FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1234522»
RobYnho05.05.2008 13:55

@ i0nutz : Mereu cea mai mare parte a user'ilor m'a contestat etc. Au mai fost si exceptii, si tin sa'i multumesc lu' F1or pentru aprecieri. Se vede ca totusi cunoaste un fenomen. ( si nu e vorba de FIFA sau de echipa noastra iubita neconditionat, Steaua ) Cred ca si'a dat singur seama de ce fenomen e vorba.

i0nutz8305.05.2008 13:58

Ti-am zis si pe privat si iti repet si aici: orice om care conteaza undeva, cat de cat, are si contestatari.

Ia exemplu presedintele tarii ;)) Unii il lauda, apreciaza, voteaza, altii nu. E, pentru partea aia care nu-l sustine, ba din contra, il contesta si injura, ar trebuie sa isi dea demisia, nu ?

ronaldo_020105.05.2008 14:05

asta asa e...da totusi ultrastf a intrecut orice masura....jigniri peste jigniri +semnele lui obscene!!

roby bft poate revii asupra deciziei... :thumbsup:

i0nutz8305.05.2008 14:12

Din pacate pentru el, sau pentru cei care ii doresc revenirea, nu prea se mai poate. Decizia a fost postata pe forum, in vazul tuturor userilor.

RobYnho05.05.2008 14:16

Mi'a apartinut 100% decizia. Nu pot da inapoi si nici n'as da. ;)

DannY_105.05.2008 14:35

Eu nu m-as retrage din campionat din cauza unui user care nu ma inghite;)(Vorba aia cine nu te inghite...sa te suga:)) )

i0nutz8305.05.2008 14:38

warn +50 danny limbaj ;))

marianb05.05.2008 15:06

Era prea linistit inceputul de sezon, deja am intrat in normalitate. Tineti-o tot asa!!!

mihai141105.05.2008 15:14

am scapat de karl lewis;)),inca 2 mai sunt in a,dar scapam si de ei si putem juca linistiti :P

dumy3l05.05.2008 15:42

cand scapam si de tine Mihaita? :X

ronaldo_020105.05.2008 15:42

=))))intrebare retorica......

mihai141105.05.2008 15:54

mai am de castigat 3 campionate si scapi :X,vezi sa nu pici in b sa scapi w@zzY3l

DannY_105.05.2008 16:06

Board Statistics:

Most users ever online was 582 on Mar 18 2008, 02:38 PM

Ionutz comunica mai departe ca aseara au fost 951 useri online in acelasi timp ,deci e record ;))

klaus_e8905.05.2008 17:36

Etapa 1 : klaus_e89 0 - 1 marianbolohan

Etapa 2 : nanu_a2008 0 - 1 klaus_e89

Etapa 3 : klaus_e89 0 - 2 fifa_for_fun

 

inceput dezamagitor ... nu gasesc formula perfecta pt inter :(

cozo198305.05.2008 18:18

etapa 2: cozo1983 v alexxx_tzupy (1-2)

 

Alex de ce nu ai postat rezultatul???Trebuia sa zici ca nu postezi .Bine ca m-am uitat

dumy3l05.05.2008 18:55
mai am de castigat 3 campionate si scapi :X,vezi sa nu pici in b sa scapi w@zzY3l

 

 

si ce? ma ridic si-o iau de la capat... oricum esti slab mihai1411

EMPORiO05.05.2008 20:01

etapa 2

 

laurentiu_state vs fifa_emporio 2-0

alexxx_tzupy05.05.2008 20:09

Sincer nu mai stiam cat a fost.Scuze.Bafta

ultrastf05.05.2008 20:30

etapa 1 ultrastf v laurentiu_state.. 1-2

 

 

etapa 2 marianbolohan v ultrastf.... 1-2

 

 

etapa 3 ultrastf v nanu_a2008....... 2-2

 

(cine m-a pus sa iau Real .. Doamne)

Nedelcu Narcis05.05.2008 20:58

etapa 1

 

danny1ok v nanu_a2008 0-1

mihai141106.05.2008 05:31
mai am de castigat 3 campionate si scapi :X,vezi sa nu pici in b sa scapi w@zzY3l

 

 

si ce? ma ridic si-o iau de la capat... oricum esti slab mihai1411

 

 

slab neslab la mine scrie 3 campionate ,la tine 0,deci esti si mai slab ;))

dumy3l06.05.2008 13:38

ciocu mic :-@

mihai141106.05.2008 14:12

ca faci curent ;))

ciocanu8606.05.2008 14:35

amana-mi si mie meciu cu bezmeticu ca nu dau de el

klaus_e8906.05.2008 17:05

scandaluri :X

«1234522»