FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1121314151622»
mihai141127.05.2008 16:10

dar cand am castigat cu Chelsea a fost o realizare ;))?

 

ps: in meciul cu bezmetiqu am avut portar de 70,si atacantul care i-a dat 2 goluri are 70 si ceva,cel mai bun era eidur cu 82...gg

ultrastf27.05.2008 16:54

Parerea mea este ca daca ai Manchester sau Chelsea .. Dar mai ales cu Manchester .. iti mai lipseste doar skill'u ca sa il bati cu tot cu barca lui. Eu mai aveam putin si il bateam cu real care e praff.

DannY_127.05.2008 17:20

Etapa 20:

danny1ok-cozo_83 3-2,meci superb.Bafta Cozo!:D

ronaldo_020127.05.2008 18:14

Etapa 18

 

ronaldo0201 v mihainho_86 4-2 bafta mihainho!!!asa jucator fair-play cum e mihainho rar gasesti!!!

Paradise_Lost27.05.2008 20:29

Etapa 18: ultrastf v laurentiu_state 0 - 8 Asta da Scor fular-campionii

Etapa 19: laurentiu_state v fifa_emporio 2 - 2 Meci slab, din ala in care nu-ti iese nimic. Pacat ca emporio a bagat autobaza in poarta si dai cu si w

Etapa 20: ronaldo0201 v laurentiu_state 0 - 1

ultrastf27.05.2008 21:01

8-0 am luat .. nici cand m-am apucat de fifa si nu stiam sa btonez nu am luat 8 .. CCCRed ca ma las :D . Dar inima de leu din mine spune ca imi voi reveni . Oricum sunt suparat zilele astea am avut o belea numai de fifa n-am chef ,. Oricum nu e scuza. Puteti sa radeti .. Sunt cel mai slab :))

cozo198327.05.2008 21:32

etapa 19:

 

cozo1983 v alexxx_tzupy ( 2 -1 )

F1oRinho28.05.2008 08:30

Etapa 19

 

f1or_cs v ronaldo0201 6-3

 

Meci frumos,multe ocazii si multe goluri.Bafta,Ronaldo!

ronaldo_020128.05.2008 08:32

meci frumos........bafta fior!!

mihainho8628.05.2008 12:45

Etapa 15(restanta) mihainho_86 v klaus_e89 3-1

Etapa 19 dumy_wazzy v mihainho_86 3-4

Etapa 20 mihainho_86 v f1or_cs 3-1

marianb28.05.2008 16:11

etapa 18: klaus_e89 v marianbolohan 2-2

branica28.05.2008 16:47

etapa 18

alexxx_tzupy v fifa_for_fun 1-1

 

etapa 20

klaus_e89 v fifa_for_fun 0-3

mihai141128.05.2008 17:02

nu dau de dumy3l w@zy

EMPORiO28.05.2008 18:44

etapa 19

 

laurentiu - emporio 2-2

 

am pierdut 2 pct... a dat 2 goluri din ricosee:|

 

etapa 18

 

fifa_emporio - f1or 1-0

dumy3l28.05.2008 19:23
nu dau de dumy3l w@zy

 

 

nu dau de mihai1411 :)

marianb28.05.2008 20:17

etapa 19: marianbolohan v ultrastf 1-2, emporio maine dupa 7 poate jucam si noi daca nu aman

ultrastf28.05.2008 20:18

etapa 19 marianbolohan v ultrastf 1-2 (incep sa imi revin) :P

mihai141129.05.2008 05:59
nu dau de dumy3l w@zy

 

 

nu dau de mihai1411 :)

 

 

mai cauta-l ;)),dupa 17:00 sunt acasa azi sa jucam

ieri am fost online de la 16:00 pana la 22 si nu ai intrat,poate jucam azi,daca nu amanam

dumy3l29.05.2008 12:51

daca nu apucam sa jucam amanam. am o sapt incarcata asa ca rog sa avetzi putzina intzelegere

DannY_129.05.2008 14:58

Nu am dat de Nanu de cand s-au afisat etape.Amanare in contul lui sau 3-0 la masa verde.

ronaldo_020129.05.2008 15:52

am vb eu cu nanu la telefon si a zis ca intra azi pe la 7-8 pe mess ....a avut ceva probleme si nu a putut intra pe net!!

EMPORiO29.05.2008 18:36

cer amanare cu bolohan

i0nutz8329.05.2008 20:17

Clasament, etape:

 

Ne luam ramas bun de la dn' ciocanu86, pentru o buna bucata de vreme, vreun an asa..

Altfel, incercati sa jucati etapele chiar mai devreme decat termenul postat, pentru a ne incadra cu finalul de sezon in week-endul viitor.

 

* Toate meciurile lui ciocanu' vor fi omologate cu 0-3, modificare vizibila la urmatorul clasament.

* Meciul Mihai - bezmetiqu este anulat, cu consecintele de rigoare ;)

untitled.png

ultrastf29.05.2008 20:18

nici eu pe nanu nu l-am mai vazut de ceva timp

i0nutz8329.05.2008 20:20

@ La nanu am amanat, am inteles ca s-a luat legatura cu el si omul are ceva probleme; nu avea nicio amanare, deci deocamdata indeplineste conditiile de ramanere ;) Deocamdata :)

«1121314151622»