FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrița - Steaua 1 - 3. Lideri!

«123457»
maye10.04.2008 15:14

fundasi de lemn

Tupac Amaru10.04.2008 15:19

Pentru mine, echipa Steaua nu va mai exista atata vreme cat Lacatus va continua sa isi bata joc de suporteri.

Si acest lucru se va intampla atat timp cat Banel Nicolita va mai incepe meciurile ca titular.

Politica nu are ce cauta in sport!

vlad7510.04.2008 15:23

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL NICOLITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fedora10.04.2008 15:25

Da, dupa o centrare venita de la Marmota

bighi2010.04.2008 15:30
fundasi de lemn

tu jucaii maii bine??????

c.ronaldo1710.04.2008 15:31

Goianinho!

alexmk1710.04.2008 15:31

Goe!!!!!!!!!!! Goian! GOLLLLLLLLLLLL! 3-1!

sadeyes10.04.2008 15:31
Goian se uita dupa impresari in tribuna, Ghionea a sarit exact ca bunica-mea, iar Zapata a ramas exact ca centuristele, in c***l gol. Si asa s-a facut 1-2...

In primul rand zapaat nu ne-a mai scos ca pana acum (oricum nu are nici o vina pentru ca nu era in 6 m), greseala clara de marcaj, opinia mea.

maye10.04.2008 15:31
tu jucaii maii bine??????

nu jucam mai bine..dar imi luam papuci cu talpa inalta poate saream cat ala....baga`l pe Dayro Laca!

fedora10.04.2008 15:32

Exact la timp a sosit golul 3, incepusem sa am emotii...

dax4710.04.2008 15:35

1-3 . Sper la mai mult. Sper sa iasa Banel si sa intre Dayro ! Hai Laca, nu fi rau !

sadeyes10.04.2008 15:35
Exact la timp a sosit golul 3, incepusem sa am emotii...

Chiar asa, mama ce oazie mare a avut gloria

Basarabia_e_ros_albastra10.04.2008 15:36

Asa mai merge...

 

Marele comentator SaMuila tot o tine in laude la adresa lui Nicolita! Face lobby, o fi platit pentru asta :) , ca la comentat nu se prea pricepe!

MALDINI_STEAUA10.04.2008 15:37

Bine ca am marcat ca aveam emotii :D Forza Steaua !

testorica10.04.2008 15:40

eh...tu esti mai deosebit.... :beer2:

maye10.04.2008 15:41

mersi Laca!

c.ronaldo1710.04.2008 15:53

Cel mai bun meci din 2008 dupa cel cu CFR.

bodanelu10.04.2008 16:00

se pare ca depasim usor tensiunile. Presiunea e pe CFR acum.. si cum nu prea stiu ei ce e aia...o sa clacheze deseara!

 

LE: un meciu frumos, si cand merge Dica... merge si jocul, chiar daca terenul a fost foarte prost

fedora10.04.2008 16:02

In sfarsit am jucat aproape ca o campioana!

Remarcatii mei: Dica, Ovidiu Petre si Plesan.

Felicitari baieti!

@dy_00710.04.2008 16:03

Cine e pe primu loc ... cine e pe primu loc..Steaua eeeeeeeeeeeeee... Steaua eeeeeeeeeeeeeeeeeee fular-campionii

vlad7510.04.2008 16:04

Mi-a palcut Steaua astazi.Cum am zis, singurele emotii le-am avut cand am descoperit ca nu mai am crema.Pentru meciul de diseara mi-au trecut emotiile! CFR a inceput sa tremure! Ii tremura burdihanul lui Muri ca o piftie!

PS Plesan incepe sa-si revina

maye10.04.2008 16:04

3 puncte avantaj si dupa 22.30....Multumim Laca! fular-campionii

dax4710.04.2008 16:04

Ce usor ratam.. ah, ce bine ne-ar fi prins un scor fluviu. Trebuie sa ne imbunatatim neaparat procentajul ocazii fructificate / ocazii totale.

 

Meci bun, frumos, exact ce ne trebuia. Sa luam avans in fata cheferului. Sa-i stresam si mai tare.

Prima victorie in deplasare cu 3 goluri. Wow !

 

Felicitari baietilor ! Bravo Laca ! Dar lasa-l pe Banel pe banca, totusi.

bgdb10.04.2008 16:05

Meci frumos, rezultat pe masura. Pun pariu cu voi ca Dayro va juca mai mult de acum incolo. Perioada de pauza i-a prins bine. Azi nu a mai fost asa dezordonat in joc si a fost mult mai altruist. Cred ca din cauza asta l-a tinut Laca pe banca.

P.S. In mod cert nu va castiga CFR diseara.

MALDINI_STEAUA10.04.2008 16:06

Super meci :D Putea sa fie 1-4 dupa ce a ratat Pepe Moreno.Bine si asa.Sper sa fim campioni !!! Lupta Steaua !!!

 

 

Hai MM fa-ne o bucurie :D

 

fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii

«123457»