FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«15678922»
i0nutz8313.05.2008 18:53

offtopic !

marianb13.05.2008 20:36

etapa 8: dumy_wazzy v marianbolohan 0-1

dumy3l13.05.2008 20:36

etapa 8

dumy_wazzy v marianbolohan 0-1... lipsa totala de fair-play

Jo1n713.05.2008 21:14

^ma da un meci nu exista sa nu comentezi tu ceva.

bla bla yakiti yak yak

Paradise_Lost14.05.2008 09:53

Eu inca nu am dat de nanu_a2008 sa-mi joc etapa. Daca nu apare, cer eu amanare, dar problema e ca nu l-am vazut online zilele astea si l-am tot BUZZ-uit.

Etapa 8: nanu_a2008 v laurentiu_state

 

L-am gasit pana la urma

F1oRinho14.05.2008 10:12

Nici eu nu l-am vazut pe nanu online.Cer amanare daca nu jucam pana la termen

mihai141114.05.2008 10:45

nu dau de emporio,ori amanare in contul lui,ori 3-0,nu mai consum amanari :P

EMPORiO14.05.2008 10:55

de ce zici ca nu dai de mine ? de ce nu zici ca nu NE sincronizam ? :)

Jo1n714.05.2008 11:07
Eu inca nu am dat de nanu_a2008 sa-mi joc etapa. Daca nu apare, cer eu amanare, dar problema e ca nu l-am vazut online zilele astea si l-am tot BUZZ-uit.

Etapa 8: nanu_a2008 v laurentiu_state

si eu am etapa cu el in cupa si i-am dat buzz de 5 zile incoace si nu rasp.

probabil nu are net.

dumy3l14.05.2008 12:27
^ma da un meci nu exista sa nu comentezi tu ceva.

bla bla yakiti yak yak

 

sictir... "PROCESUL ETAPEI" e numele threadului

mihai141114.05.2008 13:09
de ce zici ca nu dai de mine ? de ce nu zici ca nu NE sincronizam ? :)

 

 

pentru ca nu am primit nici un mesaj de la tine,am sa verific mai bine arhiva,dar memoria nu prea ma inseala

 

PS: pacat,acu ori jucam ori amanam,speram sa scap de meciul cu tine,ca iar o sa am greturi de la qw precis ;)))

EMPORiO14.05.2008 17:00

cer amanare cu Mihai :)

DannY_114.05.2008 17:02

Solicit amanarea meciului cu alex_tzuppy.

EMPORiO14.05.2008 17:47

pana la urma ne-am sincronizat

 

etapa 8

 

mihai1411 vs fifa_emporio 2-1

mihai141114.05.2008 17:48

Etapa 8

 

mihai1411 v fifa_emporio 2-1,felicitari,frumos joc

ultrastf14.05.2008 18:24

cu ciocanu nu m-am sincronizat .. aman daca nu jucam

Nedelcu Narcis14.05.2008 18:26

cer amanare cu mihainho_86 etapa 6 ca mereu cand intru yo, cred ca iese el :) sper sa ne sincronizam..si pe fior_cs nu l-am vazut deloc p mess amanare in contul lui

i0nutz8314.05.2008 19:22

Clasament, etape;

untitled.png

alexxx_tzupy14.05.2008 20:02

et 8 alexxx_tzupy v danny1ok 2-1

ronaldo_020114.05.2008 21:00

etapa 11

 

 

ronaldo0201 v roby29steaua 3-0 meci greu bft roby:))

mihai141115.05.2008 14:33

Etapa 9

 

ronaldo0201 v mihai1411 1-3

ronaldo_020115.05.2008 14:34

etapa 9

 

ronaldo0201 v mihai1411 1-3

 

 

meci frumos ,pacat de autogolu ala altu era rezultatu:((( bafta mihaie!!

F1oRinho15.05.2008 15:17

Etapa 10

 

ciocanu86 v f1or_cs 1-2

mihai141115.05.2008 15:20

Etapa 10

 

mihai1411 v mihainho_86 7-2

Paradise_Lost15.05.2008 15:28

offf, ce inseamna sa ai Barcelona :P

«15678922»