nu va amagiti prea mult. E blat...
la primul gol trebuia pusa pancarda publicitara acolo... care.. surpriza.. lipseste.
la golul 2 in prima faza a gresit arbitrul si trebuia sa lase jocul sa continue.. si in faza a doua.. nu au sarit aia bine din zid...
maine vuieste presa
mumu presa! ![]()
