offtopic !
offtopic !
etapa 8: dumy_wazzy v marianbolohan 0-1
etapa 8
dumy_wazzy v marianbolohan 0-1... lipsa totala de fair-play
^ma da un meci nu exista sa nu comentezi tu ceva.
bla bla yakiti yak yak
Eu inca nu am dat de nanu_a2008 sa-mi joc etapa. Daca nu apare, cer eu amanare, dar problema e ca nu l-am vazut online zilele astea si l-am tot BUZZ-uit.
Etapa 8: nanu_a2008 v laurentiu_state
L-am gasit pana la urma
Nici eu nu l-am vazut pe nanu online.Cer amanare daca nu jucam pana la termen
nu dau de emporio,ori amanare in contul lui,ori 3-0,nu mai consum amanari ![]()
de ce zici ca nu dai de mine ? de ce nu zici ca nu NE sincronizam ? ![]()
Eu inca nu am dat de nanu_a2008 sa-mi joc etapa. Daca nu apare, cer eu amanare, dar problema e ca nu l-am vazut online zilele astea si l-am tot BUZZ-uit.Etapa 8: nanu_a2008 v laurentiu_state
si eu am etapa cu el in cupa si i-am dat buzz de 5 zile incoace si nu rasp.
probabil nu are net.
^ma da un meci nu exista sa nu comentezi tu ceva.bla bla yakiti yak yak
sictir... "PROCESUL ETAPEI" e numele threadului
de ce zici ca nu dai de mine ? de ce nu zici ca nu NE sincronizam ?![]()
pentru ca nu am primit nici un mesaj de la tine,am sa verific mai bine arhiva,dar memoria nu prea ma inseala
PS: pacat,acu ori jucam ori amanam,speram sa scap de meciul cu tine,ca iar o sa am greturi de la qw precis
))
cer amanare cu Mihai ![]()
Solicit amanarea meciului cu alex_tzuppy.
pana la urma ne-am sincronizat
etapa 8
mihai1411 vs fifa_emporio 2-1
Etapa 8
mihai1411 v fifa_emporio 2-1,felicitari,frumos joc
cu ciocanu nu m-am sincronizat .. aman daca nu jucam
cer amanare cu mihainho_86 etapa 6 ca mereu cand intru yo, cred ca iese el
sper sa ne sincronizam..si pe fior_cs nu l-am vazut deloc p mess amanare in contul lui
et 8 alexxx_tzupy v danny1ok 2-1
etapa 11
ronaldo0201 v roby29steaua 3-0 meci greu bft roby:))
Etapa 9
ronaldo0201 v mihai1411 1-3
etapa 9
ronaldo0201 v mihai1411 1-3
meci frumos ,pacat de autogolu ala altu era rezultatu:((( bafta mihaie!!
Etapa 10
ciocanu86 v f1or_cs 1-2
Etapa 10
mihai1411 v mihainho_86 7-2
offf, ce inseamna sa ai Barcelona ![]()