un clasamant, etape noi?
.. aaa, era pentru divizia B
un clasamant, etape noi?
.. aaa, era pentru divizia B
etapa 4: cozo1983 v klaus_e89 (1-1) Cel mai urat meci care l-am jucat pana acum.In afara de qw nu stie altceva.Ma asteptam la un joc mult mai frumos din partea ta KLaus.
cer amanarea etapei cu f1or_cs in caz ca nu ne gasim pe mess. multzumesc!
Solicit amanarea meciului cu ciocanu86.
Etapa 4:ciocanu86-danny1ok 1-3
scuza-ma cozo ... eram pe foarte mare fuga ...
nu am dat de ciocanu86 ... cer amanare in contul lui daca se poate ...
Etapa 4 : cozo1983 1 - 1 klaus_e89
Etapa 5 : klaus_e89 v ciocanu86 ... nu a fost de gasit ...
Etapa 4
mihai1411 v alexxx_tzupy cer amanare ca nu ne-am sincronizat pe mess
ciocanu parca postase ca e plecat nu-stiu-unde..
etapa 4
fifa_for_fun v ultrastf 0-2 ... Aceeasi problema ca si in cupa ... Bft mai departe ultrastf ![]()
etapa 4 fifa_for_fun v ultrastf ....0-2 bft
Mi-a transmis ionutz83 sa va spun ca maine posteaza etape si clasament, nu va impacientati , veti avea cat mai curand drogul vostru ! Succes !
Am si eu o propunere, eventual chiar pt regulament.
Sa posteze rezultatul doar cel care a cashtigat meciul, vad ca apar rezultate peste rezultate de n ori. La rezultat de egalitate sa se cada de comun acord cine posteaza si eventual (asa ar fi ideal) sa se posteze rezultatele intr-un singur POST, e simplu sa dai edit. vad aici zeci de posturi inutile, serios, caut si eu un rezultat al unui user si imi ia 3 ore sa-l gasesc.
et 5 alexxx_tzupy v bezmetiqu_alex 2-0
aman etapa 4 cu Mihai..nu ne-am sincronizat pe net. mc
am amanat si eu ![]()
restanta et1 bezmetiqu_alex v ciocanu86 5 3
Etape????
Ce frumos, il pun in rama ca nu se stie cand isi joaca Mihai meciul si m-am dus ![]()
Ti-l dau eu in marime originala
)
etapa 6 fifa_for_fun v ronaldo0201 0-0
etapa 7 mihainho_86 v fifa_for_fun 4-2 ... Nu stiu dak meritam ... qw face diferenta again ... asta e
etapa 8 fifa_for_fun v f1or_cs 4-2
etapa 6: marianbolohan v f1or_cs 3-2
Etapa 6: dumy_wazzy v laurentiu_state 2-1 ---- 4 ocazii de fiecare parte. A castigat cel care a fructificat mai multe, in rest, meci strans la mijlocul terenului. Felicitari Dumy!
Etapa 7: laurentiu_state v marianbolohan 3 - 1
Etapa 8: nanu_a2008 v laurentiu_state 1 - 3
etapa 7
fifa_emporio vs ciocanu86 2-2
@Ion mai lasa-ma cate-va zile poate il gasesc pe klaus_e89 ... ms
etapa 6
cozo - emporio 1-0
etapa 6:
cozo1983 v fifa_emporio (1-0)
etapa 7:
ronaldo0201 v cozo1983 (0-1)