FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«11819202122»
ronaldo_020108.06.2008 13:39

am fost plecat 3 zile ....

alexxx_tzupy08.06.2008 14:20

et 29 alexxx_tzupy v ronaldo0201 1-0

DannY_108.06.2008 14:40

eTAPA 30

ronaldo0201-danny1ok 1-2

nu dau de mihainho

alexxx_tzupy08.06.2008 15:34

nici eu

mihai141108.06.2008 15:44

mihainho e plecat din localitate vine luni,am vb vineri cu el,eu nu dau de nanu

EMPORiO08.06.2008 17:24

etapa 30

 

klaus_e89 vs fifa_emporio 1-3

klaus_e8908.06.2008 17:26

Etapa 29 : klaus_e89 3 - 0 ultrastf

Etapa 30 : fifa_emporio 3 - 1 klaus_e89 ... 2 goluri din chiu+w ; plaga diviziei A

Etapa 31 : klaus_e89 2 - 0 ronaldo0201 ... meci frumos, 3 puncte muncite din greu ; bafta Ronaldo

ronaldo_020108.06.2008 18:26

ms klaus.....ai meritat punctele......

i0nutz8309.06.2008 08:17

Clasament, ultimele etape postate:

 

* Am omologat cu 0-3 meciul, respectiv meciurile lui nanu si mihainho; a fost postat destul de clar ca in ultimele etape nu se accepta amanari; cum pana la termenul - limita cei doi nu s-au prezentat sa isi joace meciurile, solutia cea mai potrivita este "masa verde";

* Altfel, pentru a nu crea discutii inutile, sistemul de promovare - retrogradare va ramane cel prevazut in regulament: ultimele 4 din A merg in B, iar locurile 13-14 la baraj cu 5-6 din B;

untitled.png

branica09.06.2008 10:49

etapa 34

fifa_for_fun v roby29steaua 3-0 ... Nu stiu ce rost avea :))

ronaldo_020109.06.2008 12:34

Etapa 32

 

ronaldo0201 v ultrastf 3-0

klaus_e8909.06.2008 14:45

Etapa 32 : mihainho_86 vs klaus_e89

Etapa 33 : klaus_e89 vs f1or_cs

Etapa 34 : laurentiu_state 2 - 2 klaus_e89

 

@Ronaldo :*

Paradise_Lost09.06.2008 15:31

Klaus Claudiu (09.06.2008 17:33:40): NU TE SUFAR

Klaus Claudiu (09.06.2008 17:33:45): ***************

Klaus Claudiu (09.06.2008 17:34:07): duten **** ***** de sclav obosit .... asa ca esti rocker si sunt anti ROCK EU :D nu suport rockerii

 

Nu vreau sa fie penalizat, chiar insist sa nu fie. Dar as vrea sa vada unii cam ce useri avem. Conflictul a pornit de la te miri ce. Whatever. Nu i-am adresat injurii.

 

Repet. VA ROG SA NU APLICATZI SANCTIUNI, a fost o discutzie personala sa zicem, dar in locul lui Klaudiu, as mai medita in privintza vocabularului de maidan. Asta e strict pt klaudiu, nu pt moderatori.

 

editat de moderatori

klaus_e8909.06.2008 15:48

ce relevanta are postul tau daca nu are treaba cu moderatorii ?

 

am avut eu o altercatie cu 1 tip care semana cu tine si de aici si reactia mea ... n-am nimic cu rockerii in general, dar cu tine am :) uite'asa ... nici o legatura cu FC Steaua ... nu te-am injurat pe forum si nici din cauza unui conflict legat de FCS drept urmare postul tau este total inutil si cred ca va fi tratat ca atare ... in general sunt o fire pasnica, calma si echilibrata, dar tu imi trezesti amintiri neplacute ...

 

iti voi scoate ignore cand vom avea etapa si atunci nu vom discuta decat strict legat de fifa ... la revedere

i0nutz8309.06.2008 19:02

@paradise: cred ca puteai limita toata treaba la un dialog privat; chiar nu vad rostul acestui post aici, in conditiile in care discutia voastra nu are nicio treaba cu jocul sau campionatul; multumesc !

EMPORiO09.06.2008 19:59

etapa 34

 

mihainho - emporio 2-1

 

etapa 32

 

fifa_emporio vs dummy_wazzy 2-0

 

 

Ronaldo, te astept sa ne jucam etapa!

 

 

dumy3l10.06.2008 12:10

etapa 34

 

dumy_wazzy vs ronaldo_0201 3-1...sper sa fie cele 3 puncte care ma salveaza

ronaldo_020110.06.2008 12:31

emporio te astept sa ne jucam meciul.....dupa 4 sunt liber...

klaus_e8910.06.2008 13:05

nu reusesc sa dau de fior ...

Paradise_Lost10.06.2008 13:15
iti voi scoate ignore cand vom avea etapa si atunci nu vom discuta decat strict legat de fifa ... la revedere

Ignore-ul o sa mai asteptzi pana sa-l scotzi, sezonul viitor vei activa in B

 

mihai141110.06.2008 14:24

Etapa 32

 

fifa_for_fun v mihai1411 3-2

 

 

 

 

Etapa 34, ultima

 

ciocanu86 v mihai1411 0-3

 

de cozo nu dau

 

 

branica10.06.2008 14:25

etapa 32

fifa_for_fun v mihai1411 3-2 ... Frumos meci ....

dumy3l10.06.2008 15:50
:)) frumos meci
mihai141110.06.2008 18:12

Etapa 33

 

mihai1411 v cozo1983 2-3 ;)) frumos meci 11 m ratat in min 90 :D

 

Jo1n710.06.2008 18:13

ba da mai pierzi multe? :))

«11819202122»