FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce-ati visat azi noapte ?

«15678»
Vlad Bogdan03.09.2009 22:01

azi noapte am visat CA MOARE CIOBANU !

AG04.09.2009 08:46

am visat ce se va intampla diseara.. green fest :x

axl16.09.2009 07:42

Am visat ca aveam o gasca de stegozauri pitici, cam cat niste pechinezi, se tineau dupa mine si latrau. True story.

Joga Bonito16.09.2009 10:44

cel de'al treilea semn al Apocalipsei zombiene. tine'ne la curent.

Daniel-Ionut16.09.2009 10:45

Pur si simplu NIMIC!

NicoSoulSteaua16.09.2009 10:53

am visat ca locuiam in jungla...trezirea de dimineata a fost un cosmar...diseara cand ma bag la somn sper sa ajung iar in jungla

NicoSoulSteaua06.10.2009 07:03

nu mai stiu unde eram dar cantam de mama focului cantecele Stelei...e chiar real

mai am un vis,cu ochii deschisi de data aceasta,sa ma-ntalnesc cu Jiji in fata cladirii de la munca,sa-i cant de "bine" imbracata la costum si pe tocuri sa vad daca mai are tupeul sa zica ca doar huliganii il contesta

Lari06.10.2009 07:15

Io dupa ce am vazut sambata toate 3 partile din "UnderWorld", ii visam okii aia ai lu' Viktor.

 

Despre tanti Kate nu vreau sa vorbesc... :rolleyes:

dulcicutza14.10.2009 13:05

Ca primisem cadou un R8 :wub:

AG14.10.2009 14:31
Ca primisem cadou un R8 :wub:

depinde ce buze ai

David14.10.2009 15:13

Mai degraba nas caldut,ca deobicei aia care au un R8 is bosorogi bogatasi care rar au erectie la aa noastra Dulcineea. :D

dulcicutza14.10.2009 17:05

Ba ce bulangii sunteti.Daca va pun eu o poza cu buzele mele faceti cheta sa-mi luati r8? :))))))))))

AG14.10.2009 22:39

le-am vazut pe stelist.ro si da ti-as da un R8 de jucarie si multa mu... :))

dulcicutza15.10.2009 08:13

Pana la m...e imi poti da o limba :))))

AG15.10.2009 08:48

marsh ma...

1on01.11.2009 09:59

Am visat că la Urziceni-Rangers s-a făcut coregrafie pe tot stadionul impotriva târâturii, și toți strigau "mÏ…ie g**i".

aeroth22.11.2009 16:20

am visat ca era diham in B

 

si in curand o sa fie realitate :bananadance::bananadance:

AG22.11.2009 20:51
aquilla01.03.2010 22:54

ca zburam...:D

MikStelista02.03.2010 08:02
ca zburam... :D

 

Dar ai mai dormit? :D

aquilla02.03.2010 08:03
Dar ai mai dormit? :D

 

 

mai si dorm din cand in cand

iNsTiGaToR07.03.2010 09:48

am visat ca , cadeam de pe un munte... si defapt cadeam din pat..

aquilla07.03.2010 11:52

eu ma plimbam cu bicla :D :D :D

Bombonel9407.03.2010 13:16

eu am visat ca faceam sex cu toate femeile pana in 30 de anii din familia Becali si mai ales din familia lui Argaseala:)))

Marius17.03.2010 13:54

am visat aseara, intre doo' cosmaruri semierotice, ca mi-am cumparat un minifrigider d-ala, ca l-am umplut cu cutii de bere si ca nu se golea niciodata.

«15678»