FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrița - Steaua 1 - 3. Lideri!

«12347»
bodanelu10.04.2008 14:47

nu va amagiti prea mult. E blat...

la primul gol trebuia pusa pancarda publicitara acolo... care.. surpriza.. lipseste.

la golul 2 in prima faza a gresit arbitrul si trebuia sa lase jocul sa continue.. si in faza a doua.. nu au sarit aia bine din zid...

maine vuieste presa

 

mumu presa! :punk:

vlad7510.04.2008 14:50
nu va amagiti prea mult. E blat...

la primul gol trebuia pusa pancarda publicitara acolo... care.. surpriza.. lipseste.

la golul 2 in prima faza a gresit arbitrul si trebuia sa lase jocul sa continue.. si in faza a doua.. nu au sarit aia bine din zid...

maine vuieste presa

 

mumu presa! :punk:

De ce nu a pus Sabau un om la vinclu?????Pai normal ca Dica a dat-o pe acolo!Trebuia pus un atarnache la vinclu!Aranjament pe fata!

Cukoo10.04.2008 14:53

De ce blat ? scuzama putin dar eu nu vad nimic neregulamentar poate doar ca Dica nu a luat galben cand si-a aruncat tricoul. Iar la faza golului 2 mi se pare normal sa o repete lovitura , adica dupa ce ca nici nu sunt 9 metrii distanta, mai si face ala 3-4 metrii cand Dica se pregateste sa traga.

 

DicaGol :D

bodanelu10.04.2008 14:54

citeste mai bine postul meu :clap: :clap:

Dragoshel10.04.2008 14:55

nu, eu sunt de parere ca Dica a gresit, trebuia sa zica portarului unde trage...

sadeyes10.04.2008 14:55

Vad si eu meciul din minutul 25 si chiar imi place ce joaca Steaua, nici o ocazie clara pentru gloria, pacat ca nu am vazut golurile live...Sper sa se termine cu victoria Stelei

-jon-10.04.2008 14:56

Cum joaca baietii??

Eu sunt la servici. Dupa scor totul merge bine. Ceva emotii ca nu vom lua punctele azi?

 

:steagcruce:

bodanelu10.04.2008 14:57

mi-am dat seama de un alt motiv... dupa statistica presarilor.. jucatorii gloriei alearga in medie 25 de km pe meci... iar acum au alergat doar 24 :punk:

raul stelistu10.04.2008 14:57
De ce nu a pus Sabau un om la vinclu?????Pai normal ca Dica a dat-o pe acolo!Trebuia pus un atarnache la vinclu!Aranjament pe fata!

Nu te-ai prins,era o gluma,cum sa fie blat.

Le-am facut mucii cravata la bistriteni,le-am scos fotbalul din cap.

Basarabia_e_ros_albastra10.04.2008 14:58

ehhhhhhhhhhhhh....... Pacat..... Inainte de pauza....

vlad7510.04.2008 14:58
Nu te-ai prins,era o gluma,cum sa fie blat.

Le-am facut mucii cravata la bistriteni,le-am scos fotbalul din cap.

daaaaaaaaaaaaaa....daaaaaa....numele meu este Nicolita..daaadaaaa...am inteelleeesss.daaaaa

Pacat ca nu ma auzi cum o zic!

fedora10.04.2008 15:00

Cat timp Banel e in teren cu preluarile lui nu pot sta linistit.

Ghionea vinovat la gol (si Zapata un pic).

DelPiero1010.04.2008 15:00

Sa vezi imputiciune de meci in repriza a doua...nu putea ramane 2-0?

vlad7510.04.2008 15:02
Sa vezi imputiciune de meci in repriza a doua...nu putea ramane 2-0?

Pe ce program?

yo_marius10.04.2008 15:02

Goian se uita dupa impresari in tribuna, Ghionea a sarit exact ca bunica-mea, iar Zapata a ramas exact ca centuristele, in c***l gol. Si asa s-a facut 1-2...

raul stelistu10.04.2008 15:02
daaaaaaaaaaaaaa....daaaaaa....numele meu este Nicolita..daaadaaaa...am inteelleeesss.daaaaa

Pacat ca nu ma auzi cum o zic!

Hai man nu te supara...........pacat ca am luat gol,afonii astia or avut o ocazie si aia fasaita si ne-or dat gol.Hai baieti,trebuie sa catigam.

florin_b_*10.04.2008 15:05
Hai man nu te supara...........pacat ca am luat gol,afonii astia or avut o ocazie si aia fasaita si ne-or dat gol.Hai baieti,trebuie sa catigam.

 

Inca una in repriza a doua si e 2-2...pai nu poti ca de la o faza ca aia sa iei gol..cu fundasi ce vor in LC..asta e problema. Sper sa mai dam un gol in repr a 2 a sa ii linistim pe bistriteni. Tare ma tem ca incep aia tare meciul si ne mai dau o boaba si fugim dupa aia dupa gol...

axl10.04.2008 15:06

Nu vreau sa fiu prea carcotas in privinta anumitor asistenti din Pascani dar la golul bistritenilor mi s-a parut a fi off-side.

vlad7510.04.2008 15:06
Hai man nu te supara...........pacat ca am luat gol,afonii astia or avut o ocazie si aia fasaita si ne-or dat gol.Hai baieti,trebuie sa catigam.

De ce sa ma supar???

@axl trebuie sa asteptam analizele lui Stiucan si Terzian pentru a ne lamuri!Daca ei zic ca nu a fost off-side inseamna clar ca a fost!

sadeyes10.04.2008 15:06
Goian se uita dupa impresari in tribuna, Ghionea a sarit exact ca bunica-mea, iar Zapata a ramas exact ca centuristele, in c***l gol. Si asa s-a facut 1-2...

In primul rand zapaat nu ne-a mai scos ca pana acum (oricum nu are nici o vina pentru ca nu era in 6 m), greseala clara de marcaj, opinia mea.

Tudor_BOSS10.04.2008 15:07

Hai ca se poate,trebuie sa fim optimisti.Echipa joaca si dupa pauza mai dam 1 gol.Dupa ziua de azi ne detasam in clasament.Forza Steaua. :steagcruce:

@dy_00710.04.2008 15:08
Hai ca se poate,trebuie sa fim optimisti.Echipa joaca si dupa pauza mai dam 1 gol.Dupa ziua de azi ne detasam in clasament.Forza Steaua. :steagcruce:

Esti tu sigur ca CFR se va impiedica la Urziceni?

Dragoshel10.04.2008 15:10

Eu da, sunt sigur ;)

mihai_2010.04.2008 15:10

Nicolae..............Dicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Nicolae.......Dicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bravo baieti,hai sa rupem fasu'!!!!!!!!

AdrianUltras2510.04.2008 15:14

daca batem azi presiunea va fi enorma pe cefere deseara.

si vor gresi.

dar trebuie neaparat sa batem!

 

Ne-am crezut prea repede cu punctele in traista si am gresit.

Ghionea si restul jucatorilor trebuie sa straga randurile!!!

 

Nu trebuia aceasta lipsa de concentrare fix la pauza!

«12347»