iti voi scoate ignore cand vom avea etapa si atunci nu vom discuta decat strict legat de fifa ... la revedereIgnore-ul o sa mai asteptzi pana sa-l scotzi, sezonul viitor vei activa in B
sper sa nu ...
iti voi scoate ignore cand vom avea etapa si atunci nu vom discuta decat strict legat de fifa ... la revedereIgnore-ul o sa mai asteptzi pana sa-l scotzi, sezonul viitor vei activa in B
sper sa nu ...
etapa 32: cozo1983 - ciocanu ( 3 - 0 )
etapa 33: mihai1411 v cozo1983 ( 2 - 3 )
etapa 34: cozo1983 v bezmetiqu_alex ( 1 - 1 )
Etapa 32 : mihainho_86 2 - 3 klaus_e89
Etapa 33 : klaus_e89 2 - 1 f1or_cs
Etapa 34 : laurentiu_state 2 - 2 klaus_e89
sper ca m-am salvat si merg la baraj ...
etapa 33
Ronaldo vs emporio 1-0
dap....asa se incheie inca un sezon....bafta tuturor !!!HAI Romania!!
Etapa 32
f1or_cs-danny1ok 0-3
et 34 nanu_a2008 v alexxx_tzupy 0-2
Etapa 33:
danny1ok-laurentiu_state 3-0
alexxx_tzupy, sa intri sa jucam, ca te tot caut de 2 zile
etapa 33
bezmetiqu_alex v fifa_for_fun 1-0 .. urat m`a batut copilasu` asta...ca si in tur ...sper sa fiu macar la baraj sa mai am o sansa pt A ![]()
bft in B.
bft in B.
mai poti sa zici ceva .... ca dak incep sa zic ... pana maine ma cert cu el ... asa ca .. hai pa ca nici sezonu` asta nu ai obtinut nimic ....
se si retrage cu capul plecat ![]()
Chiar trebuie sa repet ca nu am dat de alexx tzupy????????????
sper sa se ia decizia corecta
l-am cautat si azi toata ziua... si nimic
nu trebuie neaparat sa repeti ... ceri 3-0 la MV si gata .... spui ca nu a dat nici un semn ...
Ok, cer 3-0 la masa verde. - daca nu apare pana ma culc
nu dau de nanu, cer masa verde ca vad ca se poarta.
pt klaus asa, cu toate ca nimeni din camp asta nu merita nimic.
joint (10.06.2008 20:39:44): esti?
joint (10.06.2008 20:39:48): avem etapa
Nedelcu Narcis (10.06.2008 20:39:57): in 10min?
joint (10.06.2008 20:40:00): ok dai buzz
Nedelcu Narcis (10.06.2008 20:40:08): ca
joint (10.06.2008 20:57:43): joci sau nu?
Nedelcu Narcis (10.06.2008 20:57:49): ****************
Nedelcu Narcis (10.06.2008 20:58:08): 2sec
joint (10.06.2008 21:01:15): hai ba ca nu am toata ziua la dispozitie
joint (10.06.2008 21:01:16): joci
joint (10.06.2008 21:01:17): da sau nu
joint (10.06.2008 21:01:20): e simplu
Nedelcu Narcis (10.06.2008 21:01:32): putin mai trz nu poti?
joint (10.06.2008 21:01:46): nu pot frate eu vin seara acasa si nu am cand sa joc
joint (10.06.2008 21:01:49): dupac ca abea n prindem
joint (10.06.2008 21:01:53): mai si amani
nu a mai zis nimic dupa.
azi:
joint (11.06.2008 20:22:24): esti ma in p*** mea?
V-am mai zis de n ori.. Nu mai postati ip-uri pe forum, date personale, fotografii, etc. Din pacate, voi fi nevoit sa iau o decizie si in cazul de fata... Editat de i0nutz83
cand ma cauti ma?2 min cat stai tu pe net sau ce?mi ai lasat off..ca sa jucam nu stiu cand,pana in 3,doar azi si alte 2 conditii.Eu ajung seara acasa dupa 7...cand tu dormi
meciul cu bolohan a fost ultimul pentru mine la fifa08 pe fcsteaua.nu dau vina pe nimeni, da'motivele sunt cunsocute.
mai degraba tastatura mea e de vina pentru ca in meciu cu bolohan nu a mers nici o deposedare
s-au strans prea multe.
bft Mihai la locu2
ne vedem la 09(sper).
edit: o sa joc ultimele etape sa nu va stric joaca si dupa nu o sa ma mai inscriu
Mai ramai, avem niste distractie planificata !
et 32 laurentiu_state v alexxx_tzupy 1-3
cu bolohan nu am reusit sa joc.
Nici eu...
klaus si bezmetiq se iubesc la infinit :X
Mai zi o data bezmetiqu .... Bft in B ... hai, vreau sa te aud ![]()
bafta la baraj batrane dummy