fundasi de lemn
fundasi de lemn
Pentru mine, echipa Steaua nu va mai exista atata vreme cat Lacatus va continua sa isi bata joc de suporteri.
Si acest lucru se va intampla atat timp cat Banel Nicolita va mai incepe meciurile ca titular.
Politica nu are ce cauta in sport!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL NICOLITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Da, dupa o centrare venita de la Marmota
fundasi de lemn
tu jucaii maii bine??????
Goianinho!
Goe!!!!!!!!!!! Goian! GOLLLLLLLLLLLL! 3-1!
Goian se uita dupa impresari in tribuna, Ghionea a sarit exact ca bunica-mea, iar Zapata a ramas exact ca centuristele, in c***l gol. Si asa s-a facut 1-2...
In primul rand zapaat nu ne-a mai scos ca pana acum (oricum nu are nici o vina pentru ca nu era in 6 m), greseala clara de marcaj, opinia mea.
tu jucaii maii bine??????
nu jucam mai bine..dar imi luam papuci cu talpa inalta poate saream cat ala....baga`l pe Dayro Laca!
Exact la timp a sosit golul 3, incepusem sa am emotii...
1-3 . Sper la mai mult. Sper sa iasa Banel si sa intre Dayro ! Hai Laca, nu fi rau !
Exact la timp a sosit golul 3, incepusem sa am emotii...
Chiar asa, mama ce oazie mare a avut gloria
Asa mai merge...
Marele comentator SaMuila tot o tine in laude la adresa lui Nicolita! Face lobby, o fi platit pentru asta
, ca la comentat nu se prea pricepe!
Bine ca am marcat ca aveam emotii
Forza Steaua !
eh...tu esti mai deosebit.... ![]()
mersi Laca!
Cel mai bun meci din 2008 dupa cel cu CFR.
se pare ca depasim usor tensiunile. Presiunea e pe CFR acum.. si cum nu prea stiu ei ce e aia...o sa clacheze deseara!
LE: un meciu frumos, si cand merge Dica... merge si jocul, chiar daca terenul a fost foarte prost
In sfarsit am jucat aproape ca o campioana!
Remarcatii mei: Dica, Ovidiu Petre si Plesan.
Felicitari baieti!
Cine e pe primu loc ... cine e pe primu loc..Steaua eeeeeeeeeeeeee... Steaua eeeeeeeeeeeeeeeeeee ![]()
Mi-a palcut Steaua astazi.Cum am zis, singurele emotii le-am avut cand am descoperit ca nu mai am crema.Pentru meciul de diseara mi-au trecut emotiile! CFR a inceput sa tremure! Ii tremura burdihanul lui Muri ca o piftie!
PS Plesan incepe sa-si revina
3 puncte avantaj si dupa 22.30....Multumim Laca! ![]()
Ce usor ratam.. ah, ce bine ne-ar fi prins un scor fluviu. Trebuie sa ne imbunatatim neaparat procentajul ocazii fructificate / ocazii totale.
Meci bun, frumos, exact ce ne trebuia. Sa luam avans in fata cheferului. Sa-i stresam si mai tare.
Prima victorie in deplasare cu 3 goluri. Wow !
Felicitari baietilor ! Bravo Laca ! Dar lasa-l pe Banel pe banca, totusi.
Meci frumos, rezultat pe masura. Pun pariu cu voi ca Dayro va juca mai mult de acum incolo. Perioada de pauza i-a prins bine. Azi nu a mai fost asa dezordonat in joc si a fost mult mai altruist. Cred ca din cauza asta l-a tinut Laca pe banca.
P.S. In mod cert nu va castiga CFR diseara.
Super meci
Putea sa fie 1-4 dupa ce a ratat Pepe Moreno.Bine si asa.Sper sa fim campioni !!! Lupta Steaua !!!
Hai MM fa-ne o bucurie ![]()
fular-campionii
fular-campionii ![]()