FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1789101122»
GOD17.05.2008 12:49

Emporio baietel revinoti in fire.;).

 

dumy nu a una cu fifaman ... poate are si el un frate cu laptop ca mihai1411:).

 

Ca mie asa mi-a zis ca are un frate...

cozo198317.05.2008 14:30

God asta nu stie sa scrie.Oare cati ani are????Ma baiatule cum sa scrii tu asa: "baiete-l".

In locul tau m-as apuca din nou de scoala generala.:))))))

GOD17.05.2008 14:39

Si eu inlocul tau m-as baga la clor;).

EMPORiO17.05.2008 15:34

daca mai aveam arhiva, iti dovedeam ! :) dar aveti noroc ca numai am arhiva :)

cozo198317.05.2008 17:23

Ce fata de TRAMVAI are...:)))))))

dumy3l17.05.2008 17:27

@emporio: mai ai ceva de obiectat? si inca o data: de la ce te-ai luat?

alexxx_tzupy17.05.2008 17:39

et 9 klaus_e89 v alexxx_tzupy 0-2

ronaldo_020117.05.2008 18:32

Etapa 10

 

bezmetiqu_alex v ronaldo0201 2-3 frumos meci!!!

 

 

 

3 etape foarte grele din care am scos 6 puncte(cel mai greu insa a fost meciu cu roby)

ultrastf17.05.2008 18:46

etapa 6 ciocanu86 v ultrastf .. tot nu dau de el am amanat o data .. nu a intrat pe mess nu a lasat offline nimik .,

RobYnho17.05.2008 18:46
Etapa 10

3 etape foarte grele din care am scos 6 puncte(cel mai greu insa a fost meciu cu roby)

 

Offtopic

 

@ Ronaldo : Nu ti'a ajuns faza cu politia ?? ;))

Sergyu1617.05.2008 18:57
Andrei_marius06 nu e online si am vorbit cu el sa amanam meciul nostru in contul sau. De asemenea, m-a rugat sa ii aman meciul cu limited_andrey2001 in contul lui limited_andrey2001.

Etapa 11

 

fallenangell002000 v andrei_marius06 - amanata in contul lui andrei_marius06

 

Etapa 9

 

limited_andrey2001 v andrei_marius06

 

Crek ai gresit topicul :whistle:

EMPORiO17.05.2008 19:13

etapa 10

 

fifa_emporio vs roby29steaua 3-0

 

etapa 11

 

fifa_emporio vs alex_tzupy 1-1

Nedelcu Narcis18.05.2008 09:06

restanta etapa 6 nanu_a2008-mihainho_86 1-0

marianb18.05.2008 09:42

etapa 8: marianbolohan v nanu_a2008 0-0, aiurea

EMPORiO18.05.2008 12:18

etapa 9

 

fifa_emporio vs bezmetiqu_alex 1-2

DannY_118.05.2008 14:39

Etapa 10

danny1ok-klaus_89 1-0

mihainho8618.05.2008 15:05

Etapa 9

mihainho_86 v ciocanu86 In min 65,la scorul de 3-0,s-a intrerupt conexiunea din motive necunoscute:).De atunci n-am mai auzit de userul 'ciocanu86'

i0nutz8318.05.2008 19:46

Clasament, etape;

 

Am inchis topicul pentru cateva minute pentru a nu mai permite postarea rezultatelor dupa termenul - limita. Am anulat primele meciuri din acest sezon, suntem pe drumul cel bun ;)

untitled.png

DannY_118.05.2008 20:38

Voi puteti sa vedeti clasamentul?

marianb18.05.2008 20:43

mai devreme a mers acum numai:))

klaus_e8918.05.2008 21:06

-3p :X dream come true :X app meciu meu cu dummy a fost 0-0 si a fost jucat vineri dar eu nu am avut timp sa postez pentru ca am fost pe o foarte mare fuga cu o problema foarte neplacuta in familie si dummy nu stiu din ce motive nu a postat ...

 

@Ion : tinand cont de vechimea mea in acest campionat si de faptul ca in toata aceasta perioada nu am avut nici macar o abatere de la regulament, sunt de parere ca ai putea fi putin mai intelegator ...

alin_jeleu18.05.2008 21:48

miss u guys, poate cat de curand o sa revin printre voi, daca ma mai accepta cineva

klaus_e8918.05.2008 22:56

:* jelly >:D<

i0nutz8319.05.2008 07:57

@klaus: Meciurile cu dany si tzupy sunt postate ieri, respectiv alaltaieri. Cat despre meciul cu dumy, nu a fost postat niciun rezultat pana la expirarea termenului-limita, asa ca el ramane anulat.

klaus_e8919.05.2008 12:19

asa sa fie ...

 

Etapa 12 : klaus_e89 3 - 2 ultrastf ... usoara revenire de forma

Etapa 13 : fifa_emporio 0 - 0 klaus_e89

Etapa 14 : klaus_e89 1 - 2 ronaldo0201 ... respect amice :*

«1789101122»