etapa 6
dumy_wazzy v laurentiu_state 2-1... meci strans si bafta adversarului mai departe
etapa 4 (restantza)
dumy_wazzy v f1or_cs 3-1... adversar de clasa
etapa 6
dumy_wazzy v laurentiu_state 2-1... meci strans si bafta adversarului mai departe
etapa 4 (restantza)
dumy_wazzy v f1or_cs 3-1... adversar de clasa
Etapa 8
ronaldo_0201 v ciocanu 1-3
Etapa 7
Ronaldo-0201 v cozo 0-1
Etapa 6
ronaldo_0201 v fifa_for-fun 1-1
3 etape in care ghinionul a condus cu 3-0 asta e...!!
Etapa 5 : klaus_e89 2 - 2 ciocanu86 ... mare ghinion ca am fost egalat ![]()
- decat sa cer anulare pentru ca l-am cautat si nu a fost de gasit, am considerat ca este mai de bun simt sa cer amanare ;
- amice cine pe cine a cautat mai mult ?
- consider ca orice alta discutie nu isi are rostul
Etapa 6 : mihai1411 7 - 0 klaus_e89 ... super Henry
Etapa 7 : klaus_e89 2 - 4 bezmetiqu_alex ... respect bezmeticu ![]()
Etapa 8 : roby29steaua 0 - 3 klaus_e89
et6
bezmetiqu_alex v danny1ok 3 1
et 7 alexxx_tzupy v dumy_wazzy 3-0 omu face conversatie pe net..ca sunt ungur auziti la el
etapa 7
alexxx_tzupy-dumy_wazzy 3-0... putzin cam nesimtzit omuletzu`
Alex: ca nu te a intrebat nimebni d vba
DoN't wOrrY: eshti ungur?
DoN't wOrrY:
Alex: esti tigan?
DoN't wOrrY: te intreb: eshti ungur?
DoN't wOrrY: nu serios acum
DoN't wOrrY: nu prea intzeleg ce vrei sa scrii
DoN't wOrrY: mai exerseaza putzin neica
DoN't wOrrY: hai bafta
Alex: ba u n ai cu cine s vbesti?
Alex: jet in MM
Alex: d sclav
Alex: bagator in seama
DoN't wOrrY: pai in cazul asta te alegi cu cateva puncte in -
Alex: hai s mori tu
...
Alex: si cam prost p deasupra
DoN't wOrrY: ok
Alex: duten MM
Alex: si culca te
Alex: mars in MM...ca m ai enervat cand ai ratat cu aguero ala...prima ta minge
a repetat obsesiv MM... si nu e prea fair-play. e de analizat situatzia
te ai consultat cu parintii inaintea acestei decizii de a face publica discutia?
etapa 8 bezmetiqu_alex v ultrastf...1-2
te ai consultat cu parintii inaintea acestei decizii de a face publica discutia?
e o decizie strict personala
... nu suport jignirile venite din partea unora ca tine
dumy asta cand pierde mereu incepe sa comenteze singur,toti sunt slabi el e bun
@avertisment tzupy pentru limbaj;
et7
klaus_e89 v bezmetiqu_alex 2 4
dumy asta cand pierde mereu incepe sa comenteze singur,toti sunt slabi el e bun
cine eshti tu straine?
in ce limba ai scris esti
)?
Etapa 6
mihai1411 v klaus_e89 7-0,cam nedrept scorul ,frumos a jucat klaus,chiar surprinzator fata de celelalte meciuri cu el
etapa 7 :
cozo1983 v mihainho_86 (5 - 0)
dummy mi se pare mie sau de cand ai promovat te certi cu toata lumea??
ai impresia ca Mihai si alex formeaza "toata lumea"?
eu zic ca e de ajuns.....bafta dummy....
ms... bft si tzie!
Etapa 7
mihainho_86 v fifa_for_fun 4-2
Etapa 6
nanu_a2008 v mihainho_86 - nu am dat de el,aman
etapa 8: dumy_wazzy v marianbolohan, amanare
Oare cum am indraznit sa nu fie pe net cand e nenea asta ON.
Nu te mai agita, sa nu cumva sa scoti acidul din apa plata.
de la ce te-ai luat?
@Mihai : daca mor , macar sa mor frumos ![]()
respect bezmeticu si Mihai pt 2 meciuri super frumoase ... nu imi pare rau ca am pierdut cu 2-4 respectiv 0-7 , macar s-a jucat fotbal curat ...
Etapa 7
ultrastf v mihai1411 2-2,meci aiurea fata de cel din cupa
Forza Steaua