Blaaa blaa...
Blaaa blaa...
let`s play
succes , ca la pescari ![]()
Fir intins zic aia ![]()
tocmai d'aia ![]()
bafta tuturor !
Cat mai multe scandaluri si depunctari ![]()
1.1 Mesajele scrise pe forum trebuie sa aiba litera (fontul) normala a forumului (Verdana), de culoare neagra, fara bold sau alte formatari de text sau culori. Insa, puteti accentua unele cuvinte ale mesajului vostru prin formatari precum bold, culori, font mai mare (maxim marimea 6), CAPS LOCK etc. cu conditia ca aceste accentuari sa nu depaseasca 30% din totalul mesajului. (Procentajul se calculeaza in functie de randurile mesajului) Mesajele pot contine "smiley-uri","stegulete" si "bannere" specifice site-ului dar nu mai mult de 5. Nu se accepta limbajul gen MiRC.(ex: tz, sh, d, ca)
warn +10, ca sa incepem cu dreptul
)
etapa 3
klaus_e89 v fifa_for_fun 0-2
etapa 1: klaus_e89 v marianbolohan 0-1
@ultrastf: Nici n-a inceput bine campionatul si ai inceput sa suferi. Vezi tu pe undeva ca ai avea warn ?
Hai sa fac si yo "lobby".. Oricum ai merita pe deplin la ce ai scris in postul anterior.
)
etapa 2: marianbolohan v ultrastf 1-2
etapa 2 marianbolohan v ultrastf....1-2
Nu sufar .. dar cand vad ca unii in loc sa isi vada de viata lor . fac pe comunistii p-aici ma ia durerea de cap. Gata de acum postez doar etapa si scorul /.. il las pe roby sa scrie cu literele lui " ](Verdana), de culoare neagra, fara bold sau alte formatari de text " ce o vrea . Poate vrea sa fie el singurul care sa posteze pe aici.
P>S> Roby daca mai ai ceva sa imi spui .. Ca vreau sa te injur pe privat nu sa vada toata lumea. prv me
Ce dor mi-era ![]()
Las' ca am facut'o yo primu', patent inutil..
Daca nu incetati, chiar o sa inceapa warn-urile ![]()
etapa 1: roby29steaua v cozo1983 ( 1- 3) bafta in continuare robby!!!
Etapa 1 : roby29steaua 1 - 3 cozo1983 Felicitari adversarului ! Bafta si tie ! ![]()
etapa 1
alexxx_tzupy v fifa_for_fun 2-2
Doamne, ce meci neb00n .... era sa fac infarct .... ![]()
Las' ca am facut'o yo primu', patent inutil..
Eu patent + Mata cleste = Tu Cui prost
pt asta poti sa imi dai warn ca nu-l mai sterg ..
sti tu vorba aia Roby (prostu nu e prost destul pana nu e si fudul) , ia uitate in oglinda iti inspira ceva?
ia-o p-asta ingrosata ...... _|_
Asta chiar e ultimul post aiurea .. dar sa nu ma mai provoace maimuta asta neevoluata.
etapa 2
fifa_for_fun v danny1ok 0-1
Etapa 2:Fifa_for_fun-Danny1ok 0-1
Etapa 3
mihainho_86 v f1or_cs 1-4
Meci frumos.Bafta mihainho