FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce-ati visat azi noapte ?

«123458»
NicoSoulSteaua24.05.2008 09:18

sa-nteleg ca pot incepe cu tine ? :naughty:

AdrianUltras2524.05.2008 09:22

Multi ar vrea sa-ncerce... dar mor de frica :P

c.ronaldo1724.05.2008 09:34

Just do it! :)

axl26.05.2008 08:00

Eu n-am visat nimic da' mi-a zis mimoza c-a avut un vis erotic. Asa ca am cercetat misterul si ia uite ce-am gasit in My recent documents:

Private Extreme 38 teens 2008 (DvD ripp) XXX.

unuspecial01.06.2008 11:08

Un vis erotic... m-am trezit transpirat in erectie . :yeahh:

benzina01.06.2008 11:12

si eu de cand fumez de 2-3 ori pe zi :w00t: am tot felul de vise ciudate...care le uit dupa ce ma ridic din pat

unuspecial01.06.2008 14:13
si eu de cand fumez de 2-3 ori pe zi :w00t: am tot felul de vise ciudate...care le uit dupa ce ma ridic din pat

Problema e ca eu nu "fumez" deloc . Oricum , ironia este ieftina!

Dragutzul_stelistul01.06.2008 15:08

ce credeti ca am visat.....ca am facut puscarie .... :blink: Si m-am trezit speriat ! :laugh: :laugh:

cRiss4Steaua07.06.2008 12:32

am visat ca Romania a batut Franta cu 1-0

DelPiero1007.06.2008 13:03

Doamne ajuta!!!

metzzz07.06.2008 13:20
am visat ca Romania a batut Franta cu 1-0

Si francezii erau imbracati in tricourile noastre si noi in ale lor nu ? :naughty:

cRiss4Steaua08.06.2008 09:29

@ metzzz .. amuzant :huh: daca nici noi nu credem ca ii vom bate ..

axl24.06.2008 17:54

Bine, n-am visat az'noapte, am visat acum cateva ore, c-am dormit toata ziua.

 

Dadeam un examen sau ceva de genul asta, pentru care bineinteles ca nu invatasem nimic dar nu-mi faceam probleme, niciodata n-am invatat pentru examene. Si ne-a adus profesorul subiectele pe o foaie A4 pentru fiecare. M-apuc sarguincios de scris, din 4 subiecte le fac pe primele doua si cand sa trec la la al treilea vine profesorul si-mi cere foaia cu subiectele, ca mi-o aduce imediat. Si pana la sfarsitul examenului nu mai vine. Eu ma enervez, vreau sa-l iau la bataie da' renunt ca pic examenul. In fine, se termina, eu-s constient ca mi-a facut-o si-o intreb pe-o gagicuta de langa mine ce se intampla daca nu iau examenul asta. Se vede treaba ca daca nu-l iau tre' sa repet toti aia 4 ani de liceu, da' cica sa nu-mi fac probleme ca si Lobont e in situatia mea. Poftim?! Si-apoi profesorul ne-anunta ca vine in vizita sultanul din Brunei si intra pe usa Omar Sharif zambind fermecator. Eu realizez ca trebuie sa repet liceul, mi se face rau si fug la baie, unde vomit. Cand ma intorc ma-ntalnesc cu mama si cu fosta mea invatatoare pe hol, care se uita urat la mine.

 

WTF??!! E-al treilea vis in care tre' sa repet liceul, pe care l-am terminat acum 9 ani.

AdrianUltras2524.06.2008 17:59

Axl, ai terminat corect liceul?

Sau ai furat?

 

Cred ca te mananca constiinta :D

axl24.06.2008 18:00

L-am terminat bine de tot, la bac m-a prins copiind doar la istorie, a zis ca ma da afara din examen da' m-a pacalit.

1on24.06.2008 18:09

Aaa. A fost singurul an în care toți (inclusiv realul) au dat bacul obligatoriu la istorie. Atunci a dat și sorã-mea.

dee24.06.2008 18:12
L-am terminat bine de tot, la bac m-a prins copiind doar la istorie, a zis ca ma da afara din examen da' m-a pacalit.

 

hmm, la ce ai copiat ma? ca voua la uman v-a dat un eseu cu primul razboi mondial :D

 

axl24.06.2008 18:15

@1on

Da, ce vremuri... Cred ca am dat BACu' la 30 de mii de materii, printre care si logica, la care am luat un merituos 5,04.

 

hmm, la ce ai copiat ma? ca voua la uman v-a dat un eseu cu primul razboi mondial :D

Asta nu mai stiu, eram destul de ametit in dimineata aia.

dee24.06.2008 18:19
Da, ce vremuri... Cred ca am dat BACu' la 30 de mii de materii,

chiar ca au fost multe ... :)

 

am fost tentata sa "ma inspir" la geografie, lasese unul strategic un manual in spatele unui closet, insa , culmea, profesorul m-a escortat in alta baie :)

metzzz24.06.2008 18:25
am fost tentata sa "ma inspir" la geografie, lasese unul strategic un manual in spatele unui closet, insa , culmea, profesorul m-a escortat in alta baie :)

 

daca te uitai si in acel closet sigur gaseai surse :)))) eu am patit-o anul trecut in alt weceu da am gasit de la altii surse =))

 

dee24.06.2008 18:28
daca te uitai si in acel closet sigur gaseai surse :)))) eu am patit-o anul trecut in alt weceu da am gasit de la altii surse =))

 

ca sa fiu inteleasa, toata scoala a fost impanzita cu "materiale de inspiratie", mai putin baia profesorilor. Ghici unde am nimerit eu? :)

 

AdrianUltras2524.06.2008 18:31

Bai io-am fost corect, n-am copiat.

 

Am fost cuminte.

 

Si dupa ce am terminat, am invitat-o in oras pe profa care m-a supravegheat la fizica... :happy:

axl24.06.2008 18:35
ca sa fiu inteleasa, toata scoala a fost impanzita cu "materiale de inspiratie", mai putin baia profesorilor. Ghici unde am nimerit eu? :)

Pai daca erai teacher's pet. Pun pariu ca obisnuiai sa-i duci flori dirigintei sau ceva de genul asta.

dee24.06.2008 18:38
Pai daca erai teacher's pet. Pun pariu ca obisnuiai sa-i duci flori dirigintei sau ceva de genul asta.

 

 

am avut un diriginte tanar ... cu ochelari :rolleyes:

axl24.06.2008 18:40

Cu atat mai mult atunci.

Eu am avut 4 diriginte de-a lungul liceului. Nu mi-a placut niciuna.

«123458»