dar cand am castigat cu Chelsea a fost o realizare
)?
ps: in meciul cu bezmetiqu am avut portar de 70,si atacantul care i-a dat 2 goluri are 70 si ceva,cel mai bun era eidur cu 82...gg
dar cand am castigat cu Chelsea a fost o realizare
)?
ps: in meciul cu bezmetiqu am avut portar de 70,si atacantul care i-a dat 2 goluri are 70 si ceva,cel mai bun era eidur cu 82...gg
Parerea mea este ca daca ai Manchester sau Chelsea .. Dar mai ales cu Manchester .. iti mai lipseste doar skill'u ca sa il bati cu tot cu barca lui. Eu mai aveam putin si il bateam cu real care e praff.
Etapa 20:
danny1ok-cozo_83 3-2,meci superb.Bafta Cozo!![]()
Etapa 18
ronaldo0201 v mihainho_86 4-2 bafta mihainho!!!asa jucator fair-play cum e mihainho rar gasesti!!!
Etapa 18: ultrastf v laurentiu_state 0 - 8 Asta da Scor ![]()
Etapa 19: laurentiu_state v fifa_emporio 2 - 2 Meci slab, din ala in care nu-ti iese nimic. Pacat ca emporio a bagat autobaza in poarta si dai cu si w
Etapa 20: ronaldo0201 v laurentiu_state 0 - 1
8-0 am luat .. nici cand m-am apucat de fifa si nu stiam sa btonez nu am luat 8 .. CCCRed ca ma las
. Dar inima de leu din mine spune ca imi voi reveni . Oricum sunt suparat zilele astea am avut o belea numai de fifa n-am chef ,. Oricum nu e scuza. Puteti sa radeti .. Sunt cel mai slab ![]()
etapa 19:
cozo1983 v alexxx_tzupy ( 2 -1 )
Etapa 19
f1or_cs v ronaldo0201 6-3
Meci frumos,multe ocazii si multe goluri.Bafta,Ronaldo!
meci frumos........bafta fior!!
Etapa 15(restanta) mihainho_86 v klaus_e89 3-1
Etapa 19 dumy_wazzy v mihainho_86 3-4
Etapa 20 mihainho_86 v f1or_cs 3-1
etapa 18: klaus_e89 v marianbolohan 2-2
etapa 18
alexxx_tzupy v fifa_for_fun 1-1
etapa 20
klaus_e89 v fifa_for_fun 0-3
nu dau de dumy3l w@zy
etapa 19
laurentiu - emporio 2-2
am pierdut 2 pct... a dat 2 goluri din ricosee:|
etapa 18
fifa_emporio - f1or 1-0
nu dau de dumy3l w@zy
nu dau de mihai1411 ![]()
etapa 19: marianbolohan v ultrastf 1-2, emporio maine dupa 7 poate jucam si noi daca nu aman
etapa 19 marianbolohan v ultrastf 1-2 (incep sa imi revin) ![]()
nu dau de dumy3l w@zy
nu dau de mihai1411
mai cauta-l
),dupa 17:00 sunt acasa azi sa jucam
ieri am fost online de la 16:00 pana la 22 si nu ai intrat,poate jucam azi,daca nu amanam
daca nu apucam sa jucam amanam. am o sapt incarcata asa ca rog sa avetzi putzina intzelegere
Nu am dat de Nanu de cand s-au afisat etape.Amanare in contul lui sau 3-0 la masa verde.
am vb eu cu nanu la telefon si a zis ca intra azi pe la 7-8 pe mess ....a avut ceva probleme si nu a putut intra pe net!!
cer amanare cu bolohan
Clasament, etape:
Ne luam ramas bun de la dn' ciocanu86, pentru o buna bucata de vreme, vreun an asa..
Altfel, incercati sa jucati etapele chiar mai devreme decat termenul postat, pentru a ne incadra cu finalul de sezon in week-endul viitor.
* Toate meciurile lui ciocanu' vor fi omologate cu 0-3, modificare vizibila la urmatorul clasament.
* Meciul Mihai - bezmetiqu este anulat, cu consecintele de rigoare ![]()
nici eu pe nanu nu l-am mai vazut de ceva timp
@ La nanu am amanat, am inteles ca s-a luat legatura cu el si omul are ceva probleme; nu avea nicio amanare, deci deocamdata indeplineste conditiile de ramanere
Deocamdata ![]()