FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1101112131419»
DoctorLov28.05.2008 17:47

Etapa 24

 

cosmin_marin25 0 v 4 fallenangell002000

KINSKI28.05.2008 18:14

Etapa 21: marseillais_666 v cosmin_marin25 ( 3 - 0 )

 

Etapa 22: cosmin_marin25 v limited_andrey2001 ( 4 - 2 )

 

Etapa 24: cosmin_marin25 v fallenangell002000 ( 0 – 4 )

 

Etapa 25 : andrei_marius06 v cosmin_marin25 ( 1 – 1 )

Sergyu1628.05.2008 19:13

Limited tata da si tu un semn ca te caut ca nebunu... ce puii mei chiar asa greu e sa dai un mesaj pe mess ??? Vad ca ai jucat cu altii , mie nu te sinchisesti nici macar sa imi trimiti un mesaj... Timp este dar totusi , vreau si eu un semn...

kosmyn66628.05.2008 19:20

Etapa 21

 

marseillais_666 v cosmin_marin25 3-0.

Sergyu1628.05.2008 19:44

Etapa 25 s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 2-1 .... Meci bun... Oricum merit victoria :biggrin:

BADboySteaua28.05.2008 19:44

Etapa 25

 

s3rgyu_adriano_13 v badboy_steaua 2-1

 

Etapa 23

 

yamasha_tusca v badboy_steaua 2-1 ce bulan ai avut...oricum meci frumos

 

Etapa 22

 

badboy_steaua v ady_adinho 5-7 meci frumos bafta ady!

 

Etapa 24

 

badboy_steaua v i0nutz83 3-3

 

Etapa 21

 

blind1ro v badboy_steaua 2-0

crist3a28.05.2008 20:13

Etapa 23

yamasha_tusca v badboy_steaua 2-1 2 goluri in min 90 in sfarsit putin bulan dupa ce am ratat tot meciu:|

Sergyu1629.05.2008 11:38

Restanta Etapa 15 limited_andrey2001 v s3rgyu_adriano_13 1-4 Sunt in forma buna :clap:

 

Etapa 21 ady_adinho v s3rgyu_adriano_13 0-2 ... rezultat injust... A avut ocaziile mai mari...dar etapele astea imi iasa totul...

ultras_andrei_i29.05.2008 17:39

ionutz83-andrei_marius06=2-1,frumos meci...,cam bulanos Ion :|.. :steagcruce:

blindica29.05.2008 19:01

Etapa 21

 

blind1ro v badboy_steaua 2 - 0

 

Etapa 22

 

buli2buli v blind1ro 0 - 1

 

Etapa 23

 

blind1ro v pauleta_1984 0 - 0

 

Etapa 24

 

marinescu_dani2005 v blind1ro 0 - 1

meph_frumossu29.05.2008 20:29

Etapa 23 : meph_frumossu v cosmin_marin25 7-1

ady_4steaua29.05.2008 21:46

Etapa 25

ady_adinho- marinescu_dani2005 3-1

 

Etapa 24

ady_adinho- pauleta1984 3-1

 

Etapa 23

ady_adinho-buli2buli 3-2

DoctorLov30.05.2008 08:42

fallenangell002000 1 v 0 marinescu_dani2005

i0nutz8330.05.2008 15:42

21. i0nutz83 v yamasha_tusca 2-3

 

Meci de toata jena, adversarul a abuzat de qw, nu cred ca am vazut la el 2-3 pase pe jos...

 

18. rollyn09 v i0nutz83 1-1. Fifa adevarat, super gol Mutu :) Bafta rolyn !

 

22. marseillais_666 v i0nutz83 1-1. Echipa s-a aparat eroic ;))

Sergyu1631.05.2008 11:39

Etapa 23 s3rgyu_adriano_13 v i0nutz83 4-1 Bft ioane`

i0nutz8331.05.2008 12:05

sa fie :> desi cred ca din sez viitor nu o sa mai am loc in B :>

crist3a31.05.2008 13:32

Etapa 19

yamasha_tusca v ady_adinho 2-1 ... Nevoie mare de puncte

ady_4steaua31.05.2008 13:37

in min75 i-am dat gol..iar de atunci pana la final a tras de timp

 

ady_adinho: ce plm faci atata antijoc?

ady_adinho: joaca fifa

yamasha_tusca: aja fac si altii cu mn

yamasha_tusca: aja am pierdut vreo 20 puncte

ady_adinho: si trebuia 10 min sa faci antijoc

yamasha_tusca: Scopul scuza mijloacele

yamasha_tusca: bafta

 

cer sanctionarea advresarului pe motiv de tragere de timp recunoscuta..

kosmyn66631.05.2008 15:23

Etapa 23

 

limited_andrey2001 v marseillais_666 0-1.

i0nutz8331.05.2008 18:48

Art. 13, punctul d) al regulamentului prevede clar ca este interzisa tragerea de timp. Tusca si-a recunoscut fapta, prin urmare va fi sanctionat in litera si spiritul regulamentului. Cel mai probabil, decizia va fi rejucare + penalizare yamasha_tusca. Voi discuta cu bubutza despre acest caz in cursul zilei de luni.

i0nutz8331.05.2008 19:53

S-a notat. Oricum, omul are un stil infect de a juca fifa, cel putin cu mine efectiv si-a batut joc de meci, dar fiind vorba de qw nu am ce sa reprosez pe linie de regulament. Moral insa, ar fi multe de discutat...

crist3a31.05.2008 20:44

pana acum nu ati sanctionat pe nimeni... cand blind parca m-a egalat in min 89 .... am fost calare pe el toate le dadea in tribuna... nu ati sanctionat, acum ati gasit tzapu ispasitor...prostu campionatului m-ati putea alinta de acum

blindica31.05.2008 20:51

@ tzusca : pe cine ai fost calare ma, ca ti-a scos portaru atunci pt 3 meciuri, ai incalcat si regulamentu cu inceput in fatza, ai si recunoscut.Tu esti calare pe toti. Si cu fallenangel la fel. La retur ti-am dat doua goluri te-am trimis spre zona nisipurilor fierbinti, ce ti-am facut eu? eu sincer iti doresc sa ai rezultate cat mai bune , si nu-ti port pica, de-asemenea si tuturor colegilor de forum, mult succes !

DannY_101.06.2008 07:26

.Nu scrie nicaieri ca trebuie sa iesi din careu la tine cu mingea la firul ierbii.A trage de timp nu inseamna a bubui mingea;).

crist3a01.06.2008 07:36

Si inca un caz... daca mai tzin minte cei care erau sezonul trecut cand am facut 3-3 cu zmarius si mi-a recunoscut dupa meci ca a jucat altcineva o repriza, atunci nu a fost rejucare, nu a fost 3-0 pentru mine, nu a fost penalizare pentru el.... ati zis ca nu se poate dovedi aja ceva.... acum ziceti ca am recunoscut ca am tras de timp, vreau sa dovedeasca ady_adinho cu ceva ca am facut asta. Oricum n-am tras de timp aja cum a zis el, am avut cornere, am incercat sa intru in care cu mingea la picior, o dadea iar in corner, am avut si ocazie ...ultimele 10 min am stat doar la el in careu.

«1101112131419»