am postat mai sus....am vb azi cu el la telefon si m-a rugat sa postez eu ca nu are net..........a zis ca incearca sa joace etapele cat mai rpd posibil!!
am postat mai sus....am vb azi cu el la telefon si m-a rugat sa postez eu ca nu are net..........a zis ca incearca sa joace etapele cat mai rpd posibil!!
etapa 22 :
ultrastf v cozo1983 (0-1)
etapa 22
fifa_for_fun vs fifa_emporio 1-0
Etapa 24
ronaldo0201 v cozo1983 2-0 bafta cozo!!
Etapa 18 restanta
mihai1411 v dumy_wazzy 3-1
Etapa 24
mihainho_86 v fifa_for_fun 1-0
etapa 23
emporio vs cozo 2-1
Etapa 21
marianbolohan v ronaldo0201 1-1
etapa 23: marianbolohan v f1or_cs 1-1
Etapa 23
fifa_for_fun v ronaldo0201 0-1 bafta !!!
etapa 22
fifa_emporio v fifa_for_fun 0-1 ... Meritam victoria .. prea frumos am jucat ...
etapa 23
fifa_for_fun v ronaldo0201 0-1 ... nU meritam ba sa mor dak meritam sa pierd
etapa 24
mihainho_86 v fifa_for_fun 1-0 ... nu mai comentez nmk .... joc infect ![]()
Etapa 22
danny1ok v mihai1411 3-4
Etapa 24
ultrastf v mihai1411 2-1,bojan gol ,dar si ratari
,thuram slab in fata lui robinho
),gg ultrastf
Etapa 21: laurentiu_state v mihainho_86 4 - 0
Etapa 22: f1or_cs v laurentiu_state 1 - 2
Etapa23: dumy_wazzy v laurentiu_state 4 - 2 - pacat, nu meritam sa pierd, asta e
etapa 24: laurentiu_state v marianbolohan 0-1
etapa 22: mihainho_86 v marianbolohan 0-1
etapa 24: laurentiu_state v marianbolohan 0-1
et22 alexxx_tzupy v bezmetiqu_alex 0 1
nu dau de tzupy si klaus
Maine sunt in comisie la o sectie de votare. Jucati meciurile pana luni, probabil in jurul pranzului cand ma trezesc pun alte etape + clasament.
In rest, votati pe cine trebuie
)
iar vrei sa te imbogatesti ionute
?
Eh.. Iese asa de vreo 4-5 plinuri
)
et23 bezmetiqu_alex v danny1ok 2 1
et24 klaus_e89 v bezmetiqu_alex 1 2
etapa 21
fifa_for_fun v ultrastf 4-0
etapa 21 fifa_for_fun v ultrastf 4-0 (i-au intrat aproape toate.. )
etapa 22 ultrastf v cozo1983 0-1 (meci aiurea .. a dat omu un gol si dupaia le bubuia in aparare)
etapa 23 ciocanu86 v ultrastf 0-3 (3P
)
etapa 24 ultrastf v mihai1411 2-1 (il bat si in finala la cupa)
Etapa 19 : nanu_a2008 0 - 2 klaus_e89 ... ooo da, victorie ![]()
Etapa 21 : cozo1983 5 - 3 klaus_e89 ... meci superb , bravo cozo
Etapa 22 : klaus_e89 3 - 0 ciocanu86 ... si asa ii dadusem ignore ...
Etapa 23 : mihai1411 1 - 1 klaus_e89 ... am condus pana in min 90+++
:( ![]()
Etapa 24 : klaus_e89 1 - 2 bezmetiqu_alex ... meci frumos , foarte multe ratari de ambele parti
etapa 21:
cozo1983 v klaus_e89 (5-3 )
pt ULTRAS:
Auzi ma Ultras lasa tu vrajeala, ca nu ai jukat nimic. S-a intamplat de 2-3 ori sa degajez aiurea deoarece tineam pe D pt deposedare. Imi pare rau ca nu am facut un print screen la statistica sa iti dovedesc ca ai avut 6 suturi din care 4 pe poarta si eu am avut 3 suturi din care 2 pe poarta.Tu joci cu Manchester si eu joc cu Totenham. Concluziile le tragi singur.Asa ca ciocu mic....
si ce treaba am io cu discutia lor ? ![]()