FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Bistrița - Steaua 1 - 3. Lideri!

«1237»
fcsteaua.ro10.04.2008 13:53

Steaua: Zapata - Golanski (87' Baciu), Ghionea, Goian, P. Marin - Ov. Petre, Pleșan - Nicolițã (85' Neaga), Dicã, Mendoza (73' Dayro Moreno) - Pepe Moreno.

 

Antrenor: Marius Lãcãtuș

 

Gloria: Tãtãrușanu - Turcu - Toma - Frãsinescu - Matei - Dobre - Mureșan (60' Hatzibulic) - Nalați - Sandu Negrean (cpt) (46' Arhiere) - Coroian - Tilincã (70' Codoban).

 

Antrenor: Ioan Ovidiu Sabau

 

In minutul 20 Steaua deschide scorul. Pepe Moreno lufteazã, mingea ajunge la Nicolițã, sutul acestuia este scapat in fata de Tatarusanu, iar Dica inscrie.

 

In minutul 24 acelasi Dica executa perfect lovitura libera, la vinclu si gol pentru Steaua.

 

In minutul 44 Bistrita reduce din diferenta prin Dorin Toma cu o loviturã de cap din careul mic.

 

In minutul 62 Hadzibulic trimite în proprie poarta dupa un corner executat de Mendoza.

 

Scor final: Gloria Bistrita - Steaua 1 - 3

 

Click aici pentru clasamentul Ligii 1
axl10.04.2008 14:06

Mi-ar placea sa inscriem in prima repriza. Poate chiar in primul sfert de ora. De ce nu in primele 5 minute.

Hai Steaua!

alexmk1710.04.2008 14:10

Nicolita e titular! Deci, sa speram ca in cel mai bun caz facem egal!

 

Iar daca-l lasam prin careul nostru cred ca ne bate Bistrita la scor! 4-0 (Banel-4 autogoluri)

 

Mare antrenor Laca! Cred ca daca-i aduceam pe C.Ronaldo, Fabregas sau Messi, tot pe Banel il baga si-i lasa pe mediocri aia pe banca!

 

Meci pe National "Faliment" TV si comenteaza jegul de SaMuila! Asa il cheama, nu vorbesc obscen!

 

Fac pariu ca Banel nu da nici macar o pasa buna, va face 10 faulturi aiurea, o va da in balarii de 14 ori si o va prelua gresit de 11 ori! E bina ca Laca joaca cu frana trasa si cu masina in marsarier si vrea sa castige cursa de F1!

fedora10.04.2008 14:13

Lacatus incepe cu Nicolita titular ca sa-l laudam ca are inspiratie la schimbari :laugh:

DelPiero1010.04.2008 14:18

Banel titular!Ma abtin cu greu sa nu injur pe cel ce-l baga titular(nu stiu exact daca e antrenorul cel ce face echipa)...in astfel de conditii,egalul e bun!Jucam practic in 10!

ros-albastru4ever10.04.2008 14:19

Banel titular???????Ce cauta asta in echipa iar??:((((((...Incep sa cred si eu ca Lacatus n-are nicio treaba cu antrenoratul dak introduce o nulitate de jucator,pe Banel,in dauna unui jucator de clasa precum Dayro...

alexmk1710.04.2008 14:21

Ia uite la Banel! 2 suturi spre poarta Adversa???!?? in primele 5 minute! Slabe, adevarat, dar el nu e fotbalist, deci e scuzabil!

alexmk1710.04.2008 14:33

goooooooooooooooolllllllllllllllllllllll DICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! GOL!

fular-campionii

c.ronaldo1710.04.2008 14:33

Dica :X

DelPiero1010.04.2008 14:33

Gol Nicolaeeeeeeeeeee Dicaaaaaaaaaa!

P.S.Jagardel dadea in balarii...noroc cu 'marele Tatarusanu'!

florin_b_*10.04.2008 14:34

Pai fara Radoi si cu Banel in teren nu avem mari sanse...Noroc cu Dica care a dat acum gol. In nici un meci in 2008 nu am dat gol in prima repriza..sper sa fie de bun augur!

raul stelistu10.04.2008 14:35

goooooooool.Hai baieti,ii facem pe bistriteni,sper sa le rupem seria de 2 victorii consecutive. :steagcruce:

dr.adrian910.04.2008 14:35

goooooooooooooooooolll

st_194710.04.2008 14:36

Bun jocul lui Banel.

Respect Mirel!

asalt7310.04.2008 14:36

Noroc ca Banel nu stie sa traga la poarta, in felul asta mai iese o faza periculoasa sau un gol

alexmk1710.04.2008 14:37

gollllllllllllllllllllllll! DICAAAAAAAAAAA! 2-0! fular-campionii

c.ronaldo1710.04.2008 14:37

Iar...

Dragoshel10.04.2008 14:37

GOOOOOOOLLL DICAAAA

 

cine e pe primul loc Steaua EEEEEE

DelPiero1010.04.2008 14:38

Iar Dica!Si-a revenit Dica!!!!!!!!!E mare lucru!Steaua e deja de 2 ori mai buna...

dr.adrian910.04.2008 14:38

Banel sio dat drumul la joc yeah.

 

meci greu copii

fedora10.04.2008 14:39

Cand joaca Dica nu avem adversar in Ro

vlad7510.04.2008 14:40

Sa-mi bag picioarele,nu mai am crema! Stai ,ca am inghetata,mi-am amintit.Uf,ce emotii am avut!Mai am totusi cateva emotii,la meciul de diseara de la Urziceni.

soare4ever10.04.2008 14:42

gooooooooooooooooooooooooooool Dica!!

@dy_00710.04.2008 14:44

Daca Banel ar fi jucat ca pana acum tot sezonul probabil ca eram detasati. Numi vine sa cred , cu o echipa ca Gloria sa jucam aproape fara emotii. Imi era frica sa intram in min 80 cu 0-0 . Frumos golu 2 :steagcruce:

raul stelistu10.04.2008 14:45

Maestrul Dicanio isi revine,bv Nicule,gol de mare jucator.Franarii se sug deseara,vom fi la 3 puncte.

Forza Steaua Forza Laca fularsteaua2

«1237»