Acelasi lucru si in cazul meu
,trebuia sa fiu aproape de locul unu tinand cont ca Ultrastf a incrucat pe multi,acum sunt pe 3 la distanta apropiata de ceilalti.
Acelasi lucru si in cazul meu
,trebuia sa fiu aproape de locul unu tinand cont ca Ultrastf a incrucat pe multi,acum sunt pe 3 la distanta apropiata de ceilalti.
@ emporio : pana acum nu am auzit pe nimeni sa se planga de jocul meu
Plaga ce esti !
Etapa 28
f1or_cs v mihai1411 2-2
spectaculos meci,respect adversarului
Mihai vad ca esti p forum , intra si p mess sa jucam meciu`
sunt si pe mess,dar tu faci intentionat cred,cand ies sa joc o etapa,hop si buzz de la tine,cand reintru,nu mai raspunzi
Etapa 29
mihai1411 v laurentiu_state 1-2,pacat de golul lui bojan ![]()
Etapa 29: mihai1411 v laurentiu_state 1 - 2
Etapa 30: laurentiu_state v bezmetiqu_alex 1 - 1
Etapa 31: roby29steaua v laurentiu_state 0 - 3
Etapa 29
bezmetiqu_alex v f1or_cs 2-1
Meci frumos,cu mai mult noroc iesea un egal ![]()
etapa 25
Mihai vs emporio 2-1
2 goluri bulan clar... faulturi la greu ...
Etapa 25
mihai1411 v fifa_emporio 2-1,victorie muncita si meritata,bafta in b,sa nu te mai vedem mult timp prin a emporio
)
et 31 alexxx_tzupy v f1or_cs 5-3
:* Mihai
Etapa 29 : klaus_e89 3 - 0 ultrastf
Etapa 30 : fifa_emporio v klaus_e89
Etapa 31 : klaus_e89 2 - 0 ronaldo0201 ... meci frumos, 3 puncte muncite din greu ; bafta Ronaldo
etapa 29
dumy_wazzy v fifa_for_fun 1-0
etapa 31
ciocanu86 v fifa_for_fun 0-3 ...
Etapa 30
marianbolohan v mihai1411 2-5
nanu si mihainho va astept sa jucam
etapa 31: bezmetiqu_alex v marianbolohan 1-2
meciul cu bolohan a fost ultimul pentru mine la fifa08 pe fcsteaua.
nu dau vina pe nimeni, da'motivele sunt cunsocute.
mai degraba tastatura mea e de vina pentru ca in meciu cu bolohan nu a mers nici o deposedare ![]()
s-au strans prea multe.
bft Mihai la locu2 ![]()
ne vedem la 09(sper).
edit: o sa joc ultimele etape sa nu va stric joaca si dupa nu o sa ma mai inscriu
ce faci frate, te retragi ca ai pierdut campionatul?
In ce hal sufera unii, imi vine si mie sa ma retrag daca numai de asemenea jucatori avem parte. si uite cum se duce naibii clasament si tot, o groaza de meciuri jucate aiurea pt ca sunt useri nesimtzitit care se retrag la sf. campionatului.
meciul cu bolohan a fost ultimul pentru mine la fifa08 pe fcsteaua.nu dau vina pe nimeni, da'motivele sunt cunsocute.
mai degraba tastatura mea e de vina pentru ca in meciu cu bolohan nu a mers nici o deposedare
s-au strans prea multe.
bft Mihai la locu2
ne vedem la 09(sper).
pacat
etapa 29: cozo1983 v nanu_a2008 ( 2 - 1 )
etapa 30: fifa_for_fun v cozo1983 ( 3 - 4)
etapa 31: dumy_wazzy v cozo1983 ( 1 - 3 )
meciul cu bolohan a fost ultimul pentru mine la fifa08 pe fcsteaua.nu dau vina pe nimeni, da'motivele sunt cunsocute.
mai degraba tastatura mea e de vina pentru ca in meciu cu bolohan nu a mers nici o deposedare
s-au strans prea multe.
bft Mihai la locu2
ne vedem la 09(sper).
edit: o sa joc ultimele etape sa nu va stric joaca si dupa nu o sa ma mai inscriu
si usor usor dispare garda veche ![]()
@paradise: ai grija la limbaj; retragerea lui bezmetiqu nu va afecta in niciun fel desfasurarea campionatului si evident clasamentul final; sper totusi sa se razgandeasca, e unul dintre userii vechi, daca nu chiar foarte vechi, ai campionatului nostru...
daca se retrage si bezmetiqu presimt ca la fifa 2008,nimeni nu va castiga campionatul,o sa imi fie prea usor
)))
pana apare 2009 poate ajung si eu in prima Liga
si poate cine stie ![]()
nanu intra sa jucam
etapa 30
fifa_emporio vs danny1ok 3-2
etapa 26: marianbolohan v nanu_a2008 0-0, restanta