FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1161718192022»
F1oRinho04.06.2008 08:22

Etapa 25

 

fifa_for_fun v f1or_cs 2-2

EMPORiO04.06.2008 09:50
alt jeg.

a dat de 5 ori p sus, i-a intrat una, a jucat si el fifa.

 

 

bezmetiqu_alex (6/3/2008 12:53:54 PM): joaca ma fifa bagamias ****-n gura ta

bezmetiqu_alex (6/3/2008 12:36:00 PM): e na?

bezmetiqu_alex (6/3/2008 12:36:03 PM): sa morti tu?

 

 

ceva masuri?

i0nutz8304.06.2008 09:57

Pauza 3 zile dumy3l, bezmetiqu pentru limbaj necorespunzator.

ultrastf04.06.2008 11:50

Mie mi-au aruncat astia cu brichete pe teren. =)) Bafta mai departe la astia cu obrazul fin :)

marianb04.06.2008 11:51

etapa 27: fifa_for_fun v marianbolohan 1-1

DannY_104.06.2008 15:36

Etapa 18

danny1ok-nanu_a2008 1-0

mihai141104.06.2008 16:08

acum ma intelegi bezmetiqule cand ziceam ce ziceam de emporio ?

klaus_e8904.06.2008 16:29

sustin campania EMPORIO IN B

i0nutz8304.06.2008 16:36

... poate o sa fie pe cale naturala ;))

marianb04.06.2008 18:19

etapa 26: marianbolohan v nanu_a2008, amanare

EMPORiO04.06.2008 19:42

klaus taci drq din gura ca si u joci cu cu+w ;) cred ca ai si spart tastatura in meciu nostru =))

 

 

etapa 28

 

tzuppy vs emporio 0-0

mihai141104.06.2008 21:30

cer amanari am probleme la retea cu ratonii la care a vandut danutz reteaua,sper sa joc pana vineri,daca nu ionute baga niste amanari

 

ps:luni sunt acolo unde ne-am intalnit noi la meci,am masa daca vrei sa vezi tricolorii si sa mergi la universitate :D

i0nutz8305.06.2008 09:28

mi`am luat aseara fular din omv, 24,99 ;))

 

bagasera si niste camioane misto, de jucarie, da' scumpe ;)

Nedelcu Narcis05.06.2008 19:51

etapa 28 nanu_a2008 v fifa_for_fun 1-0

Nedelcu Narcis05.06.2008 20:22

restanta etapa 24 f1or_cs v nanu_a2008 0-1

klaus_e8905.06.2008 20:27
klaus taci drq din gura ca si u joci cu cu+w ;) cred ca ai si spart tastatura in meciu nostru =))

 

 

etapa 28

 

tzuppy vs emporio 0-0

 

prietene nu ti se pare normal sa folosesc si eu atata timp cat tu abuzezi ? te-am lasat sa dai de vro 4-5 ori si pe urma am inceput sa folosesc si eu ... mi se pare logic :)

 

EMPORIO printre ultimele bube negre din Liga I

Nedelcu Narcis05.06.2008 21:07

etapa 27 dumy_wazzy v nanu_a2008 1-3

 

 

etapa 25 nanu_a2008 v laurentiu_state 2-4

branica05.06.2008 21:23

etapa 26

laurentiu_state v fifa_for_fun 1-0 ... retrogradez .... si nu cred ca merit :(

EMPORiO06.06.2008 11:53
klaus taci drq din gura ca si u joci cu cu+w ;) cred ca ai si spart tastatura in meciu nostru =))

 

 

etapa 28

 

tzuppy vs emporio 0-0

 

prietene nu ti se pare normal sa folosesc si eu atata timp cat tu abuzezi ? te-am lasat sa dai de vro 4-5 ori si pe urma am inceput sa folosesc si eu ... mi se pare logic :)

 

EMPORIO printre ultimele bube negre din Liga I

 

pacat ca si tu te aflii printre ele ...

mihai141106.06.2008 11:59

intrii sa jucam si noi emporio,etapa mea cu mihainho,sa o amani in contul lui am vb cu el si a fost de acord

i0nutz8306.06.2008 14:27

Si noi de unde stim ca a fost de acord ?

 

*bezmetiqu - mihainho86 0-0

mihai141106.06.2008 14:55

mihai1411:pana la 2:30 e timp sa jucam oricum

mihainho_86: n-ammcand sa joc...

mihainho_86: amana in contu meu na

alexxx_tzupy06.06.2008 15:05

et 26 klaus_e89 v alexxx_tzupy 0-2

i0nutz8306.06.2008 15:51

Clasament, etape:

 

Propun sa ajustam cu 1 numarul oamenilor care vor da baraj, din cauza retragerilor/excluderilor.

4 vor merge direct in B - practic 1 singur jucator activ - si, ma gandesc, 3 la baraj cu locurile 5-6-7 din Divizia B.

 

IN ULTIMELE 6 ETAPE NU SE PERMIT AMANARI !

untitled.png

Paradise_Lost06.06.2008 15:54

ce clasament mincinos, am picat pe 6 din cauza lui ultrastf, mi s-a luat si din golaveraj (10 - 1), si aveam oricum 2 victorii cu el

«1161718192022»