FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«14567822»
dumy3l12.05.2008 12:30

etapa 6

dumy_wazzy v laurentiu_state 2-1... meci strans si bafta adversarului mai departe

 

 

etapa 4 (restantza)

 

dumy_wazzy v f1or_cs 3-1... adversar de clasa

ronaldo_020112.05.2008 12:38

Etapa 8

ronaldo_0201 v ciocanu 1-3

 

Etapa 7

Ronaldo-0201 v cozo 0-1

 

Etapa 6

ronaldo_0201 v fifa_for-fun 1-1

 

 

3 etape in care ghinionul a condus cu 3-0 asta e...!!

klaus_e8912.05.2008 17:42

Etapa 5 : klaus_e89 2 - 2 ciocanu86 ... mare ghinion ca am fost egalat :(

- decat sa cer anulare pentru ca l-am cautat si nu a fost de gasit, am considerat ca este mai de bun simt sa cer amanare ;

- amice cine pe cine a cautat mai mult ?

- consider ca orice alta discutie nu isi are rostul

 

Etapa 6 : mihai1411 7 - 0 klaus_e89 ... super Henry

Etapa 7 : klaus_e89 2 - 4 bezmetiqu_alex ... respect bezmeticu :)

Etapa 8 : roby29steaua 0 - 3 klaus_e89

Jo1n712.05.2008 20:01

et6

bezmetiqu_alex v danny1ok 3 1

alexxx_tzupy12.05.2008 20:29

et 7 alexxx_tzupy v dumy_wazzy 3-0 omu face conversatie pe net..ca sunt ungur auziti la el

dumy3l12.05.2008 20:32

etapa 7

 

alexxx_tzupy-dumy_wazzy 3-0... putzin cam nesimtzit omuletzu`

 

 

Alex: ca nu te a intrebat nimebni d vba

DoN't wOrrY: eshti ungur?

DoN't wOrrY:

Alex: esti tigan?

DoN't wOrrY: te intreb: eshti ungur?

DoN't wOrrY: nu serios acum

DoN't wOrrY: nu prea intzeleg ce vrei sa scrii

DoN't wOrrY: mai exerseaza putzin neica

DoN't wOrrY: hai bafta

Alex: ba u n ai cu cine s vbesti?

Alex: jet in MM

Alex: d sclav

Alex: bagator in seama

DoN't wOrrY: pai in cazul asta te alegi cu cateva puncte in -

Alex: hai s mori tu

...

Alex: si cam prost p deasupra

DoN't wOrrY: ok

Alex: duten MM

Alex: si culca te

Alex: mars in MM...ca m ai enervat cand ai ratat cu aguero ala...prima ta minge

 

a repetat obsesiv MM... si nu e prea fair-play. e de analizat situatzia

alexxx_tzupy12.05.2008 20:37

te ai consultat cu parintii inaintea acestei decizii de a face publica discutia?

ultrastf12.05.2008 21:24

etapa 8 bezmetiqu_alex v ultrastf...1-2

dumy3l12.05.2008 21:29
te ai consultat cu parintii inaintea acestei decizii de a face publica discutia?

 

 

e o decizie strict personala ;)... nu suport jignirile venite din partea unora ca tine

mihai141113.05.2008 06:35

dumy asta cand pierde mereu incepe sa comenteze singur,toti sunt slabi el e bun

i0nutz8313.05.2008 07:59

@avertisment tzupy pentru limbaj;

Jo1n713.05.2008 11:50

et7

klaus_e89 v bezmetiqu_alex 2 4

dumy3l13.05.2008 11:57
dumy asta cand pierde mereu incepe sa comenteze singur,toti sunt slabi el e bun

 

cine eshti tu straine?

mihai141113.05.2008 12:19

in ce limba ai scris esti ;))?

 

 

Etapa 6

 

mihai1411 v klaus_e89 7-0,cam nedrept scorul ,frumos a jucat klaus,chiar surprinzator fata de celelalte meciuri cu el

cozo198313.05.2008 13:26

etapa 7 :

 

 

cozo1983 v mihainho_86 (5 - 0)

ronaldo_020113.05.2008 13:41

dummy mi se pare mie sau de cand ai promovat te certi cu toata lumea??

dumy3l13.05.2008 14:12

ai impresia ca Mihai si alex formeaza "toata lumea"?

ronaldo_020113.05.2008 15:26

eu zic ca e de ajuns.....bafta dummy....

dumy3l13.05.2008 15:46

ms... bft si tzie!

mihainho8613.05.2008 16:31

Etapa 7

mihainho_86 v fifa_for_fun 4-2

Etapa 6

nanu_a2008 v mihainho_86 - nu am dat de el,aman

marianb13.05.2008 16:38

etapa 8: dumy_wazzy v marianbolohan, amanare

 

Oare cum am indraznit sa nu fie pe net cand e nenea asta ON.

Nu te mai agita, sa nu cumva sa scoti acidul din apa plata.

dumy3l13.05.2008 17:55

de la ce te-ai luat?

klaus_e8913.05.2008 18:24

@Mihai : daca mor , macar sa mor frumos :)

 

respect bezmeticu si Mihai pt 2 meciuri super frumoase ... nu imi pare rau ca am pierdut cu 2-4 respectiv 0-7 , macar s-a jucat fotbal curat ...

mihai141113.05.2008 18:34

Etapa 7

 

ultrastf v mihai1411 2-2,meci aiurea fata de cel din cupa

Rollyn13.05.2008 18:34

Forza Steaua

«14567822»