FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«119202122»
klaus_e8910.06.2008 18:31
iti voi scoate ignore cand vom avea etapa si atunci nu vom discuta decat strict legat de fifa ... la revedere

Ignore-ul o sa mai asteptzi pana sa-l scotzi, sezonul viitor vei activa in B

sper sa nu ...

cozo198310.06.2008 18:34

etapa 32: cozo1983 - ciocanu ( 3 - 0 )

 

 

 

etapa 33: mihai1411 v cozo1983 ( 2 - 3 )

 

 

 

etapa 34: cozo1983 v bezmetiqu_alex ( 1 - 1 )

klaus_e8910.06.2008 19:14

Etapa 32 : mihainho_86 2 - 3 klaus_e89

Etapa 33 : klaus_e89 2 - 1 f1or_cs

Etapa 34 : laurentiu_state 2 - 2 klaus_e89

 

sper ca m-am salvat si merg la baraj ...

EMPORiO10.06.2008 20:38

etapa 33

 

Ronaldo vs emporio 1-0

ronaldo_020110.06.2008 20:38

dap....asa se incheie inca un sezon....bafta tuturor !!!HAI Romania!!

DannY_110.06.2008 20:42

Etapa 32

f1or_cs-danny1ok 0-3

alexxx_tzupy10.06.2008 20:45

et 34 nanu_a2008 v alexxx_tzupy 0-2

DannY_110.06.2008 21:51

Etapa 33:

danny1ok-laurentiu_state 3-0

Paradise_Lost10.06.2008 21:51

alexxx_tzupy, sa intri sa jucam, ca te tot caut de 2 zile

branica11.06.2008 17:32

etapa 33

bezmetiqu_alex v fifa_for_fun 1-0 .. urat m`a batut copilasu` asta...ca si in tur ...sper sa fiu macar la baraj sa mai am o sansa pt A ;)

Jo1n711.06.2008 17:37

bft in B.

branica11.06.2008 17:46
bft in B.

 

 

mai poti sa zici ceva .... ca dak incep sa zic ... pana maine ma cert cu el ... asa ca .. hai pa ca nici sezonu` asta nu ai obtinut nimic ....

mihai141111.06.2008 18:00

se si retrage cu capul plecat :)

Paradise_Lost11.06.2008 18:05

Chiar trebuie sa repet ca nu am dat de alexx tzupy????????????

sper sa se ia decizia corecta

l-am cautat si azi toata ziua... si nimic

branica11.06.2008 18:07

nu trebuie neaparat sa repeti ... ceri 3-0 la MV si gata .... spui ca nu a dat nici un semn ...

Paradise_Lost11.06.2008 18:41

Ok, cer 3-0 la masa verde. - daca nu apare pana ma culc

Jo1n711.06.2008 19:08

nu dau de nanu, cer masa verde ca vad ca se poarta.

pt klaus asa, cu toate ca nimeni din camp asta nu merita nimic.

 

joint (10.06.2008 20:39:44): esti?

joint (10.06.2008 20:39:48): avem etapa

Nedelcu Narcis (10.06.2008 20:39:57): in 10min?

joint (10.06.2008 20:40:00): ok dai buzz

Nedelcu Narcis (10.06.2008 20:40:08): ca

joint (10.06.2008 20:57:43): joci sau nu?

Nedelcu Narcis (10.06.2008 20:57:49): ****************

Nedelcu Narcis (10.06.2008 20:58:08): 2sec

joint (10.06.2008 21:01:15): hai ba ca nu am toata ziua la dispozitie

joint (10.06.2008 21:01:16): joci

joint (10.06.2008 21:01:17): da sau nu

joint (10.06.2008 21:01:20): e simplu

Nedelcu Narcis (10.06.2008 21:01:32): putin mai trz nu poti?

joint (10.06.2008 21:01:46): nu pot frate eu vin seara acasa si nu am cand sa joc

joint (10.06.2008 21:01:49): dupac ca abea n prindem

joint (10.06.2008 21:01:53): mai si amani

 

nu a mai zis nimic dupa.

 

azi:

joint (11.06.2008 20:22:24): esti ma in p*** mea?

 

V-am mai zis de n ori.. Nu mai postati ip-uri pe forum, date personale, fotografii, etc. Din pacate, voi fi nevoit sa iau o decizie si in cazul de fata... Editat de i0nutz83

alexxx_tzupy11.06.2008 19:13

cand ma cauti ma?2 min cat stai tu pe net sau ce?mi ai lasat off..ca sa jucam nu stiu cand,pana in 3,doar azi si alte 2 conditii.Eu ajung seara acasa dupa 7...cand tu dormi

blindica11.06.2008 19:58
meciul cu bolohan a fost ultimul pentru mine la fifa08 pe fcsteaua.

nu dau vina pe nimeni, da'motivele sunt cunsocute.

mai degraba tastatura mea e de vina pentru ca in meciu cu bolohan nu a mers nici o deposedare :))

s-au strans prea multe.

bft Mihai la locu2 :))

ne vedem la 09(sper).

 

edit: o sa joc ultimele etape sa nu va stric joaca si dupa nu o sa ma mai inscriu

 

Mai ramai, avem niste distractie planificata !

 

alexxx_tzupy11.06.2008 20:01

et 32 laurentiu_state v alexxx_tzupy 1-3

cu bolohan nu am reusit sa joc.

DannY_111.06.2008 20:57

Nici eu...

klaus_e8911.06.2008 21:52

klaus si bezmetiq se iubesc la infinit :X

i0nutz8312.06.2008 09:33

Clasament final:

 

Mihai1411 - campion

 

dumy_wazzy, klaus_e89 - la baraj

 

nanu_a2008 in B

 

* Ultimele doua meciuri ale lui bolohan le-am omologat cu 0-3;

untitled.png

branica12.06.2008 09:35

Mai zi o data bezmetiqu .... Bft in B ... hai, vreau sa te aud :))

klaus_e8912.06.2008 09:43

bafta la baraj batrane dummy

«119202122»