FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1171819202122»
DannY_106.06.2008 16:18

Acelasi lucru si in cazul meu ;),trebuia sa fiu aproape de locul unu tinand cont ca Ultrastf a incrucat pe multi,acum sunt pe 3 la distanta apropiata de ceilalti.

klaus_e8906.06.2008 17:00

@ emporio : pana acum nu am auzit pe nimeni sa se planga de jocul meu :) Plaga ce esti !

mihai141106.06.2008 17:06

Etapa 28

 

f1or_cs v mihai1411 2-2

 

spectaculos meci,respect adversarului

EMPORiO06.06.2008 19:13

Mihai vad ca esti p forum , intra si p mess sa jucam meciu`

mihai141106.06.2008 19:29

sunt si pe mess,dar tu faci intentionat cred,cand ies sa joc o etapa,hop si buzz de la tine,cand reintru,nu mai raspunzi

 

Etapa 29

 

mihai1411 v laurentiu_state 1-2,pacat de golul lui bojan :P

Paradise_Lost06.06.2008 19:31

Etapa 29: mihai1411 v laurentiu_state 1 - 2

Etapa 30: laurentiu_state v bezmetiqu_alex 1 - 1

Etapa 31: roby29steaua v laurentiu_state 0 - 3

F1oRinho06.06.2008 19:36

Etapa 29

 

bezmetiqu_alex v f1or_cs 2-1

 

Meci frumos,cu mai mult noroc iesea un egal :)

EMPORiO06.06.2008 19:58

etapa 25

 

Mihai vs emporio 2-1

 

2 goluri bulan clar... faulturi la greu ...

mihai141106.06.2008 19:59

Etapa 25

 

mihai1411 v fifa_emporio 2-1,victorie muncita si meritata,bafta in b,sa nu te mai vedem mult timp prin a emporio ;))

alexxx_tzupy06.06.2008 20:15

et 31 alexxx_tzupy v f1or_cs 5-3

klaus_e8906.06.2008 22:21

:* Mihai

 

Etapa 29 : klaus_e89 3 - 0 ultrastf

Etapa 30 : fifa_emporio v klaus_e89

Etapa 31 : klaus_e89 2 - 0 ronaldo0201 ... meci frumos, 3 puncte muncite din greu ; bafta Ronaldo

branica07.06.2008 04:10

etapa 29

dumy_wazzy v fifa_for_fun 1-0

 

etapa 31

ciocanu86 v fifa_for_fun 0-3 ...

mihai141107.06.2008 07:31

Etapa 30

 

marianbolohan v mihai1411 2-5

 

 

nanu si mihainho va astept sa jucam

marianb07.06.2008 10:09

etapa 31: bezmetiqu_alex v marianbolohan 1-2

Jo1n707.06.2008 10:15

meciul cu bolohan a fost ultimul pentru mine la fifa08 pe fcsteaua.

nu dau vina pe nimeni, da'motivele sunt cunsocute.

mai degraba tastatura mea e de vina pentru ca in meciu cu bolohan nu a mers nici o deposedare :))

s-au strans prea multe.

bft Mihai la locu2 :))

ne vedem la 09(sper).

 

edit: o sa joc ultimele etape sa nu va stric joaca si dupa nu o sa ma mai inscriu

Paradise_Lost07.06.2008 10:17

ce faci frate, te retragi ca ai pierdut campionatul?

In ce hal sufera unii, imi vine si mie sa ma retrag daca numai de asemenea jucatori avem parte. si uite cum se duce naibii clasament si tot, o groaza de meciuri jucate aiurea pt ca sunt useri nesimtzitit care se retrag la sf. campionatului.

marianb07.06.2008 10:33
meciul cu bolohan a fost ultimul pentru mine la fifa08 pe fcsteaua.

nu dau vina pe nimeni, da'motivele sunt cunsocute.

mai degraba tastatura mea e de vina pentru ca in meciu cu bolohan nu a mers nici o deposedare :))

s-au strans prea multe.

bft Mihai la locu2 :))

ne vedem la 09(sper).

pacat

cozo198307.06.2008 11:25

etapa 29: cozo1983 v nanu_a2008 ( 2 - 1 )

 

 

etapa 30: fifa_for_fun v cozo1983 ( 3 - 4)

 

 

etapa 31: dumy_wazzy v cozo1983 ( 1 - 3 )

klaus_e8907.06.2008 12:02
meciul cu bolohan a fost ultimul pentru mine la fifa08 pe fcsteaua.

nu dau vina pe nimeni, da'motivele sunt cunsocute.

mai degraba tastatura mea e de vina pentru ca in meciu cu bolohan nu a mers nici o deposedare :))

s-au strans prea multe.

bft Mihai la locu2 :))

ne vedem la 09(sper).

 

edit: o sa joc ultimele etape sa nu va stric joaca si dupa nu o sa ma mai inscriu

 

si usor usor dispare garda veche :(

i0nutz8307.06.2008 12:13

@paradise: ai grija la limbaj; retragerea lui bezmetiqu nu va afecta in niciun fel desfasurarea campionatului si evident clasamentul final; sper totusi sa se razgandeasca, e unul dintre userii vechi, daca nu chiar foarte vechi, ai campionatului nostru...

mihai141107.06.2008 12:30

daca se retrage si bezmetiqu presimt ca la fifa 2008,nimeni nu va castiga campionatul,o sa imi fie prea usor :)))))

bubutza08.06.2008 07:01

pana apare 2009 poate ajung si eu in prima Liga :whistle: si poate cine stie :))

mihai141108.06.2008 09:16

nanu intra sa jucam

EMPORiO08.06.2008 09:21

etapa 30

 

fifa_emporio vs danny1ok 3-2

marianb08.06.2008 09:32

etapa 26: marianbolohan v nanu_a2008 0-0, restanta

«1171819202122»