Etapa 25
fifa_for_fun v f1or_cs 2-2
Etapa 25
fifa_for_fun v f1or_cs 2-2
alt jeg.a dat de 5 ori p sus, i-a intrat una, a jucat si el fifa.
bezmetiqu_alex (6/3/2008 12:53:54 PM): joaca ma fifa bagamias ****-n gura ta
bezmetiqu_alex (6/3/2008 12:36:00 PM): e na?
bezmetiqu_alex (6/3/2008 12:36:03 PM): sa morti tu?
ceva masuri?
Pauza 3 zile dumy3l, bezmetiqu pentru limbaj necorespunzator.
Mie mi-au aruncat astia cu brichete pe teren. =)) Bafta mai departe la astia cu obrazul fin ![]()
etapa 27: fifa_for_fun v marianbolohan 1-1
Etapa 18
danny1ok-nanu_a2008 1-0
acum ma intelegi bezmetiqule cand ziceam ce ziceam de emporio ?
sustin campania EMPORIO IN B
... poate o sa fie pe cale naturala
)
etapa 26: marianbolohan v nanu_a2008, amanare
klaus taci drq din gura ca si u joci cu cu+w
cred ca ai si spart tastatura in meciu nostru =))
etapa 28
tzuppy vs emporio 0-0
cer amanari am probleme la retea cu ratonii la care a vandut danutz reteaua,sper sa joc pana vineri,daca nu ionute baga niste amanari
ps:luni sunt acolo unde ne-am intalnit noi la meci,am masa daca vrei sa vezi tricolorii si sa mergi la universitate ![]()
mi`am luat aseara fular din omv, 24,99
)
bagasera si niste camioane misto, de jucarie, da' scumpe ![]()
etapa 28 nanu_a2008 v fifa_for_fun 1-0
restanta etapa 24 f1or_cs v nanu_a2008 0-1
klaus taci drq din gura ca si u joci cu cu+wcred ca ai si spart tastatura in meciu nostru =))
etapa 28
tzuppy vs emporio 0-0
prietene nu ti se pare normal sa folosesc si eu atata timp cat tu abuzezi ? te-am lasat sa dai de vro 4-5 ori si pe urma am inceput sa folosesc si eu ... mi se pare logic ![]()
EMPORIO printre ultimele bube negre din Liga I
etapa 27 dumy_wazzy v nanu_a2008 1-3
etapa 25 nanu_a2008 v laurentiu_state 2-4
etapa 26
laurentiu_state v fifa_for_fun 1-0 ... retrogradez .... si nu cred ca merit ![]()
klaus taci drq din gura ca si u joci cu cu+wcred ca ai si spart tastatura in meciu nostru =))
etapa 28
tzuppy vs emporio 0-0
prietene nu ti se pare normal sa folosesc si eu atata timp cat tu abuzezi ? te-am lasat sa dai de vro 4-5 ori si pe urma am inceput sa folosesc si eu ... mi se pare logic
EMPORIO printre ultimele bube negre din Liga I
pacat ca si tu te aflii printre ele ...
intrii sa jucam si noi emporio,etapa mea cu mihainho,sa o amani in contul lui am vb cu el si a fost de acord
Si noi de unde stim ca a fost de acord ?
*bezmetiqu - mihainho86 0-0
mihai1411:pana la 2:30 e timp sa jucam oricum
mihainho_86: n-ammcand sa joc...
mihainho_86: amana in contu meu na
et 26 klaus_e89 v alexxx_tzupy 0-2
ce clasament mincinos, am picat pe 6 din cauza lui ultrastf, mi s-a luat si din golaveraj (10 - 1), si aveam oricum 2 victorii cu el