FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12322»
i0nutz8303.05.2008 15:58

Blaaa blaa...

dumy3l03.05.2008 15:59

let`s play

klaus_e8903.05.2008 16:01

succes , ca la pescari :D

i0nutz8303.05.2008 16:01

Fir intins zic aia :)

klaus_e8903.05.2008 16:02

tocmai d'aia :)

branica03.05.2008 16:10

bafta tuturor !

i0nutz8303.05.2008 16:17

Cat mai multe scandaluri si depunctari :D

RobYnho03.05.2008 16:20

1.1 Mesajele scrise pe forum trebuie sa aiba litera (fontul) normala a forumului (Verdana), de culoare neagra, fara bold sau alte formatari de text sau culori. Insa, puteti accentua unele cuvinte ale mesajului vostru prin formatari precum bold, culori, font mai mare (maxim marimea 6), CAPS LOCK etc. cu conditia ca aceste accentuari sa nu depaseasca 30% din totalul mesajului. (Procentajul se calculeaza in functie de randurile mesajului) Mesajele pot contine "smiley-uri","stegulete" si "bannere" specifice site-ului dar nu mai mult de 5. Nu se accepta limbajul gen MiRC.(ex: tz, sh, d, ca)

i0nutz8303.05.2008 16:31

warn +10, ca sa incepem cu dreptul ;))

branica03.05.2008 16:33

etapa 3

klaus_e89 v fifa_for_fun 0-2

marianb03.05.2008 16:57

etapa 1: klaus_e89 v marianbolohan 0-1

i0nutz8303.05.2008 17:14

@ultrastf: Nici n-a inceput bine campionatul si ai inceput sa suferi. Vezi tu pe undeva ca ai avea warn ?

RobYnho03.05.2008 17:17

Hai sa fac si yo "lobby".. Oricum ai merita pe deplin la ce ai scris in postul anterior. ;))

marianb03.05.2008 17:21

etapa 2: marianbolohan v ultrastf 1-2

ultrastf03.05.2008 17:23

etapa 2 marianbolohan v ultrastf....1-2

 

 

Nu sufar .. dar cand vad ca unii in loc sa isi vada de viata lor . fac pe comunistii p-aici ma ia durerea de cap. Gata de acum postez doar etapa si scorul /.. il las pe roby sa scrie cu literele lui " ](Verdana), de culoare neagra, fara bold sau alte formatari de text " ce o vrea . Poate vrea sa fie el singurul care sa posteze pe aici.

 

P>S> Roby daca mai ai ceva sa imi spui .. Ca vreau sa te injur pe privat nu sa vada toata lumea. prv me

i0nutz8303.05.2008 17:43

Ce dor mi-era :))

RobYnho03.05.2008 17:47

Las' ca am facut'o yo primu', patent inutil..

i0nutz8303.05.2008 17:52

Daca nu incetati, chiar o sa inceapa warn-urile :)

cozo198303.05.2008 18:50

etapa 1: roby29steaua v cozo1983 ( 1- 3) bafta in continuare robby!!!

RobYnho03.05.2008 18:58

Etapa 1 : roby29steaua 1 - 3 cozo1983 Felicitari adversarului ! Bafta si tie ! :)

branica03.05.2008 19:34

etapa 1

 

alexxx_tzupy v fifa_for_fun 2-2

 

Doamne, ce meci neb00n .... era sa fac infarct .... :))

ultrastf03.05.2008 23:44
Las' ca am facut'o yo primu', patent inutil..

 

Eu patent + Mata cleste = Tu Cui prost

 

pt asta poti sa imi dai warn ca nu-l mai sterg ..

 

sti tu vorba aia Roby (prostu nu e prost destul pana nu e si fudul) , ia uitate in oglinda iti inspira ceva?

 

ia-o p-asta ingrosata ...... _|_

 

Asta chiar e ultimul post aiurea .. dar sa nu ma mai provoace maimuta asta neevoluata.

branica04.05.2008 08:07

etapa 2

fifa_for_fun v danny1ok 0-1

DannY_104.05.2008 08:08

Etapa 2:Fifa_for_fun-Danny1ok 0-1

F1oRinho04.05.2008 09:10

Etapa 3

 

mihainho_86 v f1or_cs 1-4

 

Meci frumos.Bafta mihainho

«12322»