am fost plecat 3 zile ....
am fost plecat 3 zile ....
et 29 alexxx_tzupy v ronaldo0201 1-0
eTAPA 30
ronaldo0201-danny1ok 1-2
nu dau de mihainho
nici eu
mihainho e plecat din localitate vine luni,am vb vineri cu el,eu nu dau de nanu
etapa 30
klaus_e89 vs fifa_emporio 1-3
Etapa 29 : klaus_e89 3 - 0 ultrastf
Etapa 30 : fifa_emporio 3 - 1 klaus_e89 ... 2 goluri din chiu+w ; plaga diviziei A
Etapa 31 : klaus_e89 2 - 0 ronaldo0201 ... meci frumos, 3 puncte muncite din greu ; bafta Ronaldo
ms klaus.....ai meritat punctele......
Clasament, ultimele etape postate:
* Am omologat cu 0-3 meciul, respectiv meciurile lui nanu si mihainho; a fost postat destul de clar ca in ultimele etape nu se accepta amanari; cum pana la termenul - limita cei doi nu s-au prezentat sa isi joace meciurile, solutia cea mai potrivita este "masa verde";
* Altfel, pentru a nu crea discutii inutile, sistemul de promovare - retrogradare va ramane cel prevazut in regulament: ultimele 4 din A merg in B, iar locurile 13-14 la baraj cu 5-6 din B;
etapa 34
fifa_for_fun v roby29steaua 3-0 ... Nu stiu ce rost avea ![]()
Etapa 32
ronaldo0201 v ultrastf 3-0
Etapa 32 : mihainho_86 vs klaus_e89
Etapa 33 : klaus_e89 vs f1or_cs
Etapa 34 : laurentiu_state 2 - 2 klaus_e89
@Ronaldo :*
Klaus Claudiu (09.06.2008 17:33:40): NU TE SUFAR
Klaus Claudiu (09.06.2008 17:33:45): ***************
Klaus Claudiu (09.06.2008 17:34:07): duten **** ***** de sclav obosit .... asa ca esti rocker si sunt anti ROCK EU
nu suport rockerii
Nu vreau sa fie penalizat, chiar insist sa nu fie. Dar as vrea sa vada unii cam ce useri avem. Conflictul a pornit de la te miri ce. Whatever. Nu i-am adresat injurii.
Repet. VA ROG SA NU APLICATZI SANCTIUNI, a fost o discutzie personala sa zicem, dar in locul lui Klaudiu, as mai medita in privintza vocabularului de maidan. Asta e strict pt klaudiu, nu pt moderatori.
editat de moderatori
ce relevanta are postul tau daca nu are treaba cu moderatorii ?
am avut eu o altercatie cu 1 tip care semana cu tine si de aici si reactia mea ... n-am nimic cu rockerii in general, dar cu tine am
uite'asa ... nici o legatura cu FC Steaua ... nu te-am injurat pe forum si nici din cauza unui conflict legat de FCS drept urmare postul tau este total inutil si cred ca va fi tratat ca atare ... in general sunt o fire pasnica, calma si echilibrata, dar tu imi trezesti amintiri neplacute ...
iti voi scoate ignore cand vom avea etapa si atunci nu vom discuta decat strict legat de fifa ... la revedere
@paradise: cred ca puteai limita toata treaba la un dialog privat; chiar nu vad rostul acestui post aici, in conditiile in care discutia voastra nu are nicio treaba cu jocul sau campionatul; multumesc !
etapa 34
mihainho - emporio 2-1
etapa 32
fifa_emporio vs dummy_wazzy 2-0
Ronaldo, te astept sa ne jucam etapa!
etapa 34
dumy_wazzy vs ronaldo_0201 3-1...sper sa fie cele 3 puncte care ma salveaza
emporio te astept sa ne jucam meciul.....dupa 4 sunt liber...
nu reusesc sa dau de fior ...
iti voi scoate ignore cand vom avea etapa si atunci nu vom discuta decat strict legat de fifa ... la revedere
Ignore-ul o sa mai asteptzi pana sa-l scotzi, sezonul viitor vei activa in B
Etapa 32
fifa_for_fun v mihai1411 3-2
Etapa 34, ultima
ciocanu86 v mihai1411 0-3
de cozo nu dau
etapa 32
fifa_for_fun v mihai1411 3-2 ... Frumos meci ....
Etapa 33
mihai1411 v cozo1983 2-3
) frumos meci 11 m ratat in min 90 ![]()
ba da mai pierzi multe? ![]()