Etapa 24
cosmin_marin25 0 v 4 fallenangell002000
Etapa 24
cosmin_marin25 0 v 4 fallenangell002000
Etapa 21: marseillais_666 v cosmin_marin25 ( 3 - 0 )
Etapa 22: cosmin_marin25 v limited_andrey2001 ( 4 - 2 )
Etapa 24: cosmin_marin25 v fallenangell002000 ( 0 – 4 )
Etapa 25 : andrei_marius06 v cosmin_marin25 ( 1 – 1 )
Limited tata da si tu un semn ca te caut ca nebunu... ce puii mei chiar asa greu e sa dai un mesaj pe mess ??? Vad ca ai jucat cu altii , mie nu te sinchisesti nici macar sa imi trimiti un mesaj... Timp este dar totusi , vreau si eu un semn...
Etapa 21
marseillais_666 v cosmin_marin25 3-0.
Etapa 25 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 2-1 .... Meci bun... Oricum merit victoria :biggrin:
Etapa 25
s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 2-1
Etapa 23
yamasha_tusca v badboy_steaua 2-1 ce bulan ai avut...oricum meci frumos
Etapa 22
badboy_steaua v ady_adinho 5-7 meci frumos bafta ady!
Etapa 24
badboy_steaua v i0nutz83 3-3
Etapa 21
blind1ro v badboy_steaua 2-0
Etapa 23
yamasha_tusca v badboy_steaua 2-1 2 goluri in min 90 in sfarsit putin bulan dupa ce am ratat tot meciu:|
Restanta Etapa 15 limited_andrey2001 v s3rgyu_adriano_13 1-4 Sunt in forma buna ![]()
Etapa 21 ady_adinho v s3rgyu_adriano_13 0-2 ... rezultat injust... A avut ocaziile mai mari...dar etapele astea imi iasa totul...
ionutz83-andrei_marius06=2-1,frumos meci...,cam bulanos Ion
.. ![]()
Etapa 21
blind1ro v badboy_steaua 2 - 0
Etapa 22
buli2buli v blind1ro 0 - 1
Etapa 23
blind1ro v pauleta_1984 0 - 0
Etapa 24
marinescu_dani2005 v blind1ro 0 - 1
Etapa 23 : meph_frumossu v cosmin_marin25 7-1
Etapa 25
ady_adinho- marinescu_dani2005 3-1
Etapa 24
ady_adinho- pauleta1984 3-1
Etapa 23
ady_adinho-buli2buli 3-2
fallenangell002000 1 v 0 marinescu_dani2005
21. i0nutz83 v yamasha_tusca 2-3
Meci de toata jena, adversarul a abuzat de qw, nu cred ca am vazut la el 2-3 pase pe jos...
18. rollyn09 v i0nutz83 1-1. Fifa adevarat, super gol Mutu
Bafta rolyn !
22. marseillais_666 v i0nutz83 1-1. Echipa s-a aparat eroic
)
Etapa 23 s3rgyu_adriano_13 v i0nutz83 4-1 Bft ioane`
sa fie :> desi cred ca din sez viitor nu o sa mai am loc in B :>
Etapa 19
yamasha_tusca v ady_adinho 2-1 ... Nevoie mare de puncte
in min75 i-am dat gol..iar de atunci pana la final a tras de timp
ady_adinho: ce plm faci atata antijoc?
ady_adinho: joaca fifa
yamasha_tusca: aja fac si altii cu mn
yamasha_tusca: aja am pierdut vreo 20 puncte
ady_adinho: si trebuia 10 min sa faci antijoc
yamasha_tusca: Scopul scuza mijloacele
yamasha_tusca: bafta
cer sanctionarea advresarului pe motiv de tragere de timp recunoscuta..
Etapa 23
limited_andrey2001 v marseillais_666 0-1.
Art. 13, punctul d) al regulamentului prevede clar ca este interzisa tragerea de timp. Tusca si-a recunoscut fapta, prin urmare va fi sanctionat in litera si spiritul regulamentului. Cel mai probabil, decizia va fi rejucare + penalizare yamasha_tusca. Voi discuta cu bubutza despre acest caz in cursul zilei de luni.
S-a notat. Oricum, omul are un stil infect de a juca fifa, cel putin cu mine efectiv si-a batut joc de meci, dar fiind vorba de qw nu am ce sa reprosez pe linie de regulament. Moral insa, ar fi multe de discutat...
pana acum nu ati sanctionat pe nimeni... cand blind parca m-a egalat in min 89 .... am fost calare pe el toate le dadea in tribuna... nu ati sanctionat, acum ati gasit tzapu ispasitor...prostu campionatului m-ati putea alinta de acum
@ tzusca : pe cine ai fost calare ma, ca ti-a scos portaru atunci pt 3 meciuri, ai incalcat si regulamentu cu inceput in fatza, ai si recunoscut.Tu esti calare pe toti. Si cu fallenangel la fel. La retur ti-am dat doua goluri te-am trimis spre zona nisipurilor fierbinti, ce ti-am facut eu? eu sincer iti doresc sa ai rezultate cat mai bune , si nu-ti port pica, de-asemenea si tuturor colegilor de forum, mult succes !
.Nu scrie nicaieri ca trebuie sa iesi din careu la tine cu mingea la firul ierbii.A trage de timp nu inseamna a bubui mingea;).
Si inca un caz... daca mai tzin minte cei care erau sezonul trecut cand am facut 3-3 cu zmarius si mi-a recunoscut dupa meci ca a jucat altcineva o repriza, atunci nu a fost rejucare, nu a fost 3-0 pentru mine, nu a fost penalizare pentru el.... ati zis ca nu se poate dovedi aja ceva.... acum ziceti ca am recunoscut ca am tras de timp, vreau sa dovedeasca ady_adinho cu ceva ca am facut asta. Oricum n-am tras de timp aja cum a zis el, am avut cornere, am incercat sa intru in care cu mingea la picior, o dadea iar in corner, am avut si ocazie ...ultimele 10 min am stat doar la el in careu.