FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«13456722»
KINSKI10.05.2008 09:16

un clasamant, etape noi? :naughty: .. aaa, era pentru divizia B

cozo198310.05.2008 11:42

etapa 4: cozo1983 v klaus_e89 (1-1) Cel mai urat meci care l-am jucat pana acum.In afara de qw nu stie altceva.Ma asteptam la un joc mult mai frumos din partea ta KLaus.

dumy3l10.05.2008 12:31

cer amanarea etapei cu f1or_cs in caz ca nu ne gasim pe mess. multzumesc!

DannY_110.05.2008 15:49

Solicit amanarea meciului cu ciocanu86.

Etapa 4:ciocanu86-danny1ok 1-3

klaus_e8910.05.2008 17:02

scuza-ma cozo ... eram pe foarte mare fuga ...

 

nu am dat de ciocanu86 ... cer amanare in contul lui daca se poate ...

 

Etapa 4 : cozo1983 1 - 1 klaus_e89

Etapa 5 : klaus_e89 v ciocanu86 ... nu a fost de gasit ...

mihai141110.05.2008 17:15

Etapa 4

 

mihai1411 v alexxx_tzupy cer amanare ca nu ne-am sincronizat pe mess

i0nutz8310.05.2008 17:21

ciocanu parca postase ca e plecat nu-stiu-unde..

branica10.05.2008 19:11

etapa 4

 

fifa_for_fun v ultrastf 0-2 ... Aceeasi problema ca si in cupa ... Bft mai departe ultrastf ;)

ultrastf10.05.2008 19:23

etapa 4 fifa_for_fun v ultrastf ....0-2 bft

blindica10.05.2008 21:04

Mi-a transmis ionutz83 sa va spun ca maine posteaza etape si clasament, nu va impacientati , veti avea cat mai curand drogul vostru ! Succes !

Paradise_Lost10.05.2008 21:25

Am si eu o propunere, eventual chiar pt regulament.

Sa posteze rezultatul doar cel care a cashtigat meciul, vad ca apar rezultate peste rezultate de n ori. La rezultat de egalitate sa se cada de comun acord cine posteaza si eventual (asa ar fi ideal) sa se posteze rezultatele intr-un singur POST, e simplu sa dai edit. vad aici zeci de posturi inutile, serios, caut si eu un rezultat al unui user si imi ia 3 ore sa-l gasesc.

alexxx_tzupy11.05.2008 10:47

et 5 alexxx_tzupy v bezmetiqu_alex 2-0

aman etapa 4 cu Mihai..nu ne-am sincronizat pe net. mc

mihai141111.05.2008 11:13

am amanat si eu :P

Jo1n711.05.2008 11:32

restanta et1 bezmetiqu_alex v ciocanu86 5 3

ronaldo_020111.05.2008 15:34

Etape????

i0nutz8311.05.2008 15:54

Etape, clasament:

 

la klaus - ciocanu86 nu pot lua in calcul amanarea ceruta de klaus in contul adversarului; cel mai probabil, meciul va fi anulat.

A_5.png

Paradise_Lost11.05.2008 16:02

Ce frumos, il pun in rama ca nu se stie cand isi joaca Mihai meciul si m-am dus :punk:

i0nutz8311.05.2008 16:03

Ti-l dau eu in marime originala ;))

branica11.05.2008 16:35

etapa 6 fifa_for_fun v ronaldo0201 0-0

etapa 7 mihainho_86 v fifa_for_fun 4-2 ... Nu stiu dak meritam ... qw face diferenta again ... asta e

etapa 8 fifa_for_fun v f1or_cs 4-2

marianb11.05.2008 16:36

etapa 6: marianbolohan v f1or_cs 3-2

Paradise_Lost11.05.2008 20:14

Etapa 6: dumy_wazzy v laurentiu_state 2-1 ---- 4 ocazii de fiecare parte. A castigat cel care a fructificat mai multe, in rest, meci strans la mijlocul terenului. Felicitari Dumy!

Etapa 7: laurentiu_state v marianbolohan 3 - 1

Etapa 8: nanu_a2008 v laurentiu_state 1 - 3

EMPORiO12.05.2008 11:14

etapa 7

 

fifa_emporio vs ciocanu86 2-2

ciocanu8612.05.2008 11:16

@Ion mai lasa-ma cate-va zile poate il gasesc pe klaus_e89 ... ms

EMPORiO12.05.2008 11:43

etapa 6

 

cozo - emporio 1-0

cozo198312.05.2008 11:45

etapa 6:

 

cozo1983 v fifa_emporio (1-0)

 

etapa 7:

 

ronaldo0201 v cozo1983 (0-1)

«13456722»