Etapa 13:
ronaldo_0201-danny1ok 0-3 Bafta Ronaldo!
Etapa 13:
ronaldo_0201-danny1ok 0-3 Bafta Ronaldo!
etapa 14: bezmetiqu_alex v marianbolohan 1-2, cu ceva bulan, dar merge asa:P
pfffff... am trecut (si inca trec) printr-o perioada putzin mai dificila si nu prea am avut timp sa-mi joc etapele. A murit tatal celui mai bun prieten al meu si am fost mai tot timpul langa el. N-am avut timp nici macar sa respir si v-ash ruga sa intzelegetzi. cred ca e prima oara cand nu mi-am anuntzat amanarea unei etape si nu mi se pare normal sa am -6p. E cam nasol
etapa 13: marianbolohan v mihai1411 1-0, cu si mai mult bulan, a dat vreo 3 bare Mihai:P
si pe ciocanu nu l-am vazut niciodata, i-am dat add dar ...
Etapa 14
alexxx_tzupy v f1or_cs 0-2
etapa 14 :
dumy_wazzy v cozo1983 ( 1 - 2 ) am castigat cu mare , mare , mare noroc...
etapa 12 :
cozo1983 v nanu_a2008 ( 2 - 0 )
etapa 12
emporio vs danny1ok 1-1
@dumy: Regulamentul e regulament si cu asta discutia e incheiata. Zilele trecute ai postat de zor, ba chiar ai intrat in polemici cu userii. Daca era vorba de o absenta indelungata de pe forum intelegeam. Asa, imi pare sincer rau, dar meciurile respective raman anulate. Nu stiu cum se face dar de fiecare data cand sunteti in culpa incercati sa gasiti tot felul de chestii la intimidare.
Etapa 11 (restantza): laurentiu_state v ciocanu86 4-2
Etapa 12: mihai1411 v laurentiu_state - am inteles ca are restrictie, dar pe mess, nu poate fi restrictionat :biggrin: , so, sper sa ne vedem, ca-l caut de 2 zile
Etapa 13: laurentiu_state v bezmetiqu_alex 0 - 1 - cu noroc in min 90, dar bezmeticu chiar joaca fifa, felicitari
Etapa 14: roby29steaua v laurentiu_state 0 - 3 - greuuuu meci ![]()
Etapa 12
bezmetiqu_alex v f1or_cs 1-1
Etapa 13
f1or_cs v roby29steaua 3-0 nu stiu daca mai avea rost sa postez
etapa 12: ciocanu86 v marianbolohan 4-0, varza de bruxeles, nu dadeam gol nici daca jucam pana maine
@dumy: Regulamentul e regulament si cu asta discutia e incheiata. Zilele trecute ai postat de zor, ba chiar ai intrat in polemici cu userii. Daca era vorba de o absenta indelungata de pe forum intelegeam. Asa, imi pare sincer rau, dar meciurile respective raman anulate. Nu stiu cum se face dar de fiecare data cand sunteti in culpa incercati sa gasiti tot felul de chestii la intimidare.
totul s-a petrecut extrem de repede... vad ca eshti pus pe fapte mari
Nu sunt pus pe fapte mari, ci doar sa aplic regulamentul. Si tot apropo de regulament, Mihai are restrictie 7 zile pentru incalcarea art. 6 pct. 9 privitor la confidentialitatea datelor personale.
dupa cum ziceam
Poti sa zici ce si cat vrei, atata vreme cat iti asumi riscurile. Respectiva sanctiune a venit la initiativa moderatorilor mai vechi ai forumului, care de altfel au si sesizat primii abaterea de la regulament.
Etapa 14
klaus_e89 v ronaldo0201 1-2 klaus bafta mai departe!!!
etapa 13
fifa_for_fun v cozo1983 2-1
ce e cu tzuppy nu l-am vazut pe mess de vreo 2 zile....??
etapa 14 ultrastf v fifa_emporio.....2-0
Etapa 14
fifa_emporio vs ultrastf 0-2 ...
etapa 12
dumy_wazzy v fifa_for_fun 3-0 .. Nimic nu mi`a iesit
.. Ma apuc sa instalez windows ca sunt plin de virusi si se misca jocu ` in frame ![]()
etapa 11
dumy_wazzy v fifa_for_fun 3-0... bft mai departe 4fun`ule
Etapa 14:
danny1ok-mihainho_86 3-1
alexx tzuppy e disparut in misiune!!
et 13 mihainho_86 v alexxx_tzupy 1-2