FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1202122»
dumy3l12.06.2008 09:47

ms la fel batrane >:D<...

 

 

PS: am depistat o eroare. mihainho are 3 etape anulate, in consecintza -9p. la penultima actualizare a clasamentului el avea 38 puncte iar in ultima serie de etape a acumulat inca 6 puncte. Cu un total de 44 puncte a trecut in fatza mea in ierarhia clasamentului. insa ce ma mira pe mine este un singur lucru: de ce nu i s-au scazut 9 puncte pt alea 3 etape anulate? daca s-ar aplica regulamentul mihainho ar juca baraj in locul meu. deci?

klaus_e8912.06.2008 10:15

din cate stiu eu mihainho nu a avut etape anulate ci pierdute la masa verde ...

i0nutz8312.06.2008 10:17

Mihainho nu are nici macar un singur meci anulat, prin urmare niciun punct de penalizare. Ce credeai tu probabil ca sunt anulari - marcate prin | in dreptul respectivului user in topicul cu programul sezonului - sunt meciuri pierdute prin neprezentare. Deci, ca tot ramasesesi tu la "deci", ceea ce ai depistat nu este nicidecum o eroare.

mihai141112.06.2008 10:30
Clasament final:

 

Mihai1411 - campion

 

 

 

iar am marcat peste 100 de goluri,cand incep alegerile echipelor sa ma treci ionute tot cu Barcelona ;)) ca sa inceapa sa aleaga locul 2 :P

marianb12.06.2008 10:48

sry dar nu am putut juca, aseara nu am avut net de la furtuna, dar ati fi putu intra si voi mai inainte nu in ultima zi ca unii mai si munceste:P

Paradise_Lost12.06.2008 11:00

Am avut cel mai dezastruos final de camp. posibil. asta e. Bun si locul 7.

Ne revedem dupa vacanta.

Hai Romania, hai acasa :)

fular-campionii

dumy3l12.06.2008 11:15
Mihainho nu are nici macar un singur meci anulat, prin urmare niciun punct de penalizare. Ce credeai tu probabil ca sunt anulari - marcate prin | in dreptul respectivului user in topicul cu programul sezonului - sunt meciuri pierdute prin neprezentare. Deci, ca tot ramasesesi tu la "deci", ceea ce ai depistat nu este nicidecum o eroare.

 

ok

i0nutz8312.06.2008 13:34

@dumy3l: Ma bucur ca te-am putut lamuri !

dumy3l12.06.2008 13:50

si eu sunt multumit de raspunsul tau

 

PS: cine cu cine joaca la baraj?:)

i0nutz8312.06.2008 14:39

Meciurile de baraj vor fi postate sambata, 14 iunie.

EMPORiO14.06.2008 16:43

i0nutz, eu maine plec din tara si vin pe 25, pe ce data se aleg echipele?

i0nutz8314.06.2008 20:13

In principiu nu se aleg pana atunci, ca e campionatul :) Dar poti sa lasi o vorba la mine sau cui vrei tu, 2-3 echipe preferate..si vedem noi..

Sergyu1615.06.2008 09:01

Ioane cand se posteaza barajele??? Ca era vorba sa se afiseze ieri ... Eu maine plec vreo 5 zile de acasa si as vrea sa joc pana atunci...

ronaldo_020120.06.2008 16:36

ionut nu dai drumu la alegerea echipelor????

i0nutz8320.06.2008 18:27

Ba da, dar maine - poimaine.

Sergyu1623.06.2008 09:37

Se da azi drumul la alegerea echipelor???

«1202122»