FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1131415161722»
ronaldo_020129.05.2008 20:20

am postat mai sus....am vb azi cu el la telefon si m-a rugat sa postez eu ca nu are net..........a zis ca incearca sa joace etapele cat mai rpd posibil!!

cozo198329.05.2008 21:41

etapa 22 :

 

ultrastf v cozo1983 (0-1)

EMPORiO30.05.2008 08:05

etapa 22

 

fifa_for_fun vs fifa_emporio 1-0

ronaldo_020130.05.2008 12:46

Etapa 24

 

ronaldo0201 v cozo1983 2-0 bafta cozo!!

mihai141130.05.2008 12:56

Etapa 18 restanta

 

mihai1411 v dumy_wazzy 3-1

mihainho8630.05.2008 14:16

Etapa 24

mihainho_86 v fifa_for_fun 1-0

EMPORiO30.05.2008 14:18

etapa 23

 

emporio vs cozo 2-1

ronaldo_020130.05.2008 14:30

Etapa 21

 

marianbolohan v ronaldo0201 1-1

marianb30.05.2008 15:03

etapa 23: marianbolohan v f1or_cs 1-1

ronaldo_020130.05.2008 15:10

Etapa 23

 

fifa_for_fun v ronaldo0201 0-1 bafta !!!

branica30.05.2008 15:10

etapa 22

fifa_emporio v fifa_for_fun 0-1 ... Meritam victoria .. prea frumos am jucat ...

 

etapa 23

fifa_for_fun v ronaldo0201 0-1 ... nU meritam ba sa mor dak meritam sa pierd

 

etapa 24

mihainho_86 v fifa_for_fun 1-0 ... nu mai comentez nmk .... joc infect ;)

mihai141130.05.2008 15:58

Etapa 22

 

danny1ok v mihai1411 3-4

 

 

Etapa 24

 

ultrastf v mihai1411 2-1,bojan gol ,dar si ratari :(,thuram slab in fata lui robinho ;)),gg ultrastf

Paradise_Lost30.05.2008 19:33

Etapa 21: laurentiu_state v mihainho_86 4 - 0

Etapa 22: f1or_cs v laurentiu_state 1 - 2

Etapa23: dumy_wazzy v laurentiu_state 4 - 2 - pacat, nu meritam sa pierd, asta e

etapa 24: laurentiu_state v marianbolohan 0-1

marianb30.05.2008 19:47

etapa 22: mihainho_86 v marianbolohan 0-1

etapa 24: laurentiu_state v marianbolohan 0-1

Jo1n730.05.2008 20:34

et22 alexxx_tzupy v bezmetiqu_alex 0 1

mihai141131.05.2008 09:35

nu dau de tzupy si klaus

i0nutz8331.05.2008 10:40

Maine sunt in comisie la o sectie de votare. Jucati meciurile pana luni, probabil in jurul pranzului cand ma trezesc pun alte etape + clasament.

In rest, votati pe cine trebuie ;))

mihai141131.05.2008 11:03

iar vrei sa te imbogatesti ionute :))?

i0nutz8331.05.2008 11:17

Eh.. Iese asa de vreo 4-5 plinuri ;))

Jo1n731.05.2008 11:31

et23 bezmetiqu_alex v danny1ok 2 1

et24 klaus_e89 v bezmetiqu_alex 1 2

branica31.05.2008 14:01

etapa 21

fifa_for_fun v ultrastf 4-0

ultrastf31.05.2008 14:04

etapa 21 fifa_for_fun v ultrastf 4-0 (i-au intrat aproape toate.. )

etapa 22 ultrastf v cozo1983 0-1 (meci aiurea .. a dat omu un gol si dupaia le bubuia in aparare)

etapa 23 ciocanu86 v ultrastf 0-3 (3P :) )

etapa 24 ultrastf v mihai1411 2-1 (il bat si in finala la cupa)

klaus_e8931.05.2008 14:24

Etapa 19 : nanu_a2008 0 - 2 klaus_e89 ... ooo da, victorie :D

Etapa 21 : cozo1983 5 - 3 klaus_e89 ... meci superb , bravo cozo

Etapa 22 : klaus_e89 3 - 0 ciocanu86 ... si asa ii dadusem ignore ...

Etapa 23 : mihai1411 1 - 1 klaus_e89 ... am condus pana in min 90+++ :( :( :(

Etapa 24 : klaus_e89 1 - 2 bezmetiqu_alex ... meci frumos , foarte multe ratari de ambele parti

cozo198331.05.2008 14:27

etapa 21:

 

cozo1983 v klaus_e89 (5-3 )

 

pt ULTRAS:

 

 

Auzi ma Ultras lasa tu vrajeala, ca nu ai jukat nimic. S-a intamplat de 2-3 ori sa degajez aiurea deoarece tineam pe D pt deposedare. Imi pare rau ca nu am facut un print screen la statistica sa iti dovedesc ca ai avut 6 suturi din care 4 pe poarta si eu am avut 3 suturi din care 2 pe poarta.Tu joci cu Manchester si eu joc cu Totenham. Concluziile le tragi singur.Asa ca ciocu mic....

klaus_e8931.05.2008 15:17

si ce treaba am io cu discutia lor ? :)

«1131415161722»