etapa 13
klaus_e89 vs fifa_emporio 0-0
etapa 13
klaus_e89 vs fifa_emporio 0-0
etapa 13 ultrastf v dumy_wazzy...... 2-1
ciocanu nu a aparut inca ... nu mai aman
etapa 13
ultrastf v dumy_wazzy 2-1... asta e un meci dupa care iti vine sa te lasi de fifa. ghinion teribil
etapa 14 ...ciocanu86 v fifa_for_fun 2-1 ... Ce meci... 4 penalty ... am ratat eu 2 .... el 1 ... 1 l`a fructificat in 90 .. si tot in 90 mi`a dat si golu` 2 ... imposibil asa ceva...dak si meciu asta trebuia sa`l pierd .....
se mai intampla
)
et13 laurentiu_state v bezmetiqu_alex 0 1
etapa 14 mihai1411 v nanu_a2008 5-1
etapa 13 nanu_a2008 v ciocanu86 2-1 cu nork ![]()
mai am cu ultrastf dar nu l-am gasit, mai lasa-ne asta seara ![]()
Atentie: mihai1411 (5/22/2008 3:02:52 PM): daca nu joc cu nanu si laurentiu pana diseara sa-mi amani pls
Deci Mihai are meciurile amanate, in cazul in care nu le joaca ...
Altfel, @nanu: atentie la posturi consecutive..foloseste butonul edit
ala a pierdut toate meciurile de cand e in A si dupa fiecare zice ca are ghinion =))
tu chiar nu ai altceva de facut?
Restanta
etapa 6 ciocanu86 v ultrastf........0-3
sper sa tzii cont i0ane ca rezultatul s-a postat dupa termenul limita ![]()
cine l-a adus pasta aici ma nene?
Sorin Ovidiu VANTU ![]()
Ombladon : Noi vs Ei pt voi toti ![]()
postat DUPA termenul limita... limitat esti ma ![]()
e dus..te-a adus Vantu' dar te va lua Katrina cred
meciul a fost jucat acum 2 zile......tzuppy Ronaldo 2-1 nu stiu de ce nu a postat.....![]()
etapa 16:
mihai1411 v cozo1983 ( 2-1)
Am zis si eu ca postezi tu....
Etapa 15
ronaldo0201 v ultrastf 2-1 bft ultrastf!!
etapa 17
ronaldo0201 v dumy_wazzy 0-1...
:steagcruce:
Etapa 12: mihai1411 v laurentiu_state 3 - 1 (restantza)
Etapa 15: laurentiu_state v alexxx_tzupy 2 - 1 - cu mare bulan
Etapa 16: danny1ok-laurentiu_state 1-0
Etapa 17: laurentiu_state v klaus_e89 2 - 0