Sa stiti ca mi-a placut cum am jucat azi.
A fost un meci destul de frumos.
Mai ales daca il comparam cu ce a jucat Steaua pana acum.
Toata echipa a jucat de 10.Asta e adevarul.
Si putem trece peste gresala de la gol.
Presiunea e acum pe cefere si e enorma.
Nu m-ar surprinde daca ar claca deseara.
Si daca fac un pas gresit, campionatul e tot mai aproape de Ghencea!
Bravo Steaua.
Bravo baieti.
Bravo Laca.
P.S. Un singur lucru nu am inteles: schimbarile!
