FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce-ati visat azi noapte ?

«1345678»
micutZu' Deni09.01.2009 22:02

Ehe ce de visez .... cele mai dese vise (si ciudate) , sunt alea cand ma vad mergand si sintr-o data ma impiedic se un bustean si cad , si ma zgudui in pat , ca si cum as fi cazut in realitate . Sau ca ma arunc de la balcon tot asa ... ca cad de pe scaun si tot ma zguduiam in pat .... asta mi se pare tare straniu :D

redondo09.01.2009 23:55

Numai lucruri bune! Din pacate ma trezesc mereu!

Dragutzul_stelistul10.01.2009 07:54

de o saptamana numai barbut si fotbal visez :))

Guardian10.01.2009 08:49

eram pe la New York , nu stiu ce faceam ...

1on10.01.2009 10:55

mi-a cãzut o plombã și 4 mãsele, fãrã sã mã doarã

bodanelu10.01.2009 11:11

@ioane.. din cate stiu eu chestia cu maselele sau dintii nu e bine...

Joga Bonito10.01.2009 12:08

Metode numerice de implementare a ecuatiilor diferentiale in softuri matematice si protocoale TCP/IP. :blink:

 

PS: si pe Adda. :wub:

micutZu' Deni10.01.2009 17:09

Cand Steaua avea dugla cu galatasaray ... am zisat ca galatasarai ne-au dat doua goluri prostesti ... si apoi stiu ca s-au mai dat goluri in meci da nu stiam exact :)) ..... si cand a fost meciu , Steaua a dat doua goluri prostesti ... si la examen am facut v la fel , am visat ca io cu inca doi colegi am picat si doua colege (care nu se gandea nimeni ca pica) , au picat .... si apoi a fost invers io cu aia am trecut si alea au picat:(((

GOD14.01.2009 10:48
Cand Steaua avea dugla cu galatasaray ... am zisat ca galatasarai ne-au dat doua goluri prostesti ... si apoi stiu ca s-au mai dat goluri in meci da nu stiam exact :)) ..... si cand a fost meciu , Steaua a dat doua goluri prostesti ... si la examen am facut v la fel , am visat ca io cu inca doi colegi am picat si doua colege (care nu se gandea nimeni ca pica) , au picat .... si apoi a fost invers io cu aia am trecut si alea au picat:(((

Vorbeste si tu romaneste.......

 

Cred ca la romana chiar trebuia sa pici.

micutZu' Deni14.01.2009 20:14

Se facea in vis .... ca cica io cu inca 3 oclegi .... traversam strada catre scoala si a dat peste toti 4 o ocavia model mai vechi neagra :D .... ca pe popice ne-a luat :))

 

 

Ps : Ce vrei ma banana split ?!?!? Daca nu stiu sa scriu corect la tastatura ??:-w

Guardian14.01.2009 20:46

o zebrã

redondo14.01.2009 22:05

Ca m-am impacat cu prietena.

micutZu' Deni15.01.2009 20:10
Eu am visat ca m-am impacat cu fosta prietena.....ale dracu vise

 

 

Tu numai vise cu impacari ai ??:D

redondo15.01.2009 21:02
Tu numai vise cu impacari ai ??:D

Pai daca asta vreau si eu....ce dracu sa fac...

bodanelu15.01.2009 21:15

@redondo.. daca v-ati despartit nu merita! :D

MoWeed15.01.2009 21:15

Oare cand o sa visezi ca te impaci cu Adrian si nu va mai certati atat? :)

redondo15.01.2009 21:29
@redondo.. daca v-ati despartit nu merita! :D

Stiu frate dar e greu de tot....

 

Oare cand o sa visezi ca te impaci cu Adrian si nu va mai certati atat? :)

 

Ma impac si maine cu el,numai sa mearga si asta :kisstogether:

micutZu' Deni15.01.2009 21:42
Oare cand o sa visezi ca te impaci cu Adrian si nu va mai certati atat? :)

 

Moweed tu de obicei faci glume traznet ... da pe asta nu o inteleg :-??

bodanelu15.01.2009 22:08

@redondo.. e greu la inceput! apoi o sa fie liniste..liniste... :D

Ti-o zic din experienta unul om despartit dupa 4 ani de zile.. si are un an de la despartire :D

Catalyn0715.01.2009 22:44
o zebrã

 

Cat de sec a putut sa sune :))

1on16.01.2009 11:22

cã mi-a venit întreținerea pe decembrie 5 milioane.

micutZu' Deni19.01.2009 07:19

Am visat ca ma dadeam pe burta pe oltu inghetat ...

1on19.01.2009 10:25

Ce-i aia "purta"?

STARforce19.01.2009 11:52

Visam ca ma pisham pe agaricii care ma tot perchezitionau ieri...hheheh

steaua_gloria19.01.2009 13:03
Visam ca ma pisham pe agaricii care ma tot perchezitionau ieri...hheheh

si defapt te pishai in pat :hooray:

«1345678»