etapa 17
ronaldo0201 v dumy_wazzy 0-1...
:steagcruce:
dap bft dummy !!
etapa 17
ronaldo0201 v dumy_wazzy 0-1...
:steagcruce:
dap bft dummy !!
the economist ![]()
ETAPA 15
fifa_for_fun v mihai1411 0-2 .... am jucat bine , da` nu am echipa ![]()
etapa 15
fifa_emporio vs dumy 0-2
etapa 15
fifa_emporio v dumy_wazzy 0-2... cu+W la fiecare faza si cu toate astea a avut 1 sg sut spre poarta
etapa 17
fifa_emporio vs mihainho 0-1
bai dumy taci dracu din gura ca ai dat gol din cu+w ... copil facut la plictiseala
etapa 17
fifa_for_fun v roby29steaua 3-0 ![]()
Etapa 15
f1or_cs v danny1ok 3-2
etapa 17
fifa_emporio vs mihainho 0-1
bai dumy taci dracu din gura ca ai dat gol din cu+w ... copil facut la plictiseala
mai acesta... toate fazele le-ai jucat cu+w. eu am dat de vreo 3 ori tot meciul asa ca nu manca ciuperci aiurea.
cred ca ai vazut alt meci, in pana mea pasai cu cu+w
... hai ca n-am chef sa discut cu persoanele care activeaza si in campionatul lui god .
esti praf copilu
cred ca ai vazut alt meci, in pana mea pasai cu cu+w... hai ca n-am chef sa discut cu persoanele care activeaza si in campionatul lui god .
joaca extrema ascunsa...
Emporio tu nici nu ma cunosti pe mine,nici eu tine nu am jucat niciodata etc etc.
Ce draku la fiecare post scrii numele meu...
Vezi ca gay nu sunt in caz ca....
Etapa 17
f1or_cs v ultrastf 4-3
2-0 la pauza pt el,apoi 4-2 pt mine si 4-3 la final.Meci frumos.Bafta,Ultras!
Offtopic.. un om vechi al forumului, drlv85, la Targoviste.. Asa intr-o vizita de lucru.. Poze maine sau poimaine, ca e posibil sa plec ![]()
etapa 16
fifa_emporio vs Ronaldo 0-1
Etapa 16
fifa_emporio v ronaldo0201 0-1 bft emporio!!
Etapa 16
ultrastf v mihainho_86 0-3
Stie cineva ceva de bezmetiqu ? ca nu dau de el ....
Etapa 16:
danny1ok-laurentiu_state 1-0
Nu reusesc sa dau de Ciocanu si Bezmeticu....Intrati si voi pe mess....
eu nu dau de ciocanu
etapa 17: marianbolohan v danny1ok 2-4
Etapa 17:
marian_bolohan-danny1ok 2-4,adversar bun.Bafta!
et 16 alexxx_tzupy v marianbolohan 5-0
de ciocanu nici eu nu dau