Etapa 11
f1or_cs v mihai1411 4-4,ce meci belea,2-0 pt fior,3-2 pt mine,3-3,4-3 pt mine in min 86,4-4,in min 90 ![]()
gg bun adversar
Etapa 11
f1or_cs v mihai1411 4-4,ce meci belea,2-0 pt fior,3-2 pt mine,3-3,4-3 pt mine in min 86,4-4,in min 90 ![]()
gg bun adversar
Etapa 7(restanta)
f1or_cs v nanu_a2008 2-2
etapa 11: marianbolohan v cozo1983 2-0
Etapa 9
f1or_cs v cozo1983 1-1
etapa 10: fifa_for_fun v marianbolohan 2-3
etapa 10
fifa_for_fun v marianbolohan 2-3
De la 2-0 pentru el , il egalasem si in min 90 .... autogol
... va rog frumos , dak gasiti un patch pt combaterea combinatiei cu + w ... sa ma anuntati si pe mine ...
etapa 9
laurentiu_state v fifa_for_fun 2-2 .. Trebuie sa imi revin, altfel ma duc in B iar ... si nu vreau ![]()
etapa 11
nanu_a2008 v fifa_for_fun 1-1 ... Autobaza ... Urate 3 etape am avut ....
Etapa 9: laurentiu_state v fifa_for_fun 2 - 2 unul dintre cele mai frumoase meciuri.
et 10 alexxx_tzupy v ultrastf 3-2
etapa 10 :
cozo1983 v laurentiu_state (2-0)
Etapa 9:
danny1ok-dummy_wazzy 4-1
etapa 9
danny1ok v dumy_wazzy 4-1... victorie stropita cu f mult bulan
^ asta a pierdut toate meciurile de cand e in A si p toate trebuia sa le castige ![]()
triiiiiiist
et11 mihainho_86 v bezmetiqu_alex 0 3 scurt
e prea bun pentru noi
dumy_wazzy joaca si in campionatul lui god, sub un alt nick !
@Mihai: prea bun pentru tine, cu sigurantza
@bezmetiq: ciocu mic ![]()
@emporio: de unde-ai venit baietzal?
joaca cu numele de fifaman_wow, dar se pare ca e retras sau ceva de genu`
va zic sigur... din surse sigure, dar nu le pot divulga! ![]()
update:
adu-ti aminte, cand tu jucai cu pe Steaua net cu numele de dummy wazzy, si vezi doamne ai facut un act de caritate, si i-ai "lasat" locul "bunului tau prieten" locul in campionat, adica lui fifaman_wow... si toti au sarit ca arsi... si god zicea pe mess ca esti tu si ca ai fost pus sa alegi intre FCS si Steaua net... si ca sa ramai in Steaua net ti-ai facut alt id ...
numai am arhiva de la mess... ca iti dovedeam...
:-@ vorbe-n vant
esti prea nesemnificativ ca sa-ti dau tzie anumite detalii
vorbe-n vant sunt vorbele tale ...
eu zic adevarul ! ![]()
restanta
Etapa 4
mihai1411 v alexxx_tzupy 2-0,frumos joc
de bezmetiqu stie cineva ceva??
etapa 8: marianbolohan v nanu_a2008 , astept
@emporio: detaliaza subiectul dumy_wazzy - fifaman_wow daca tot te lauzi ca ai informatii.. Btw, am dat si eu o tura prin falnicul campionat al lui god, acolo regulile sunt de-a dreptul draconice: omuletul a pierdut cateva etape dupa care le-a sters din program
)
Etapa 11:
ultrastf-danny1ok 0-4
cer amanarea meciului laurentiu_state v ciocanu86 , ciocanu' cica a plecat si nu am mai apucat sa jucam
multzam fain (amanarea in contul meu, laurentiu_state)
deci, s-a terminat campionatul, l-a castigat dumy_wazzy, si, cand sa inceapa noul sezon, posteaza ceva de genu "eu ma retrag, dar ii las locul bunului meu prieten, fifaman_wow". Tot campionatul a sarit cu gura, si god ne-a explicat pe privat ca dumy a fost pus sa aleaga intre FCS si Steaua net, si ca sa ramana si p Steaua net si-a facut alt ID, fifaman_wow !