 fallenangell002000 , start de retur catastrofic... :chair:

Sergyu1625.05.2008 14:11

Etapa 19 s3rgyu_adriano_13 v rollyn09 2-3 ...meritam victoria....am ratat ca un tampit...

Rollyn25.05.2008 14:11

etapa 19 s3rgyu_adriano_13 v rollyn09''''2-3

Sergyu1625.05.2008 17:06

Etapa 18 andrei_marius06 v s3rgyu_adriano_13 1-2 gol in min 90 Freddy Kanoute :wub:

Rollyn25.05.2008 18:00

etapa 20 rollyn09 v badboy_steaua .... 5-2

BADboySteaua25.05.2008 18:02

Etapa 20

 

rollyn09 v badboy_steaua 5-2 :thumbdown:

kosmyn66625.05.2008 20:01

Etapa 15

 

marinescu_dani2005 v marseillais_666 1-2. Noroc cu autogolul lui, ca era egal.

blindica25.05.2008 20:40

@ marseillais, numa` pe noroc :D ... in fine

Am vb cu tzusca, joc luni seara. Am vb cu ionutz, posibil tot atunci, nu era acasa. Va doresc seara placuta si inceput de saptamana cat mai bun ! O sa fiu acasa dupa ora 20:00, am un examen la facultate maine.

KINSKI25.05.2008 21:00

daca-l vede cineva pe zmarius88, sa ma anunte si pe mine, ca eu nu l-am mai vazut pe mess si nici nu-mi raspunde

saptamana usoara!

i0nutz8326.05.2008 16:11

Apropo de etapa 17, cu andrei_marius, l-am cautat pe 21 si 22 sa jucam meciul, i-am lasat offline, n-am primit nimic pana in ziua de azi. E drept, n-am stat in ultimele 3 zile pe net, nefiind in oras.

BADboySteaua26.05.2008 16:48

Nici eu nu dau de el.........de doua ori l-am prins pe mess dar nu a avut chef sau timp sa joace.... daca nu joc etapa cu andrei_marius pana la ora limita aman in contul lui

Sergyu1626.05.2008 17:01

Mr Moderator al diviziei B , eu nu reusesc sa dau de limited de nicio culoare, eu am amanat , da cat sa mai astept... baiatul asta nu da niciun semn de viata...sa zica si el ceva...nimic , nimic...Ce se va intampla???

i0nutz8326.05.2008 17:28

Vad ca s-a implementat, mai nou, chestia asta cu "aman in contul lui". Nu ii vad logica, din moment ce alternativele sunt foarte clare: ori amana omul care posteaza, ori dovedeste ca nu a dat de adversar si verdictul este clar, victorie la masa verde. Propun moderatorului diviziei B sa nu mai ia in considerare amanarile postate in contul altcuiva.

KINSKI26.05.2008 18:10
Vad ca s-a implementat, mai nou, chestia asta cu "aman in contul lui". Nu ii vad logica, din moment ce alternativele sunt foarte clare: ori amana omul care posteaza, ori dovedeste ca nu a dat de adversar si verdictul este clar, victorie la masa verde. Propun moderatorului diviziei B sa nu mai ia in considerare amanarile postate in contul altcuiva.

 

 

Sunt de acord cu i0nutz83 ... oricum vad ca a crescut numarul celor neseriosi, dupa care trebuie sa alergi ca sa joace etapele

i0nutz8326.05.2008 18:45

19. i0nutz83 - blind1ro 0-0.

 

Pe adinho nu l-am vazut deloc azi, iar rollyn avea o problema, a ramas ca ma cauta el. Ramane de vazut cand, eu o sa fiu pe net maine in jurul pranzului si eventual pe seara.

pauleta_198426.05.2008 19:08

Etapa 19: pauleta_1984 v meph_frumossu (2-1)

Dani200526.05.2008 19:14

limited si zmarius postati aici sau lasati-mi offline-uri cu ora la care puteti juca...

blindica26.05.2008 19:48

Etapa 18

 

 

blind1ro v yamasha_tusca 2 - 1 . Revenire spectaculoasa a celui MAI SLAB JUCATOR IN VIATA pe care l-a intalnit tzusca. Bafta mai departe !

 

Etapa 19

 

 

i0nutz83 v blind1ro 0 - 0 .

ady_4steaua26.05.2008 20:40

astept decizia pentru meciul cu limited

 

ETAPA 18

 

ady_adinho-marseillais 1-0

i0nutz8327.05.2008 08:58

Ca fapt divers, de andrei_marius n-am dat nici acum.. Nu ca as fi vrut sa joc, doar voiam sa-i iau o declaratie la rece despre anulare ;))

«18910111219»