Etapa 22
ronaldo0201 v nanu_a2008 2-1 bafta nanu!!
Etapa 22
ronaldo0201 v nanu_a2008 2-1 bafta nanu!!
Etapa 21
mihai1411 v alexxx_tzupy 1-3,echipa a 2 a a barcelonei nu a facut fata lui Ronaldo
)
nanule te astept maine sau poate asta seara sa ne jucam etapa ...
etapa 20: fifa_emporio v marianbolohan 0-3, restanta
Etapa23:
dumy_wazzy v laurentiu_state 4 - 2... superb meciul. BFT laur mai departe!
etapa 23 nanu_a2008 v mihainho_86 1-0
etapa 21
nanu vs emporio 0-2 , restanta
etapa 24
ciocanu - empoio 0-3
daca nu apuc sa joc cu klaus cer amanare
restanta et 17 nanu_a2008 v alexxx_tzupy 1-5
Etapa 23
mihai1411 v klaus_e89 1-1,gol bojan in min 90
,bafta klaus,ai jucat bine in noua formula
)
ai creat un monstru
bafta la event
nu ma gasesc deloc cu NaNU . .. nush .. aman daca nu jucam
Cer amanare cu dumy si cu nanu.
Cer amanare cu Nanu in caz ca nu ne sincronizam.
etapa 21
dumy_wazzy v f1or_cs 1-0... m-a dominat insa trebuia sa cashtig meciul acesta ![]()
PS: aman cu alexxx_tzupy
Restanta
etapa 20 ultrastf v nanu_a2008 1-1
nu m-am sincronizat cu alexxx_tzupy. o sa incerc sa-l caut azi si sa jucam etapa
@ si la Brasov e clara situatia.... ![]()
Etapa 25
ciocanu86 v ronaldo0201 0-3
Etapa 28
roby29steaua v ronaldo_0201 0-3
oops
Mihai "15pcte avans" c faci tata?
)
et27
bezmetiqu_alex v ronaldo0201 1 0
oopsMihai "15pcte avans" c faci tata?
)
et27
bezmetiqu_alex v ronaldo0201 1 0
da........ai avut o sclipire.....in rest no comment frumos meci.......a dominat fair-playul cu 3-0:))
da..respect
omu a dat qw a scapat singur da' s-a oprit din bun simt.
le-a dat cu "boasele" peste fata la toti care joaca p sus ![]()
et 24 alexxx_tzupy v dumy_wazzy 4-0
et 27 alexxx_tzupy v ultrastf 4-1
Forza TEVEZ! combinat cu W si da formula cashtigatoare ![]()
Etapa 28:
ultrastf-danny1ok 1-3....Bafta Ultras