FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce-ati visat azi noapte ?

«12348»
cRiss4Steaua22.04.2008 08:55

Azi noapte am visat ca Gigi Becali a spus la Sport.ro: "Orice antrenor care va fi in Ghencea si nu incepe cu Dayro Moreno titular va fi dat afara, nu am dat 2 milioane de euro degeaba"

Cristicyb24.04.2008 12:03

Trebuie sa iau un bonus la serviciu pentru un proiect terminat.

Noaptea trecuta am visat ca am primit o factura de 33 mil (lucrez ca PFA). Cand m-am trezit de dimineata si mi-am dat seama ca am visat imi venea sa imi dau palme.

 

Astept cu nerabdare bonusul sa vedem daca se apropie macar pe sfert de vis!

 

fularsteaua2

dee24.04.2008 15:03

lol, eu am incasat factura aia azi. Tare ma tem ca era visul meu :)

De la o vreme, nu mai am vise .... sau nu-mi mai aduc aminte. Oricum, visele mele sunt speciale, pentru ca sunt alb-negru. Nu visez color. Stiu, e ciudat, insa mai mult simt decat vad imagini.

 

Astept sa apara cineva care sufera de acelasi sindrom sau pe cineva care poate sa-mi explice cauza :)

axl24.04.2008 15:06
Astept sa apara cineva care sufera de acelasi sindrom sau pe cineva care poate sa-mi explice cauza :)

Eu sufar cu mirosul, miros frecvent tot timpul de chestii, gratar, cauciuc ars, Magie Noir de la Lancome, bere, si toate din senin. Un amic imi zicea ca s-ar putea sa am vreo maladie rara, cancer la creier sau ceva de genul asta.

Azzido29.04.2008 15:26

Am visat ca erau inundatii mari in Bucuresti.

Ma bucuram in sinea mea cand ma uitam la cladirea guvernului si o vedeam inundata.

Ah, ce misto era sentimentul...totusi regret ca nu i-a luat apa si pe cei care conduc tara in acest moment.

AdrianUltras2530.04.2008 11:01

oooooooooooooooooo

 

Am visat aseara ca i-am batut pe 3...

 

Tipii erau mai mari ca mine,masculisti din aia, si eu numai capete in gura le dadeam.

 

Cred ca e din cauza ca vine meciul cu Dinamo...

 

Si partea ciudata e ca, atunci cand m-am trezit, asa ma dureau muschii gatului de tare de parca dadusem toata noaptea numai capete in gura...

oanna_r3d_and_blu3_4ever30.04.2008 12:52

io am visat ca a luat Steaua titlu'...de fapt asta visez in fiekre noapte :inlove:

c.ronaldo1730.04.2008 13:03

Acum vb pe bune. Am avut un vis audio in care comentatorul zicea: "Faaaantaastiiiic! Ovidiu Petre il imita pe Paul Scholes si are o executie splendida in poarta lui Bogdan Lobont!". Era vocea lu` Gradinescu.

stelistul stelist03.05.2008 10:25

am visat ca duminica va castiga Steaua contra lu Dinamo cu 1-0 gol Dica din afara careului de la 16 metrii e pe bune

crossman03.05.2008 11:14

am visat:eram in coltul blocului si vine BUTE cu SMARANDESCU si aruncau cu banii :laugh: dar mai intai rupeau hartiile de 5 mil si dupa aceea aruncau cu ele :blink::wall:

MALDINI03.05.2008 11:39

Ba eu am numai cosmaruri de 1 luna de zile , nush ce visati voi...oricum aseara am visat ca vom fi campioni :D

ADDA PRINTZESA18.05.2008 15:53

am visat ca trageam la un geoint dupa care am adormit :hmmm:

cRiss4Steaua18.05.2008 16:25

am visat ca abuzatoaie va fi un jucator de exceptie :mellow:

Sergyu1618.05.2008 19:24

Avand in vedere ca a venit de aici de la mine din Vale iti pot zice sigur... E vai de capu lui ... In cel mai bun caz pe la buzau...roiu mai stie ceva dar abuzatoaie e slab rau...

axl22.05.2008 08:08

Iar am avut un vis cu zombie insa a avut happy-end.

micutZu' Deni22.05.2008 20:39

Am visat ceva de genu Happy Tree Friends .... in care pana la urma toata lumea din vis murea ... in chinuiri :-SS

Marius23.05.2008 04:53

S****** s*** gives you paranoia dreams... am visat ceva de genul super-babes-zombies care ma urmareau... bine ca n-am dormit decat de la 3 la 5 jumate'

vlad7523.05.2008 07:45

am visat ca trebuia sa plec la Paris cu avionul.Ce cosmar!Pana la urma nevasta-mea a acceptat sa plecam cu masina.Alt cosmar pentru spondiloza mea! M-am cam chinuit aseara din cauza tensiunii ridicate! La naiba cu sarea in mancare!

NicoSoulSteaua23.05.2008 08:17

De o saptamana tot visez ca ma urmaresc unii sa ma omoare...ba ma prind si doar ma ranesc de ma umple de sange,ba nu ma prind...numai intr-o alergatura o tin noaptea prin vis...mai mare e cosmarul ziua ca ma aflu intr-o oboseala permanenta decat noaptea prin incercarea de a scapa de "criminali" :wall:

AdrianUltras2523.05.2008 20:21

Nico te pot invata eu ce sa faci ca sa scapi de teroristi.

 

Te invat eu cum sa te aperi daca vrei.

 

O scurta lovitura data in nas ii va umple atacatorului ochii de lacrimi si deci nu va mai vedea.

 

Inca o lovitura mai tare in trahee si omul e mort.(Traheea umana cedeaza la 3kg de presiune)

 

Ce zici, incerci in seara asta?:D

DelPiero1023.05.2008 20:25

Eu visez aproape mereu ca ma intalnesc cu fostii mei colegi de liceu...cum e viata,cand eram in liceu,ne certam zi de zi,si cand nu mai suntem,ne e dor ca naiba unu' de altu'...

P.S.Cateodata mai visez ca ma indragostesc,in diverse locatii... :biggrin:

c.ronaldo1724.05.2008 08:41

O discutie idioata pe messenger.

bodanelu24.05.2008 09:10

nimic

NicoSoulSteaua24.05.2008 09:11
Ce zici, incerci in seara asta?:D

 

 

nu mai e nevoie.am plecat la munte sa scap de ei.nu-mi place violenta :smile:

AdrianUltras2524.05.2008 09:14

noa bine....

 

daca vrei sa mai inveti cum sa omori oameni...sunt pe forum:))

«12348»