@ i0nutz : Mereu cea mai mare parte a user'ilor m'a contestat etc. Au mai fost si exceptii, si tin sa'i multumesc lu' F1or pentru aprecieri. Se vede ca totusi cunoaste un fenomen. ( si nu e vorba de FIFA sau de echipa noastra iubita neconditionat, Steaua ) Cred ca si'a dat singur seama de ce fenomen e vorba.
