FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1151617181922»
klaus_e8902.06.2008 21:46

Etapa 26 : roby29steaua 0 - 3 klaus_e89 ... puncte :X

Etapa 27 : klaus_e89 v alexxx_tzupy

Etapa 28 : danny1ok 2 - 2 klaus_e89 ... egalat in min 90 dintr-o pasa data gresit de mine :(

Etapa 29 : klaus_e89 2 - 1 dumy_wazzy ... dupa cum bine ne-a obisnuit evident ca dumy trebuia sa castige dar eu am avut bulan enorm si astrele au fost contra lui ...

mihai141103.06.2008 07:09

am jucat cu echipa a 2 a bezmetiqule :))

sa nu zici ca iti faci sperante :D?

DannY_103.06.2008 10:32

Ce era sa zici si tu acum,de parca ne-ar interesa pe noi ca ai jucat tu cu rezervele:)).

mihai141103.06.2008 10:52

cu tine am jucat cu titularii ca nu meriti puncte :))

Paradise_Lost03.06.2008 10:53

Etapa 25: nanu_a2008 v laurentiu_state 2 - 4

Etapa 26: laurentiu_state v fifa_for_fun 1 - 0

Etapa 27: cozo1983 v laurentiu_state 1 - 1

Etapa 28: laurentiu_state v ciocanu86 3 - 0

cozo198303.06.2008 12:18

etapa 25:

 

cozo1983 v mihainho_86 ( 2 - 1)

 

etapa 26:

 

f1or_cs v cozo1983 ( 0 - 1)

dumy3l03.06.2008 13:27
Etapa 26 : roby29steaua 0 - 3 klaus_e89 ... puncte :X

Etapa 27 : klaus_e89 v alexxx_tzupy

Etapa 28 : danny1ok v klaus_e89

Etapa 29 : klaus_e89 2 - 1 dumy_wazzy ... dupa cum bine ne-a obisnuit evident ca dumy trebuia sa castige dar eu am avut bulan enorm si astrele au fost contra lui ...

 

 

ai fost de departe cel mai bun batrane asa ca nu mai mintzi lumea

DannY_103.06.2008 13:55

Etapa 26

danny1ok-dummy_wazzy 2-0,merita sa castige...=))

dumy3l03.06.2008 14:55

@danny: lasa ciocu mai subtire. n-ai cautat decat sa faultezi. esti total aiurea

mihai141103.06.2008 16:05

Etapa 26

 

ronaldo0201 v mihai1411 1-3

ronaldo_020103.06.2008 16:12

meci frumos.......bafta Mihai!!

alexxx_tzupy03.06.2008 18:26

Forza TEVEZ! combinat cu W si da formula cashtigatoare :) ba copil urat unde ai vazut u chiu w in meciul ala? cel mai penal de pe tot forumul esti,ai tras 2 suturi la poarta si mai esti si urat.

Bagasei 5 fundasi si vorbesti de fifa....lasa-ne si du-te la un beauty salon.

i0nutz8303.06.2008 19:03

O sa te intrebe ce e aia beauty ;))

ronaldo_020103.06.2008 19:04
:)))
alexxx_tzupy03.06.2008 19:35

beauty e atunci cand esti beat =))

EMPORiO03.06.2008 20:04

etapa 26

 

bezmetiqu - emporio 1-1

Jo1n703.06.2008 20:06

alt jeg.

a dat de 5 ori p sus, i-a intrat una, a jucat si el fifa.

DannY_103.06.2008 20:06

Etapa 25:

alex_tzupy-danny1ok 0-3

i0nutz8303.06.2008 20:18

@tzupy: ala e high ;))

marianb03.06.2008 20:41

etapa 28: marianbolohan v cozo1983 3-2, meci frumos:)

dumy3l03.06.2008 20:54
Forza TEVEZ! combinat cu W si da formula cashtigatoare :) ba copil urat unde ai vazut u chiu w in meciul ala? cel mai penal de pe tot forumul esti,ai tras 2 suturi la poarta si mai esti si urat.

Bagasei 5 fundasi si vorbesti de fifa....lasa-ne si du-te la un beauty salon.

 

 

pffff... alt analfabet. am zis tevez +W (nu cu+w). eshti jalnic

klaus_e8903.06.2008 21:01
alt jeg.

a dat de 5 ori p sus, i-a intrat una, a jucat si el fifa.

 

adevarat ... cu emporio nu prea se poate juca fifa ... e fan cu+w , printre ultimii dependenti de combinatia respectiva ...

 

deh nu se poate padure fara uscaturi ... unii dependenti de cu+w , altii mereu trebuie sa castige dar din diferite ghinioane pierd ...

i0nutz8303.06.2008 21:05

@dumy3l, bezmetiqu: maine pun restrictiile pentru limbaj !

dumy3l03.06.2008 21:14

adica la ce te referi cand zici "restrictii pentru limbaj"?

marianb03.06.2008 21:14

Etapa 25: dumy_wazzy v marianbolohan 0-2

«1151617181922»