FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1111213141522»
F1oRinho26.05.2008 09:41

Cer amanare cu klaus daca nu jucam pana la termen.

dumy3l26.05.2008 09:49

amanare in contul lu` ciocanu in caz de nu jucam daca se poate. eu nu mai aman

klaus_e8926.05.2008 11:29

cer amanarea etapelor 16 si 15 in cazul in care nu reusesc sa le joc pana la termenul limita ...

cozo198326.05.2008 12:28

Solicit amanare in contul lui Ciocanu daca se poate , daca nu solicit 3-0...Nu l-am vazut de mult pe mess....

mihai141126.05.2008 13:15

si eu cer tot in contul lui ciocanu,am amanat cu cine am putut dar mai am putine amanari,altfel amana eu ,nu cerseam 3-0 :P

EMPORiO26.05.2008 13:55
cred ca ai vazut alt meci, in pana mea pasai cu cu+w ;) ... hai ca n-am chef sa discut cu persoanele care activeaza si in campionatul lui god .

joaca extrema ascunsa...

 

Emporio tu nici nu ma cunosti pe mine,nici eu tine nu am jucat niciodata etc etc.

 

Ce draku la fiecare post scrii numele meu...

Vezi ca gay nu sunt in caz ca....

cauta-ma pe alt forum ...

alexxx_tzupy26.05.2008 15:20

Amanare cu nanu_a2008 daca nu apare .

F1oRinho26.05.2008 15:53

Etapa 16

 

klaus_e89 v f1or_cs 1-1

Jo1n726.05.2008 17:20

Etapa 16

bezmetiqu_alex v fifa_for_fun 2 0

Etapa 17

cozo1983 v bezmetiqu_alex 0 1

 

nu dau de nanu

eu nu mai aman toate meciurile doar pt ca nu dau de altii.

nu e pe mess 3 0.

mihainho8626.05.2008 18:12

Etapa 15

mihainho_86 v klaus_e89 -amanare,nu ne-am sincronizat

i0nutz8327.05.2008 08:21

Clasament, etape

* Am omologat cu 0-3 meciurile lui ciocanu, care se afla intruneste conditiile de excludere, 3 meciuri pierdute la masa verde; in maxim 48 de ore va fi postata decizia in cazul lui ciocanu;

* Meciul bezmetiqu-nanu, de asemeni la masa verde, 3-0 bezmetiqu

untitled.png

dumy3l27.05.2008 12:08

etapa 20

 

bezmetiqu_alex v dumy_wazzy 3-0

Jo1n727.05.2008 13:49

et19 mihai1411 - bezmetiqu 2 2

mihai141127.05.2008 13:53

et19 mihai1411 - bezmetiqu 2 1 bojan :X dubla (primul lui gol a fost marcat in urma centrarii din corner in careul mic pe lung),adversarul e cam lipsit de fair play

 

ionute te rog sa iei masuri pt ca am postat fiecare alt rezultat,deci meciul trebuie anulat =))

 

 

iar am ucis campionatul joc cu rezervele si tot singur joc,mai am 2 clienti cu care o sa joc cu titularii si in rest cu echipa a 2 a ;))

branica27.05.2008 14:05

cu mine baga prima echipa te rog frumos :x

mihai141127.05.2008 14:10

tu nu esti client ;))

 

bezmetiqu a fost intre,doar atacantii portarul si un fundas au fost de la juniori :))

 

oricum clientii mei 1 deja e retrogradat,iar 1 e pe acolo,voi castigati-va meciurile sa scapam de maratonisti ;))

Jo1n727.05.2008 14:28

gol perfect regulamentar marcat de la 6.5m. :)) eu fortez regulamentul, asta nu inseamna ca il incalc. dar pt inca un camp stupid si sa iti fie trecut id-ul intr-un thread fictiv aka "hall of fame" esti in stare de balariile astea.

 

ca sa fiu scurt, Ion are 2 posibilitati:

- lasa 2 2 cum ar fi si normal (sau daca ai vreo dovada la aberatie, pune 2 1)

- sau il anuleaza, ne scade cate 3 pct si gata

 

oricum ar fi, tu tot nu o sa poti sa dormi la noapte.

ronaldo_020127.05.2008 15:09

al 2 client e emporio cred:))

mihai141127.05.2008 15:34

6,5 m?ai numarat :))? nu am apucat sa fac print,si in tur dupa umilinta,ai inceput sa incepi in fata si sa centrezi in careu la corner. acum chiar a fost clar in 6 m ,dar si eu prefer sa am -3 puncte,ca sa am de ce juca,ca asa sunteti cam slabi unii desi nu respectati regulamentul

 

acum plec sa beau niste beri ca sa pot sa dorm la noapte ca sunt tare suparat ca ai facut egal cu mine =))

branica27.05.2008 15:42

etapa 19

fifa_for_fun v danny1ok 2-3 ... sa moara maicutza mea dak merit sa pierd unele meciuri ... in unele meciuri park doar numele echipei conteaza :-j

mihai141127.05.2008 15:43

apropo bezmetiqule "11puncte avans",in caz ca nu ai vazut la 2-0 am schimbat in 3-4-3 si mentalitate pe atac,ca sa ai si tu sanse la un egal,ca imi era ca incepi ca in tur sa iesi cu portarul etc ;))

i0nutz8327.05.2008 15:57

Mihai- bezmetiqu: rezultate diferite postate, meciul va fi anulat !

 

* Asta in cazul in care nu cumva exista print-uri cu eventuala incalcare a regulamentului;

Jo1n727.05.2008 16:05
apropo bezmetiqule "11puncte avans",in caz ca nu ai vazut la 2-0 am schimbat in 3-4-3 si mentalitate pe atac,ca sa ai si tu sanse la un egal,ca imi era ca incepi ca in tur sa iesi cu portarul etc ;))

tu nu intelegi un lucru: e de asteptat sa castigi campionatul si cupa eventual cu echipa pe care o ai. ar fi mai rau daca nu ai castiga, atunci te-ai face de rahat. in rest daca castigi, nu e o realizare.

cand o sa jucam barca contra barca o sa raspund atacurilor.

i0nutz8327.05.2008 16:06

Are dreptate bezmetiqu :)

dragutzu8927.05.2008 16:09

ce mai e p'acilea?

«1111213141522»