FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1141516171822»
ronaldo_020131.05.2008 15:40

Etapa 22

 

 

ronaldo0201 v nanu_a2008 2-1 bafta nanu!!

mihai141131.05.2008 17:32

Etapa 21

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 1-3,echipa a 2 a a barcelonei nu a facut fata lui Ronaldo ;))

EMPORiO31.05.2008 19:39

nanule te astept maine sau poate asta seara sa ne jucam etapa ...

marianb31.05.2008 20:21

etapa 20: fifa_emporio v marianbolohan 0-3, restanta

dumy3l01.06.2008 08:11

Etapa23:

dumy_wazzy v laurentiu_state 4 - 2... superb meciul. BFT laur mai departe!

Nedelcu Narcis01.06.2008 09:57

etapa 23 nanu_a2008 v mihainho_86 1-0

EMPORiO01.06.2008 10:23

etapa 21

 

nanu vs emporio 0-2 , restanta

 

etapa 24

 

ciocanu - empoio 0-3

mihai141101.06.2008 10:36

daca nu apuc sa joc cu klaus cer amanare

alexxx_tzupy01.06.2008 10:43

restanta et 17 nanu_a2008 v alexxx_tzupy 1-5

mihai141101.06.2008 14:50

Etapa 23

 

mihai1411 v klaus_e89 1-1,gol bojan in min 90 :P,bafta klaus,ai jucat bine in noua formula ;))

klaus_e8901.06.2008 14:58

ai creat un monstru :)) bafta la event

ultrastf01.06.2008 16:03

nu ma gasesc deloc cu NaNU . .. nush .. aman daca nu jucam

F1oRinho01.06.2008 18:13

Cer amanare cu dumy si cu nanu.

DannY_101.06.2008 18:17

Cer amanare cu Nanu in caz ca nu ne sincronizam.

dumy3l01.06.2008 18:49

etapa 21

dumy_wazzy v f1or_cs 1-0... m-a dominat insa trebuia sa cashtig meciul acesta :)

 

 

PS: aman cu alexxx_tzupy

ultrastf01.06.2008 21:29

Restanta

 

etapa 20 ultrastf v nanu_a2008 1-1

dumy3l02.06.2008 10:59

nu m-am sincronizat cu alexxx_tzupy. o sa incerc sa-l caut azi si sa jucam etapa

i0nutz8302.06.2008 19:23

Clasament + etape

 

PS: PDL din prima la Primaria Targoviste, 62-63 % ! \:d/

untitled.png

ronaldo_020102.06.2008 19:29

@ si la Brasov e clara situatia.... :thumbsup:

 

Etapa 25

ciocanu86 v ronaldo0201 0-3

 

Etapa 28

roby29steaua v ronaldo_0201 0-3

Jo1n702.06.2008 19:33

oops

Mihai "15pcte avans" c faci tata? :)))

 

et27

bezmetiqu_alex v ronaldo0201 1 0

ronaldo_020102.06.2008 19:59
oops

Mihai "15pcte avans" c faci tata? :)))

 

et27

bezmetiqu_alex v ronaldo0201 1 0

 

 

da........ai avut o sclipire.....in rest no comment frumos meci.......a dominat fair-playul cu 3-0:))

Jo1n702.06.2008 20:03

da..respect

omu a dat qw a scapat singur da' s-a oprit din bun simt.

 

le-a dat cu "boasele" peste fata la toti care joaca p sus :))

alexxx_tzupy02.06.2008 21:00

et 24 alexxx_tzupy v dumy_wazzy 4-0

et 27 alexxx_tzupy v ultrastf 4-1

dumy3l02.06.2008 21:12

Forza TEVEZ! combinat cu W si da formula cashtigatoare :)

DannY_102.06.2008 21:40

Etapa 28:

ultrastf-danny1ok 1-3....Bafta Ultras

«1141516171822»