FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1101112131422»
ronaldo_020123.05.2008 19:17
etapa 17

 

ronaldo0201 v dumy_wazzy 0-1... :steagcruce: :steagcruce:

 

 

dap bft dummy !!

alexxx_tzupy23.05.2008 19:17

the economist :))

branica24.05.2008 10:29

ETAPA 15

fifa_for_fun v mihai1411 0-2 .... am jucat bine , da` nu am echipa :(

EMPORiO24.05.2008 11:37

etapa 15

 

fifa_emporio vs dumy 0-2

dumy3l24.05.2008 11:39

etapa 15

 

fifa_emporio v dumy_wazzy 0-2... cu+W la fiecare faza si cu toate astea a avut 1 sg sut spre poarta

EMPORiO24.05.2008 12:34

etapa 17

 

fifa_emporio vs mihainho 0-1

 

 

bai dumy taci dracu din gura ca ai dat gol din cu+w ... copil facut la plictiseala

branica24.05.2008 13:23

etapa 17

fifa_for_fun v roby29steaua 3-0 :steag_sah_mic:

F1oRinho24.05.2008 15:42

Etapa 15

 

f1or_cs v danny1ok 3-2

dumy3l24.05.2008 16:13
etapa 17

 

fifa_emporio vs mihainho 0-1

 

 

bai dumy taci dracu din gura ca ai dat gol din cu+w ... copil facut la plictiseala

 

 

mai acesta... toate fazele le-ai jucat cu+w. eu am dat de vreo 3 ori tot meciul asa ca nu manca ciuperci aiurea.

EMPORiO24.05.2008 17:07

cred ca ai vazut alt meci, in pana mea pasai cu cu+w ;) ... hai ca n-am chef sa discut cu persoanele care activeaza si in campionatul lui god .

dumy3l24.05.2008 17:17

esti praf copilu

GOD24.05.2008 18:07
cred ca ai vazut alt meci, in pana mea pasai cu cu+w ;) ... hai ca n-am chef sa discut cu persoanele care activeaza si in campionatul lui god .

joaca extrema ascunsa...

 

Emporio tu nici nu ma cunosti pe mine,nici eu tine nu am jucat niciodata etc etc.

 

Ce draku la fiecare post scrii numele meu...

Vezi ca gay nu sunt in caz ca....

F1oRinho24.05.2008 18:17

Etapa 17

 

f1or_cs v ultrastf 4-3

 

2-0 la pauza pt el,apoi 4-2 pt mine si 4-3 la final.Meci frumos.Bafta,Ultras!

i0nutz8324.05.2008 20:18

Offtopic.. un om vechi al forumului, drlv85, la Targoviste.. Asa intr-o vizita de lucru.. Poze maine sau poimaine, ca e posibil sa plec ;)

EMPORiO24.05.2008 20:52

etapa 16

 

fifa_emporio vs Ronaldo 0-1

ronaldo_020124.05.2008 20:53

Etapa 16

 

fifa_emporio v ronaldo0201 0-1 bft emporio!!

mihainho8624.05.2008 21:19

Etapa 16

ultrastf v mihainho_86 0-3

branica25.05.2008 07:43

Stie cineva ceva de bezmetiqu ? ca nu dau de el ....

DannY_125.05.2008 10:35

Etapa 16:

danny1ok-laurentiu_state 1-0

cozo198325.05.2008 11:00

Nu reusesc sa dau de Ciocanu si Bezmeticu....Intrati si voi pe mess....

dumy3l25.05.2008 11:24

eu nu dau de ciocanu

marianb25.05.2008 15:32

etapa 17: marianbolohan v danny1ok 2-4

DannY_125.05.2008 15:32

Etapa 17:

marian_bolohan-danny1ok 2-4,adversar bun.Bafta!

alexxx_tzupy25.05.2008 21:17

et 16 alexxx_tzupy v marianbolohan 5-0

mihai141126.05.2008 05:39

de ciocanu nici eu nu dau

«1101112131422»