FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«191011121319»
Dani200527.05.2008 09:34

Este un termen limita de disputare a restantelor?:|Apropo...limited m-a cautat o singura data si atunci nu eram acasa.Sper ca are bunavointa sa amane si el etapa.

BADboySteaua27.05.2008 13:30

Etapa 19

 

badboy_steaua v andrei_marius06 5-5 sunt cel mai slab :((

ultras_andrei_i27.05.2008 13:37

etapa 19

badboy_steaua v andrei_marius06 5-5,de la 5-1 pt adversar si fara portar 70 de min =)).oricum s-au luat niste goluri...si de-o parte si de alta,cu siguranta nivelul portarului era altul.mai inteleg la mine a trebuit sa joc cu rezerva de a si-a bagat de vreo 3 ori mingea in poarta,da si neuer sa nu faca nici o parada,cam orice sut era gol...

i0nutz8327.05.2008 15:45

Stau pe net vreo ora, in jur de 8 plec de acasa... Daca nu apuc sa joc cu adinho sau rollyn cer amanare, asta pentru a nu ma trezi (din nou) cu meci anulat aiurea...

pda27.05.2008 16:08

Nu am dat de zmarius pana acum. Solicit amanarea etapei daca nu apucam sa jucam pana la termenul limita.

 

Le: Ne-am gasit pana la urma.

 

Etapa 18: puricele88 v zmarius_88 2-1

B33KTA27.05.2008 16:13

Etapa a 20 a andrei_marius06 v buli2buli 0 - 3 ..in sfarsit victorie :beer2:

KINSKI27.05.2008 16:32

Etapa 18:

 

zmarius_88 v cosmin_marin25

 

 

Nu il gasesc deloc pe zmarius_88, i-am lasat mesaje pe mess in fiecare zi.

Daca nu ma contacteaza pana la ora limita, asta este, sa se aplice regulamentul, eu nu cer amanare pentru cei care nu isi dau deloc silinta sa joace.

pauleta_198427.05.2008 16:42

Nu dau de limited(in ultimele 2-3 zile).In cazul in care nu joc pana la termen cer amanare(desi cred ca era datoria lui sa faca acest lucru):

Etapa 19: limited_andrey2001 v pauleta_1984

bubutza27.05.2008 17:12
Nici eu nu dau de el.........de doua ori l-am prins pe mess dar nu a avut chef sau timp sa joace.... daca nu joc etapa cu andrei_marius pana la ora limita aman in contul lui

 

ori 3-0 ori amanare in contul tau.

 

orice post dupa ora 22 nu se ia in considerare. Revin cu clasament si etape maine !

Sergyu1627.05.2008 17:19

Limited nu a intrat in ultima saptamana deloc ... nu m-a cautat... 3-0 la masa verde...

i0nutz8327.05.2008 18:32

21.25 .. Nici adinho nici rollyn nu-s on... Si tot eu aman, culmea !

Dani200527.05.2008 18:56

Am postat destul de clar ca nu dau de zmarius si limited.Sa fie sanatosi daca nu au intrat si nici nu au amanat...

 

 

LE:Restanta E16:marinescu_dani2005 v zmarius_88=0-0 I-am facut portarul tinta:)

i0nutz8327.05.2008 19:02

Si eu, si eu ;)

crist3a27.05.2008 19:36

joc in 15-20 min cu ady_adinho....cer rabdare:D

ady_4steaua27.05.2008 20:06

Etapa 20

 

ady_adinho-ionutz_83 2-1

 

yamasha_tusca mia spus sa aman in contul lui ca a trebuit sa iasa urgent

mariusz27.05.2008 20:52

cer amanare et 19 si 20 ca nu am avut net si le joc maine :thumbsup: ms

limited200128.05.2008 08:39

scz...pt problemele create ...dar ...m-am mutat la alta firma de net >>>voi juca toate meciurile ms

DoctorLov28.05.2008 08:53

etape, clasament...ceva?:D

blindica28.05.2008 10:31

Eu in seara asta lucrez , asa ca nu voi fi prezent. Daca afishati ceva, sunt maine si poimaine seara pt etape. Va salut, o zi buna tuturor !

i0nutz8328.05.2008 14:05

In concluzie, cu rollyn ramane amanat in contul meu. Omul vrea sa jucam numa' la 12 noaptea ....

bubutza28.05.2008 14:57

12:ady_adinho v limited_andrey2001 (duminica 1 iunie)

15:limited_andrey2001 v s3rgyu_adriano_13 (duminica 1 iunie)

17:andrei_marius06 v i0nutz83 (duminica 1 iunie) *

18:rollyn09 v i0nutz83 (miercuri 4 iunie)

18:limited_andrey2001 v pauleta_1984 (miercuri 4 iunie)

19:zmarius_88 v cosmin_marin25 (miercuri 4 iunie)

19:marinescu_dani2005 v limited_andrey2001 (miercuri 4 iunie)

19:yamasha_tusca v ady_adinho (miercuri 4 iunie)

20:limited_andrey2001 v zmarius_88 (miercuri 4 iunie)

 

limited_andrey2001 nu mai ai voie la amanari. Fiecare meci nejucat anulat sau pierdut la masa verde. In caz ca nu e amanat de adversar

 

Clasament + Etape !

 

dat fiind ca pe toti v-am menajat cu amanarile in loc sa anulez tot ce era postat dupa ora 22 , meciul

17:andrei_marius06 v i0nutz83 (duminica 1 iunie) * are drept de jucare !

 

FCS_Clasament.JPG

B33KTA28.05.2008 16:16

Etapa a 21 a rollyn09 v buli2buli 1 - 2 ..merita sa fie pe primul loc ..

Etapa a 22 a buli2buli v blind1ro 0 - 1 ... in min 90 cand ti-e lumea mai draga

Etapa a 23 a ady_adinho v buli2buli 3 - 2 ...

Etapa a 24 a buli2buli v yamasha_tusca 2 - 1

Etapa a 25 a i0nutz83 v buli2buli 0 - 4 .. in sfarsit victorie... :ohmy:

meph_frumossu28.05.2008 16:23

Etapa 25 :marseillais_666 v meph_frumossu 1-3 bafta adversarului meu mai departe nota 10

Sergyu1628.05.2008 16:41

Etapa 22 s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca 3-2 de la 0-2 cu un om in minus :hooray:

 

Etapa 24 s3rgyu_adriano_13 v marseillais_666 2-0 2 goluri chevanton in ultimele 10 min :wub:

pda28.05.2008 17:05

Etapa 23: fallenangell002000 v puricele88 0-2

 

Etapa 22: puricele88 v meph_frumossu 2-0

 

Etapa 24: puricele88 v andrei_marius06 1-0

 

Etapa 25: puricele88 v rollyn09 0-0

«191011121319»