FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«167891022»
mihai141115.05.2008 15:41

Etapa 11

 

f1or_cs v mihai1411 4-4,ce meci belea,2-0 pt fior,3-2 pt mine,3-3,4-3 pt mine in min 86,4-4,in min 90 :D

 

gg bun adversar

F1oRinho15.05.2008 16:33

Etapa 7(restanta)

 

f1or_cs v nanu_a2008 2-2

marianb15.05.2008 17:31

etapa 11: marianbolohan v cozo1983 2-0

F1oRinho15.05.2008 19:33

Etapa 9

 

 

f1or_cs v cozo1983 1-1

marianb15.05.2008 19:47

etapa 10: fifa_for_fun v marianbolohan 2-3

branica15.05.2008 19:47

etapa 10

fifa_for_fun v marianbolohan 2-3

 

De la 2-0 pentru el , il egalasem si in min 90 .... autogol :( ... va rog frumos , dak gasiti un patch pt combaterea combinatiei cu + w ... sa ma anuntati si pe mine ...

 

etapa 9

laurentiu_state v fifa_for_fun 2-2 .. Trebuie sa imi revin, altfel ma duc in B iar ... si nu vreau :)

 

etapa 11

nanu_a2008 v fifa_for_fun 1-1 ... Autobaza ... Urate 3 etape am avut ....

Paradise_Lost15.05.2008 20:13

Etapa 9: laurentiu_state v fifa_for_fun 2 - 2 unul dintre cele mai frumoase meciuri.

alexxx_tzupy15.05.2008 20:16

et 10 alexxx_tzupy v ultrastf 3-2

cozo198315.05.2008 20:57

etapa 10 :

 

cozo1983 v laurentiu_state (2-0)

DannY_115.05.2008 20:59

Etapa 9:

danny1ok-dummy_wazzy 4-1

dumy3l15.05.2008 21:00

etapa 9

danny1ok v dumy_wazzy 4-1... victorie stropita cu f mult bulan

Jo1n716.05.2008 09:00

^ asta a pierdut toate meciurile de cand e in A si p toate trebuia sa le castige :(

triiiiiiist

 

et11 mihainho_86 v bezmetiqu_alex 0 3 scurt

mihai141116.05.2008 09:05

e prea bun pentru noi

EMPORiO16.05.2008 11:56

dumy_wazzy joaca si in campionatul lui god, sub un alt nick !

dumy3l16.05.2008 11:57

@Mihai: prea bun pentru tine, cu sigurantza

@bezmetiq: ciocu mic ;)

@emporio: de unde-ai venit baietzal?

EMPORiO16.05.2008 11:58

joaca cu numele de fifaman_wow, dar se pare ca e retras sau ceva de genu` ;) va zic sigur... din surse sigure, dar nu le pot divulga! :)

 

 

update:

adu-ti aminte, cand tu jucai cu pe Steaua net cu numele de dummy wazzy, si vezi doamne ai facut un act de caritate, si i-ai "lasat" locul "bunului tau prieten" locul in campionat, adica lui fifaman_wow... si toti au sarit ca arsi... si god zicea pe mess ca esti tu si ca ai fost pus sa alegi intre FCS si Steaua net... si ca sa ramai in Steaua net ti-ai facut alt id ... :) numai am arhiva de la mess... ca iti dovedeam...

dumy3l16.05.2008 12:24

:-@ vorbe-n vant :) esti prea nesemnificativ ca sa-ti dau tzie anumite detalii

EMPORiO16.05.2008 12:34

vorbe-n vant sunt vorbele tale ... ;) eu zic adevarul ! :)

mihai141116.05.2008 15:45

restanta

 

Etapa 4

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 2-0,frumos joc

ronaldo_020116.05.2008 16:03

de bezmetiqu stie cineva ceva??

marianb16.05.2008 17:48

etapa 8: marianbolohan v nanu_a2008 , astept

i0nutz8316.05.2008 18:37

@emporio: detaliaza subiectul dumy_wazzy - fifaman_wow daca tot te lauzi ca ai informatii.. Btw, am dat si eu o tura prin falnicul campionat al lui god, acolo regulile sunt de-a dreptul draconice: omuletul a pierdut cateva etape dupa care le-a sters din program ;))

DannY_116.05.2008 19:54

Etapa 11:

ultrastf-danny1ok 0-4

Paradise_Lost16.05.2008 20:58

cer amanarea meciului laurentiu_state v ciocanu86 , ciocanu' cica a plecat si nu am mai apucat sa jucam

multzam fain (amanarea in contul meu, laurentiu_state)

EMPORiO17.05.2008 12:00

deci, s-a terminat campionatul, l-a castigat dumy_wazzy, si, cand sa inceapa noul sezon, posteaza ceva de genu "eu ma retrag, dar ii las locul bunului meu prieten, fifaman_wow". Tot campionatul a sarit cu gura, si god ne-a explicat pe privat ca dumy a fost pus sa aleaga intre FCS si Steaua net, si ca sa ramana si p Steaua net si-a facut alt ID, fifaman_wow !

«167891022»